Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

ο πάγκαλος έχει καμιά πενηνταριά ακίνητα, διαμερίσματα,γραφεία, χωράφια, πολυκατοικίες (?)

ο βενιζέλος με την γυναίκα του έχουν πάνω από 2,5 εκατομμύρια καταθέσεις

όλα αυτά είναι νόμιμα φυσικά

Link to comment
Share on other sites

Omg απλα δεν υπαρχει ελπιδα σε αυτη τη χωρα. Βγηκε ο Σαμαρας βολτα και ο κοσμος πηγαινε και τον χαιρεταγε! Δηλαδη σε ποια σπηλια ζουν αυτοι οι ανθρωποι και δεν εχουν παρει χαμπαρι τι γινεται;

2ον, *Βγαινουν ενας ενας τωρα οι βουλευταδες που ερχονται εκλογες και λενε οτι το μνημονιο δεν ηταν η σωστη λυση διωχνοντας ετσι την ευθυνη σπο πανω τους ωστε να πανε στις επομενες εκλογες καθαροι.

3ον και πλεον κορυφαιο. Ολοι πλεον κανουν αντιπολιτευση ακομα κι αυτοι που ειναι στην τωρινη κυβερνηση ή αυτοι που εδωσαν ψηφο εμπιστοσυνης. Εχουμε χασει τη μπαλα τι ειναι λογικο και τι παρολογο...

Link to comment
Share on other sites

απλώς μπορεί το κράτος να πάρει σχεδόν άμεσα το φπα, μέσω των τραπεζών, όταν πληρώνεις με πιστωτική κάρτα, και να μην περιμένει το τρίμηνο, που ίσως δηλωθεί το φπα από τα μαγαζιά.

Επισης, οταν του πασαρεις την καρτα και καταγραφει η συναλλαγη στο μηχανακι της τραπεζας, δεν μπορει να "ξεχαστει" ο μαγαζατορας και να μην κοψει αποδειξη.

Στο μετρητο, πολλες φορες επαιζε παζαρι με την αποδειξη ή την ξεχναγαν απο βιασυνη/αφηρημαδα

Link to comment
Share on other sites

Φυτευτοί θα ήταν Κώστα, μην τρελαίνεσαι.

Μπα, έχει ακόμα αρκετά ζωάδια... υπάρχουν και οι φυτευτοί, υπάρχουν όμως και τα κλασικά μυαλά φυτού πλάσματα εντός της γεωγραφικής έκτασης που φέρει το όνομα Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Που θα πάει ρε παιδιά αυτό το αίσχος ;

Τι υπηρεσίες προσφέρει στην κοινωνία ένας γιατρός/αρχιτέκτονας/δάσκαλος που πληρώνει με δικά του χρήματα το κινητό του,

και τι υπηρεσίες προσφέρει ο κύριος υπουργός που του το πληρώνει η κοινωνία ;

Και μάλιστα 669 ευρώ!!!

Στην τελική με ενα κονδύλι 200 ευρώ θα έκανε μια χαρά τη δουλειά του, και αν ήθελε iphone ας έβαζε τα ρέστα από την τσέπη του.

Ανάρτηση Αποφάσεων στο Διαδίκτυο | ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα . Να έχεις σύνδεση πληρωμένη απο το κράτος business με το υψηλότερο πάγιο ( οπου παιρνεις δωρεαν μια συσκευη τον χρονο @ την ακριβότερη) Και να κανεις και δαπάνη για την 2ρη συσκευη η οποια ειναι πανακριβη και αυτη . Πρεπει να τις βγάζει στο ebay δεν παιζει : P

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η αλήθεια και έχει υποθεί όχι μόνο απο τον Ροκφελλερ όπως φένεται στο βίντεο πιο πάνω, αλλά και απο αρκετούς άλλους όπως τον γνωστό μισέλληνα Κίσινγκερ την δεκαετία του 70 αλλά και τον γνωστό ηλίθιο Μπούς την δεκαετϊα του 90 καθώς και του πατέρα του την δεκαετία του 80. Είμαι σίγουρος ότι έχει υποθεί και απο άλλους που μου διαφέυγουν.

Απο εμένα πάντος να ξέρουν οτι προσωπικά θα κάνω ότι μπορώ και γώ για να περάσουν ζάχαρη όλοι όσοι νομίζουν οτι μπορούν να μας κάνουν δούλους.

Συγγνώμη γιατην σωβινιστική άποψη μου, αν δεν σας αρέσει μπορείτε να πάτε να μαμιθείτε

By the way ωραίο video

Link to comment
Share on other sites

Καμμενος προχθες....

η θειτσα που δεν μπορει να αρθρωσει 3 ολοκληρωμενες νοηματικα εκφρασεις γιατι προεδρευει σε αυτη την συζητηση/επιτροπη whatevah γμτ τους πολιτικους μου γμτ???? :wall::wall::wall::wall::wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά ο Thanoss44 πήγε για μεγάλες χριστουγεννιάτικες διακοπές ενός μηνός (1) γιατί εξέφρασε την πολύ ρομαντική άποψη

αν δεν σας αρέσει μπορείτε να πάτε να μαμιθείτε

Είμαστε ανοιχτοί σε κάθε μορφής διάλογο και άποψη, αλλά με ένα στοιχειώδες μέτρο και σεβασμό για τους συν-φορουμήτες μας έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η αλήθεια και έχει υποθεί όχι μόνο απο τον Ροκφελλερ όπως φένεται στο βίντεο πιο πάνω, αλλά και απο αρκετούς άλλους όπως τον γνωστό μισέλληνα Κίσινγκερ την δεκαετία του 70 αλλά και τον γνωστό ηλίθιο Μπούς την δεκαετϊα του 90 καθώς και του πατέρα του την δεκαετία του 80. Είμαι σίγουρος ότι έχει υποθεί και απο άλλους που μου διαφέυγουν.

Απο εμένα πάντος να ξέρουν οτι προσωπικά θα κάνω ότι μπορώ και γώ για να περάσουν ζάχαρη όλοι όσοι νομίζουν οτι μπορούν να μας κάνουν δούλους.

Συγγνώμη γιατην σωβινιστική άποψη μου, αν δεν σας αρέσει μπορείτε να πάτε να μαμιθείτε

By the way ωραίο video

Για να ξεκαθαρισω κατι,εγω μπαναρα το συγκεκριμενο μελος για 1 μηνα.Δεν ανεχομαι τετοιου ειδους φρασεολογια σε βαρος του συνολου των λαμπουκων.Μην ακουσω σαχλαμαρες για γραναζι του συστηματος,λακες του κεφαλαιου,μπιατς των πολυεθνικων,οποιος ειναι επαναστατης/ξεχωριστη χιονονιφαδα,ας βγει να το δειξει εναντι σε οσους μας κανουν κακο ,και οχι να βριζει συλληβδην μια κοινοτητα.Τσαμπα μαγκες are not welcome.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.