Jump to content


Logitech MOMO Racing Force Feedback Wheel (PC)


sebastian

Recommended Posts

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.580162

Ρε παιδες τι λεει αυτο το τιμονακι? Πολλα φραγκα δεν εχω να διαθεσω για g25 και λεω να βολευτω καπως cheapika...

Αυτο το τιμονακι διαθετει το στοιχειο της ΚΟΛΑΣΗΣ ή ειναι ψοφιο και κακομοιρο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ξαναβαλω αγγελια σε ασχετο θρεντ.

Δεν θα ξαναβαλω αγγελια σε ασχετο θρεντ.

Δεν θα ξαναβαλω αγγελια σε ασχετο θρεντ.

Δεν θα ξαναβαλω αγγελια σε ασχετο θρεντ.

Δεν θα ξαναβαλω αγγελια σε ασχετο θρεντ.

Δεν θα ξαναβαλω αγγελια σε ασχετο θρεντ.

Δεν θα ξαναβαλω αγγελια σε ασχετο θρεντ.

Δεν θα ξαναβαλω αγγελια σε ασχετο θρεντ.

Δεν θα ξαναβαλω αγγελια σε ασχετο θρεντ.

Δεν θα ξαναβαλω αγγελια σε ασχετο θρεντ.

Δεν θα ξαναβαλω αγγελια σε ασχετο θρεντ.

Δεν θα ξαναβαλω αγγελια σε ασχετο θρεντ.

Δεν θα ξαναβαλω αγγελια σε ασχετο θρεντ.

Link to comment
Share on other sites

Καλή είναι η momo, αλλά πλέον είναι αρχαιολογία...σε άλλα forum τις χαρίζουν:p

Την Driving Force GT θα πάρεις

Μην το σκέφτεσαι...900 μοίρες, feadback logitech, έτοιμα setting για τα περισσότερα games, καλή τιμή, την προτιμούν οι sim gamers...

Με λίγα λόγια...ΚΟΛΑΣΗ

Link to comment
Share on other sites

Thrustmaster έχω και είναι εξαιρετική (την Ferrari GT experience). Αξίζουν γενικώς τα λεφτά τους άνετα, αν ψάχνεις κάτι σε value for money. Εύκολα....

αυτη που λινκαρεις εχει σκετη δονηση η και feedback?(feedback=να υπαρχει μεταβλητη αντισταση του τιμονιου πχ...νομιζω η μομο αυτο εχει,ενω οι τιμονιερες των 30-40 εχουν σκετη δονηση)

Link to comment
Share on other sites

αυτη που λινκαρεις εχει σκετη δονηση η και feedback?(feedback=να υπαρχει μεταβλητη αντισταση του τιμονιου πχ...νομιζω η μομο αυτο εχει,ενω οι τιμονιερες των 30-40 εχουν σκετη δονηση)

Όπως τα λες ακριβως είναι. Η Thrustmaster που ανέφερε ο sebastian είναι με ανάδραση και force feedback, αυτή που έχω εγώ είναι μόνο με ανάδραση. Αλλά το ανέφερα γενικά πως οι thrustmaster είναι καλές τιμονιέρες και με καλή κατασκευή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως η συγκεκριμένη Thrustmaster που κοιτάς θα σε αφήσει απόλυτα ικανοποιημένο με την ακρίβεια της και την ποιότητα κατασκευής της.

Πιστεύω πως είναι καλυτερη τιμονιέρα. Προσωπική άποψη though...

Y.Γ. Έτοιμα settings (presets) τα περισσότερα games έχουν και για τις Thrustmaster. Γενικώς η Thrustmaster ασχολείται κυρίως με game controllers. Την θεωρώ πιο εξειδικευμένη από την Logitech.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.