Jump to content



Παιδια πανικος.....Κυπριος στην Αθηνα για καμια βδομαδα!!! HELPPPPPPPPP


DragonFlight

Recommended Posts

Παιδια απο Αθηνα και οχι μονο! Μαλλον σε 1-2 βδομαδες , ενας Κυπριος overclocker(και λατρης του αθληματος), ερχετε στην Αθηνα για διακοπες μιας βδομαδας!

Ποιος ειναι αυτος? Μα φυσηκα ΕΓΩ!

Παιδια σας ερχομαι να δω την Αθηνα για αλλη μια φορα(15-20 φορες εχω ερθει αλλα πριν σας γνωρισω).

Παντος απο Αθηνα δεν θυμαμαι σχεδον τιποτα! Μονο την οδο του σπιτιου μου θυμαμαι( ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 6 αν θυμαμαι καλα στου Ζωγραφου περιοχη). Ετσι , ζιταω μερικα παιδια απο Αθηνα(και οχι μονο ειπαμε) να μπορεσουν να με ξεναγησουν λιγακι αν δεν τους ειμαι βαρος!

Υπαρχει κανεις που να μπορει να με παει στην ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ, και μετα για νανενα καφε? Μην φοβαστε για τον καφε, κερναω εγω! Απλα μην μαζευτητε 30 ατομα και περιμενετε και κερασμα:'( :'( !

Λοιπον παιδες....περιμενω προτασεις!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από billpeppas

Αρκεί να μιλάς καθαρά και καλά Ελληνικά , να συννενοούμαστε.

Όσο για το κέρασμα...μην κάνεις τον κόπο.Δεν είμαστε κερδοσκόποι.

Τοσο καιρο στα Ελληνικα φορουμ, τι μιλουσα ρε φιλε? Τουρκικα?

Ελληνικα μιλαω και Ελληνικα θα μιλαω οσο ζω! Τωρα αν εμεις οι Κυπριοι εχουμε καπως διαφοροποιησει την ελληνικη γλωσσα, δεν φταιμε μονο εμεις! Εξαλλου, ουτε εσεις στην Ελλαδα μιλατε καθαρα ελληνικα! Τα αλλαξατε καπος και εσεις!

Οσο για τον καφε, δεν μινησα για κερδοσκοπεια! Απλα ......... ΚΕΡΝΑΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε Πέππα, έλεος.... έχεις γνωρίσει κανέναν Κύπριο ?? τι ατάκα ήταν αυτή??

Και βέβαια μιλάνε καλά και καθαρά Ελληνικά οι άνθρωποι....

Φίλε DragonFlight, μιας και η δουλειά μου είναι κοντά στη Στουρνάρη, θα σου στείλω τηλ, με pm και κανονίζουμε....

Link to comment
Share on other sites

Α , προς αποφυγή παρεξηγήσεων , δεν ήθελα να προσβάλω κανέναν.Απλώς οι περισσότεροι Κύπριοι που γνωρίζω δεν ξέρουν καλά Ελληνικά , και μιλάνε συνδυάζοντας τα Ελληνικά με τα Κύπρια.

Το ξαναΤΟΝΙΖΩ δεν ήθελα να προσβάλω κανέναν (δεν πιστεύω να προσβληθήκατε.).

Πότε θα έρθεις Αθήνα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από billpeppas

Α , προς αποφυγή παρεξηγήσεων , δεν ήθελα να προσβάλω κανέναν.Απλώς οι περισσότεροι Κύπριοι που γνωρίζω δεν ξέρουν καλά Ελληνικά , και μιλάνε συνδυάζοντας τα Ελληνικά με τα Κύπρια.

Το ξαναΤΟΝΙΖΩ δεν ήθελα να προσβάλω κανέναν (δεν πιστεύω να προσβληθήκατε.).

Πότε θα έρθεις Αθήνα?

Φιλε μου....ΝΟ ΠΡΟΠΛΕΜ!!!!! ΤΟΝΤ ΓΟΥΟΡΡΥ!!!!

Μαλλον ερχωμαι κατα τις 8 με 10 του μηνος, για καμοια βδομαδα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.