Jump to content



Επιδότηση €450... Τι παίρνουμε;


LevelOne

Recommended Posts

Επειδή σκοπέυω να συνεχίσω την σύνδεση που έχω στην Vodafone, και όχι να πάρω την επιδότηση σαν αυτοσκοπό, τι κινητό παίρνω;

Ρητορική ερώτηση την οποία αφήνω ανοιχτή, δεδομένου οτι ήδη εχω ενα iPhone 3GS και ενα Touch HD για συντροφιά. Θα ήθελα κάτι πιο "αμεσο", με καλή κάμερα (οχι απαραίτητα 600mpixels), και δοκιμασμένο... Εχετε κατι υπ'οψην σας; Δεν έχω πρόβλημα να υπερβώ και λίγο το budget, ας πούμε μέχρι €500...

Link to comment
Share on other sites

να κάνεις την επιδότηση πληρωμή παγίων στο λογαριασμό......ήμαρτον ρε Μήτσε....3GS και Touch HD...και έχεις και DSLR...τι να το κανεις το 3ο κινητό με καλή κάμερα?

και για να προλάβω όσους βγουν και πουν δικα του είναι τα λεφτά οτι θέλει τα κάνει.....ή άλλο ρώτησε το παλικάρι.....

επειδή τον ξέρω προσωπικά ξέρω οτι σε λίγο καιρό θα μετανιώσει που αυτά τα 450 δεν έγιναν κάτι άλλο.....:turn:

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν μπορούν να γίνουν κατι άλλο... Μονο κινητό και μόνο απο κατάστημα Vodafone... Θελω πολύ να ξεφορτωθώ το HTC... Πολύ όμως...

κάποιος δε σου λέει όλη την αλήθεια........η επιδότηση μπορεί να γίνει είτε συσκευή είτε πληρωμή παγίων σε ισόποσα μέρη για 1 χρόνο και από όλες τις εταιρίες κινητής.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρω πολύ βρε μάστορα αυτο το ξέρω για τους λογαριασμούς... Αλλα μη ξεχνάς οτι ειναι εταιρικό και δεν το πληρώνω εγω... Οπότε ή θα πάρω κάποιο κινητό ή θα τους τα χαρίσω... Δε λέει να τους τα χαρίσω, ε;

Link to comment
Share on other sites

Το να πάρεις κινητό 450 ευρώ και να το δώσεις στα 400 είναι πολύ δύσκολο τι σήμερον ημέρα...

Είναι αρκετά μεγάλο το ποσό και να υπολογίζεις ότι θα πάρεις το πολύ κάνα 350άρι μετά από παζάρια.

(βέβαια ότι και να πάρεις καλό θα είναι αφού δεν βάζεις τίποτα από την τσέπη σου)

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ελεγα να πάρεις iphone και να το πουλήσεις.

imo εχει καλύτερη μεταπολιτική αξία :)

Εκτος αν περιμένεις μεχρι το Ιουλιο να βγει το καινούριο :ph34r:

Πολύ καλή σκέψη του SirDiman,να πάρεις iphone 3gs 16bg και να το διώξεις.Το HTC HD είναι καλή περίπτωση κινητού που φεύγει...:dirol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.