Jump to content



Ομαδικη για μπλουζα shut up woman get on my horse :P


SirDiman

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply
λεπον,τωρα που το αστρολαβο-λομπι αποφασισε να σταματησει να μου στελνει αλβανους να με πλακωσουν και πακιστανους να με βιασουν,ναμαι παλι στο λαμπ.

απλα και σπασμενα σε ψιλα.

προσφερθηκε ανθρωπος να μας κανει καλυτερη τιμη.Συγκεκριμενα,θελει 12 ευρω για μονη εκτυπωση και 14-15 για διπλη εκτυπωσηεαν μαζευτουμε οι 20-30 πουχαμε μαζευτει και πριν..Οι μπλουζες ειναι μαυρες με V.Οποιος ενδιαφερεται ποσταρει εδω για μεγεθος και αν θελει μονη η διπλη εκτυπωση.Εαν δω οτι μπορω να συνεννοηθω με οσους μαζευτουν θα κανονισω κλπ.Εννοειται πως ζητω συνεπεια στο οικονομικο.

Ντεντλαιν η επομενη δευτερα.

Κουνηθειτε στουρνοι

διπλη σε λαρτζ. στειλε σε πμ πως θελεις τα χρηματα.δίδονται και μεσω paypal ευχαριστω:triniti:

Link to comment
Share on other sites

Θα σας στέλνω τον λογαριασμό μου από αύριο, και θα κάνετε κατάθεση με το όνομα σας στα comments για να δούμε τι και πως.

Εναλλακτικά περνάτε από Ακαδημίας και μου τα σκάτε χέρι χέρι με τον Καρατζαφέρη.

Και καλά όλα αυτά, αλλά.

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ V, λαιμόκοψη δεν έχει?!?!?

Link to comment
Share on other sites

μαγκες,διαφωνω για την αλογοφουτσα,σημασια εχει να μπορεσουν να παρουν πολλοι και με ενα μοριον μπροστα δεν θα ειναι και ο,τι πιο γοητευτικο υπαρχει.δευτερον,ας μαζευτουμε πρωτα κοσμος να ξερουμε και μετα κανονιζουμε τα της λαιμοκοψης η ν.Παντως οσοι ποσταρουν να λενε αν θελουν λαιμοκοψη η ν.Τωρα μπορει ο ανθρωπας να εχει στοκ ν και να κανει την τιμη αυτη για αυτο τον λογο,θα τον ρωτησω.Αλλα πρωτα να μαζευτουμε κοσμος.

Link to comment
Share on other sites

OK δεκτό για την αλογόφουτσα, θα αφήσουμε μόνο τα γράμματα πίσω ή προτείνετε να βάλουμε κάτι άλλο. Εγω επίσης θα ήθελα μια μπλούζα με άσχετη στάμπα μπορεί να την κάνει, και σε τι τιμή (thx tsakona)

Link to comment
Share on other sites

ανθρωπας ενημερωσε οτι οποιος θελει παιρνει ν και οποιος θελει λαιμοκοψη,δεν υπαρχει προβλημα.νομπιγκ η τιμη ειναι καλη λογω ποσοτητας ομοιων πραγματων,ενα ξεχωριστο θα κοστιζει διαφορετικα :( ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.