Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

το χειρότερο ξέρεις ποιο είναι; ότι ακόμη και σήμερα υπάρχουν τέτοια πρόβατα και θα υπάρχουν ό,τι και να γίνει.:wall:

Δυστυχώς έχεις δίκιο. Ένας από αυτόυς ειναι ο διπλανός μας στην πολυκατοικία, που όποτε τον ρωτάς θα σου απαντήσει "Πολύ καλα μέτρα πήρε ο Γιωργάκης και μπράβο του."

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η μειοψηφία των "στρατευμένων κομματόσκυλων" πρέπει να τύχουν της ίδιας μοίρας με τους πολιτικούς μας...Διαπόμπευση και σε αυτούς.Γιατί δυστυχώς αυτοί βγάζουν κυβερνήσεις...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η μειοψηφία των "στρατευμένων κομματόσκυλων" πρέπει να τύχουν της ίδιας μοίρας με τους πολιτικούς μας...Διαπόμπευση και σε αυτούς.Γιατί δυστυχώς αυτοί βγάζουν κυβερνήσεις...

Εννοείται. Οι κυβερνήσεις δεν ανεβαίνουν μόνες τους στην εξουσία. Αν και μεταξύ μας τέτοια άτομα πραγματικα τα λυπάμαι. Ο εν λόγω γείτονας έχει απομείνει με 350€ σύνταξη, και συνεχίζει να λεει "Μπράβο στον Γιωργάκη"

Link to comment
Share on other sites

Παρότι είμαι εναντίων της ανάμειξης της Εκκλησίας στα πολιτικά, δεν είναι πολύ βολικό που η τωρινή της ηγεσία απέχει ακόμα και από ένα τόσο σημαντικό εθνικό θέμα και όχι πολιτικό...?

Άραγε αν ήταν (λέμε τώρα) ακόμα ο Χριστόδουλος, θα ήταν ίδια τα πράγματα...?

Πολύ βολικά ρε παιδί μου τα πράγματα...

Πολή καλή η απορία σου Jaco...

Και εγώ είμαι εναντίον της Εκκλησίας γενικά. Αλλά, ο Χριστόδουλος ενοχλούσε πολύ...Δεν είναι σκόπιμο να επεκταθούμε στα της ασθένειας του, αλλά ο αντικαταστάτης του σίγουρα έχει ρόλο Προέδρου της Δημοκρατίας....δηλαδή διακοσμητικό.

Link to comment
Share on other sites

power.jpg

Δεν ξερω αν πρεπει να γελασω ή να κλαψω, η εικονα των πανο στην ακροπολη δεν μας κολακευει καθολου σαν χωρα, ειδικα οταν τα στηνουν αμπαλοι που δεν ξερουν τα στοιχειωδη αγγλικα

Link to comment
Share on other sites

power.jpg

Δεν ξερω αν πρεπει να γελασω ή να κλαψω, η εικονα των πανο στην ακροπολη δεν μας κολακευει καθολου σαν χωρα, ειδικα οταν τα στηνουν αμπαλοι που δεν ξερουν τα στοιχειωδη αγγλικα

Ξέρουμε όλοι το σωστό πριν το ψάξουμε μου φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν πρεπει να γελασω ή να κλαψω, η εικονα των πανο στην ακροπολη δεν μας κολακευει καθολου σαν χωρα, ειδικα οταν τα στηνουν αμπαλοι που δεν ξερουν τα στοιχειωδη αγγλικα

Βασικά εδώ εσύ έχεις άδικο :) Όταν αναφέρεσαι σε ομάδες ανθρώπων είναι σωστή η χρήση του Peoples όσο κι αν ακούγεται λάθος.

Όσο για την εικόνα το έχω ξαναπεί και θα το ξαναπώ, κομματικά ηλίθια σύμβολα πάνω στην Ακρόπολη δεν έχουν καμία θέση. Ας έβαζαν την ελληνική σημαία αν καιγόντουσαν για κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Όσο για την εικόνα το έχω ξαναπεί και θα το ξαναπώ, κομματικά ηλίθια σύμβολα πάνω στην Ακρόπολη δεν έχουν καμία θέση. Ας έβαζαν την ελληνική σημαία αν καιγόντουσαν για κάτι.

Για πες το αυτό στην Κανέλλη...

και έτσι άρχισε ο καβγάς...

:p

[ΛΑΣΠΩΤΗΡΑΣ]Αυτές τις κάλπες δεν τις στήνει ο Μπέος...[/ΛΑΣΠΩΤΗΡΑΣ]

Link to comment
Share on other sites

Εγω βασικα δεν καταλαβαινω γιατι διοργανωσαμε την τελετη εναρξης και πολυ περισσοτερο δεν καταλαβαινω γιατι κανεις δεν ειπε τπτ.

Μας περισσεύουν φραγκα και δεν το ξερουμε?

Ασε που εδω και ενα μηνα + που εκαναν τα εργα εκλεισαν το παναθηναικο σταδιο και δεν μπορουσα να πηγαινω για τρεξιμο:wall:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.