Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

εγώ προτείνω να γίνει δημοψήφισμα, να απαντηθεί ΟΧΙ

να πέσει το πολιτικό σύστημα!

ΔΕΝ θέλω κανένα εθνοσωτήρα , καμία νέα ΔΟΣΗ κανένα νέο κόπανο

να αποφασίσει οτι έφταιγε το άτομο και όχι το μνημόνιο!

νομίζω πως όποιος θέλει να σωθούμε,

θέλει απλά τη διατήρηση του ίδιου φαύλου κύκλου...

μπορεί ο Γ.Α.Π. να έκανε κίνηση να βάλει ΟΜΠΑΜΑ απο το πουθενά στο παιχνίδι

αλλά δεν αντέχω άλλη ένωση και άλλη βοήθεια...

Ευρωπαική ή μη !

Link to comment
Share on other sites

Εγω λέω πάντως αν πάμε στις κάλπες να βγάλουμε την Παπαρήγα.

Να γίνει επιτέλους γυναίκα πρωθυπουργός στην Ελλάδα, να πραγματοποιήσει το όνειρο της, και να καταστρέψει την χώρα μια και καλή ( οι γυναίκες είναι σαν τους τυφώνες δεν λέμε ? :p )

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε πίσω το ευρώ από τους Έλληνες - NEWS247

δειτε τι γραφουν. για αυτο δεν γουσταρω τους γερμαναραδες. πολυ ατιμη ρατσα.

τα λεφτα που δινουν, ολα πανε πισω σε αυτους! siemens? vw? bmw? merc? opel? και ποσες αλλες μαρκες

μην μιλησουμε για στατιωτικους εξοπλισμους.

εμεις θα βγουμε απο το ευρω. εσεις τα εξαγωμενα προιοντα τι θα τα κανετε? δεν ειμαστε μονο εμεις, που αγοραζουμε, αλλα θα χασουν μεγαλο κομματι απο τις πωλησεις.

αλλα ο εληναρας, θα συνεχισει, να αγοραζει το ''γερμανικο''.

Link to comment
Share on other sites

το πρόβλημα magicman δεν είναι τα προιόντα, αλλά οι μαύρες "υπηρεσίες" που μας πουλάνε!

[MENTION=23]DJD[/MENTION] Αντωνάκης ναι... που σήλωσε οτι δεν μπορούμε να ακυρώσουμε συμφωνίες προγενέστερων αλλά ας προσπαθήσουμε να διαπραγματευτούμε ... προ ημερών :)

ξέρεις τι σημαίνει αυτό? Αργεντινή Ver. 1.1 ούτε καν 2 ver δεν φτάσαμε...

1,5χρόνο μαύρο με Αντωνάκη 1-1,5 ακυβερνησία και μετά κατακλεμμένοι δαρμένοι ποτισμένοι τίγκα χημικό χωρίς εργαλεία και δυνάμεις ανάκαμψεις εκτός Ευρώ

και δώστου....

Τότε θα είναι η μόνη λύση η δραχμή αλλα όχι Τώρα???

ε????

Link to comment
Share on other sites

Μην εύχεστε γυναίκα πρωθυπουργό γιατί περιμένει και η Μητσοτάκαινα στη γωνία... :hang3:

Δεν προκειται. Η συγκεκρμενη εχει καει πλεον απλα γαυγιζει για να ακουγεται που και που.

Γενικα ομως βλεπουμε το μεγεθος της διαστροφης των αγορών: Η Ελληνική Κυβέρνηση καταρρέει εντος euro και οι ευρωπαικές μετοχές κανουν rally. Πτωματοφαγο χρηματοπιστωτικο συστημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες δν ηξερα που να το βαλω (το βιντεο ρε ηρεμηστε)

Στα αστεια ? αφου εχω πεθανει στα γελια ?

Στα αξιολογα ?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=X71FwjOBHdw&feature=player_embedded]Λιάνα Κανέλλη - δελτίο ειδήσεων βρετανικού CHΑΝΝΕL 4 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Τι αστείο έχει; Την αλήθεια λέει, εκτός από το θέμα των εκλογών που το φαντασιώνεται ότι θα γίνει αγνά..

Ο τροπος που μιλαει κ μονο, δεν αναφερθηκα στο ΤΙ λεει αλλα ΠΩΣ το λεει. Θεα...

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω, διαβάζω τους τίτλους των ειδήσεων, στην Ελλάδα και διεθνώς, και σκέφτομαι οτι ο Παπανδρέου πρέπει να κυκλοφορεί με ενα απίστευτο trollface αυτές τις μέρες...

Αν δεν είχε συνέπειες στις ζωές όλων μας αυτό που γίνεται, θα ήταν μοναδικά αστείο! :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.