Jump to content



Google Chrome και τελειως ακυρες εικονες...


nick-firestorm

Recommended Posts

Windows και chrome εγκατεστημενα εδω και 2 βδομαδες (τελειως φρεσκα), και μου βγαζει τα εξης παραδοξα:

tdmpr0nan72ykhqpepv.jpg

τι φαση μ αυτον τον μπλε στα εικονιδια..αχαχαχ...καλα στο facebook που γινεται πανικος απο εικονες στην αρχικη ειδικα, οτι νανε μου τις βγαζει...και γενικα το εχω ξανασυναντησει και παλιοτερα με τον chrome. Κριμα γιατι, ειναι ο καλυτερος browser απ ολους, γιατι να εχει τοσο χαζα bugs :s

Υποθετω πως αν σβησω τα temp files και τα cookies θα σβηστουν οι εικονες αλλα... ξερει κανεις τι παιζει;

Link to comment
Share on other sites

το μονο αρνητικο που εχω βρει ως τωρα ρε φιλε...

τεσπα δεν θελω να το κανω browser flame war thread, ο καθενας εχει την αποψη του. Αν ξερει καποιος τι γινεται με το problem μου ας πει...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω ...

Τον έχω περίπου 2 μήνες και δουλεύει απρόσκοπτα.

Σε καμια 10ρια υπολογιστες που εχω στησει χρωμιο και 3 διαφοτερικα λειτουργικα ποτε δεν ειχα τετοιο προβλημα. Κατι τρεχει με την εγκατασταση, το σεταρισμα η την εκδοση που εχεις μαλλον.

Link to comment
Share on other sites

:hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug:

c7o7ll7eh6xq833pl03d.jpg

καθαρισα cookies και temps, scanned με malwarebytes (βρηκε 2 infected files, καθαριστηκαν) αλλα και παλι...

αν πατησω δεξι και Ανοιγμα Εικονας, μου βγαζει το κανονικο hug, αλλα στη σελιδα μου δειχνει τον μπλε ακυρο...ελεος;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.