Jump to content



21% των Γερμανών χρηστών PC χρησιμοποιούν open office. Εμείς;


snooze

Ποια σουΐτα office χρσιμοποιείτε;  

217 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Στο Μοναχο εδω και 6 χρονια εχουν πληρωσει το κοσμου τα λεφτα, και ακομα μονο το 20% των υπολογιστων του δημου του Μοναχου εχουν Linux.

Κοιτα εδω:

http://limuxwatch.blogspot.com/2009/01/munich-conversion-count-timeline.html

Link to comment
Share on other sites

μολις ειδα τις τιμες του σπαστη,δεν αντεξα τον πειρασμο...απο τοτε εχω MS..

παραλληλα εχω και το open να ασχολουμε που+που ωστε να το συνηθισω...

τωρα που τελειωσα με παν/μια,μαστερ και τα συναφη,νομιζω μονο χωρο μου πιανει το προιον της MS...

Link to comment
Share on other sites

Office 2007, δωρεάν από msdnaa, ή τέλος πάντων το αντίστοιχο για το office...

Να πω την αλήθεια, χίλιες φορές να βάλω office 2000 σπασμένο, από το να βάλω open office.

Σε ένα κόσμο που όλοι θα είχαν open office ή το open office άνοιγε σωστά τα αρχεία του office, τότε θα το έβαζα...

Πρόσφατα άνοιξα μια παρουσίαση από powerpoint σε open office και ήταν χάλια...

Link to comment
Share on other sites

Office 2007, δωρεάν από msdnaa, ή τέλος πάντων το αντίστοιχο για το office...

Να πω την αλήθεια, χίλιες φορές να βάλω office 2000 σπασμένο, από το να βάλω open office.

Σε ένα κόσμο που όλοι θα είχαν open office ή το open office άνοιγε σωστά τα αρχεία του office, τότε θα το έβαζα...

Πρόσφατα άνοιξα μια παρουσίαση από powerpoint σε open office και ήταν χάλια...

οντως, εχει αρκετα Issues...

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα πολυ να χρησιμοποιω μονο το open office ,αλλα αυτη η αθλιοτητα το "impress" με αναγκαζει να εχω και το ms για τις παρουσιασεις.Για αυτο το λογο(και για εναν ακομη) καταληγω μονο στο mso.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.