Jump to content



Ομαδικη για μπλουζα shut up woman get on my horse :P


SirDiman

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Μαγκες,επειδη οπως σας ειπε παραπανω το αλλο πρασινωπο αγορι θα παμε τριτη να αρωτηξουμε ,ποσταρετε καποιος εδω σχεδιο/κατι τετοιο για να μπορουμε να του δειξουμε τι θελουμε,μην καθεται να το ζωγραφιζει ο ντολης πανω στην φαλακρα μου εκεινη την στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις επέστρεψα από το shopping spree που είχαμε πάει με το άλλο πράσινο και συνάμα καραφλό αγόρι σχετικά με τιμές για τα ποιοτικά αυτά μπλουζάκια, και είμαστε πλέον εις θέση να σας παραθέσουμε τιμές σχετικά με το εγχείρημα.

Καταρχήν κάποια facts.

Ρωτήσαμε για 2 εναλλακτικές.

1. Μπλουζάκι με τα γράμματα στο πίσω μέρος.

2. Μπλουζάκι με τα γράμματα στο πίσω μέρος, και μια στάμπα balladeer στο μπροστά μέρος. (ποιοτική φυσικά όσο και η πίσω…)

Τα μπλουζάκια έχουν χρώμα μαύρο. (έχει διαφορά στην τιμή εξ’ ου και η αναφορά).

Από τα 3 καταστήματα που ρωτήσαμε το φθηνότερο, μας έδινε ~17/18 ευρώ το μονό, και ~23 ευρώ το διπλό (με την εικόνα στο μπροστά μέρος).

Αυτές οι τιμές είναι για 10 μπλουζάκια.

Αν πάρουμε, 20, 30, 50, 100000000000000000000000 είναι προφανές πως η τιμή πέφτει και άλλο.

Συνεπώς δεν χρειάζεται διδακτορικό από το ΜΙΤ για να αντιληφθεί κανείς πως the more the merrier. (σαν τις ***ούζες ένα πράμα).

Μεγέθη υπάρχουν από S, μέχρι XXXL (είναι 3 «Χ» μέσα εκεί).

Παράδοση μπορεί να γίνει 3-4 εργάσιμες από όταν γίνει η παραγγελία.

Να ξεκαθαρίσουμε κάτι.

Οι τιμές είναι ενδεικτικές, από ΚΑΘΕ άποψη. Όπως βλέπετε σας δίνουμε ένα συντηρητικότατο estimate τιμών για 10 μπλουζάκια (θα είμαστε χαλαρά πάνω από 20) και αναμένουμε η τιμή να αλλάξει προς τα κάτω. Αν τώρα το μπλουζάκι βγει αντί για 19 ευρώ στα 20, ΔΕΝ φέρουμε ευθύνη, και αν πιστεύετε πως μπορεί να σας προκαλέσει έμφραγμα, εγκεφαλικό, προστάτη, πριαπισμό, ιλαρά, σκωληκοειδίτιδα, και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο, να το σκεφτείτε πριν γίνει η παραγγελία.

Θα πρέπει να τεθεί επίσης ένα deadline ημερολογιακό από το οποίο και μετά ΔΕΝ θα μπορούμε να πάρουμε άλλες παραγγελίες, και από άτομα που είναι μέσα 100% για αν πάμε την τελική προσφορά στο κατάστημα, ανάλογα με το πόσοι είμαστε.

Αν νομίζατε πως η δουλειά θα γίνει με 5 ευρώ και η τιμή σας φαίνετε ψηλή παρακαλώ αφαιρέστε το “Thanks” από το πόστ του καραφλά για να δούμε τι μένει.

Θα ανακοινωθεί και εντός της μέρας το τι και πως τράμπα θα γίνει με τα λεφτά.

:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, για τους από την επαρχία τί γίνεται?? Εγώ είμαι Πάτρα...

Για να είμαι πιο σαφής, εννοώ αν διατίθεται κάποιος να τα στείλει με ταχυδρομείο πχ.... (εννοείται θα επιβαρυνθώ εγώ με τα μεταφορικά)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, για τους από την επαρχία τί γίνεται?? Εγώ είμαι Πάτρα...

Για να είμαι πιο σαφής, εννοώ αν διατίθεται κάποιος να τα στείλει με ταχυδρομείο πχ.... (εννοείται θα επιβαρυνθώ εγώ με τα μεταφορικά)

+1 και για μένα. αν γινεται να μου το στείλει κάποιος και να χρεωθώ μεταφορικά μεσα είμαι. για Λάρισα μιλάμε

Link to comment
Share on other sites

Θέλω και εγω ένα μπλουζάκι αλλά με στάμπα μπροστά, μπορώ να ανεβάσω αρχείο;

Επίσης για μπροστά προτείνω αντι για την αλογόφατσα αυτό. Είναι κορυφή η φάτσα που έχει πάρει.

Το έχω σε vector ώστε να το μεγεθύνουμε όσο θέλουμε χωρίς να παραμορφωθεί!

post-955-1416074331,4935_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, και εγώ και ο καράφλας είχαμε κάτι τρεχάματα, αλλά παίζει και ένα κονέ που έσκασε απο το πουθενά, και θα μας κάνει την εξυπηρέτηση απο ότι φαίνεται.

Ακόμα δεν έχουμε κάνει finalize τις λεπτομέρειες αλλά θα μας βγει πολύ πιο φθηνά.

Αναμείνατε στο ακουστικό σας λίγο ακόμα παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Thanks for the up's

Μπορούμε να βάλουμε και άλλες στάμπες; δηλαδή να κάνει ο καθένας το μπλουζάκι του;

Μιλάμε για βαμβακερή μπλούζα;Κοντομάνικη; Κανά σχέδιο μπορούμε να δούμε;

Δεν πιέζω όποτε γουστάρετε μπορείτε κάνετε ένα update

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για κοντομάνικα, κλασσικά φάση Hanes, Minerva, Κλπ, καλής ποιότητας, με fixed (μέχρι τώρα) στάμπα και για την ακρίβεια 2 σχέδια.

1 με μόνο την στάμπα πίσω (Shut up…)

1 με στάμπα πίσω και τον γάδαρο μπροστά.

Σίγουρα θα μπορούμε να τυπώσουμε ότι θέλουμε και η διεύθυνση σκέφτεται να διαθέσει και μπλουζάκια «Καραφλιάζω άρα υπάρχω» και «Η κοινωνία θέλει και απαιτεί, Τσάκωνα στην βουλή», απλά θα χρεώνονται (ΔΕΝ ξέρω σίγουρα) παραπάνω γιατί τα άλλα τα βγούν μαζική παραγωγή και για αυτό θα μας βγει και τόσο φθηνά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

λεπον,τωρα που το αστρολαβο-λομπι αποφασισε να σταματησει να μου στελνει αλβανους να με πλακωσουν και πακιστανους να με βιασουν,ναμαι παλι στο λαμπ.

απλα και σπασμενα σε ψιλα.

προσφερθηκε ανθρωπος να μας κανει καλυτερη τιμη.Συγκεκριμενα,θελει 12 ευρω για μονη εκτυπωση και 14-15 για διπλη εκτυπωσηεαν μαζευτουμε οι 20-30 πουχαμε μαζευτει και πριν..Οι μπλουζες ειναι μαυρες με V.Οποιος ενδιαφερεται ποσταρει εδω για μεγεθος και αν θελει μονη η διπλη εκτυπωση.Εαν δω οτι μπορω να συνεννοηθω με οσους μαζευτουν θα κανονισω κλπ.Εννοειται πως ζητω συνεπεια στο οικονομικο.

Ντεντλαιν η επομενη δευτερα.

Κουνηθειτε στουρνοι

ΥΓ: Ο ανθρωπας για να κανει δουλεια ζητησε την φωτο να την δωσουμε σε κορελ η ιλλουστρεητορ η γραμμικο σχεδιο,δεν ξερω αν με εβρισε η αν εννοει κατι ανηθικο για την θεια μου με αυτο αλλα απλα να το ξερει το μποτ και οι λοιποι φωτογκουρου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.