Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

ΡΕ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ? ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ? ΠΟΙΟΣ ΕΓΡΑΦΕ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΑΡΕΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ? ΠΟΙΟΣ ΚΡΙΝΕΙ ΠΟΙΟΝ?

Μας δουλεύεις κανονικά έτσι? Δεν μας παρατάς? Δεν κοιτάς εκεί πέρα που 50 χρόνια ψηφίζεις πριν τις εκλογές αυτόν που τάζει και την επομένη τον μουτζώνεις; 50 χρόνια ο Έλληνας μέσα στην σοφία του αυτά κάνει. Από σύνθημα σε σύνθημα πάει και από μούτζα σε μούτζα. Και σου φταίνε οι άλλοι; Α! και που σαι. Και συ πλήκτρα βαράς. Μέσα από τα πλήκτρα προσπαθείς να δώσεις αξία στο αντισεισμικό σου. Αν είχε πραγματικά αξία δεν θα μάτωνες δάκτυλα σε fora όπως το lab. Αφού θέλεις να τα ακούσεις. Τίποτα άλλο.

Θα τα ακούσεις και εσύ τώρα.... από άλλον όχι από εμένα.

Την απάντηση θα σου την δώσει αυτός εδώ μέσα.... ονομάζετε Π. Καρύδης και είναι Καθηγητής αντισεισμικής τεχνολογίας επί 30 χρόνια διευθυντής στην σεισμική βάση στο Μετσόβιο. Εργοδηγός επινόησε ελπιδοφόρα αντισεισμική ευρεσιτεχνία!

Κάνε κλικ στο AUDIO. Θα διαπιστώσεις ότι εγώ επιστημονικά δικαιώθηκα από τα πιο έγκριτα χείλη.

Ως προς την πρώτη απάντηση δεν έχεις άδικο.

Άλλα λένε πριν και άλλα κάνουν μετά.

Σε αυτήν την πολιτική ψευδή διαχρονική κατάσταση εσύ τι θα ψήφιζες?

Όλοι λένε αλήθειες μέχρι να πάρουν την εξουσία.

Μετά κάνουν το τρελό παπί, και ζητούν τα ρέστα όχι από τους κλέφτες, αλλά από τον λαό.

Τίποτα άλλο....μόνο αλήθειες έχει το μενού.

Έγινε επεξεργασία από seismic
Link to comment
Share on other sites

νταξ, οι άνθρωποι ή ηλίθιοι είναι (αν δεχτούμε ότι προσπαθούν να βοηθήσουν) ή απλώς προσπαθούν να τα καταστρέψουν όλα (αν δε δεχτούμε ότι προσπαθούν να βοηθήσουν).

9-15,5% αυξήσεις σε φάρμακα, εισιτήρια, βιβλία, λογαριασμούς (αλήθεια ΦΠΑ στο ρεύμα και το νερό;...), κ.ο.κ.

Κατάργηση του μειωμένου συντελεστή στα νησιά. Ένας λόγος λιγότερος να μένεις, λοιπόν, στο νησί στη μέση ή την άκρη του Αιγαίου.

Πιέζουν οι εμπειρογνώμονες του δντ, όμως, και δεν μπορούμε να πούμε όχι.

Δε γίνεται να έχουμε μειωμένο ΦΠΑ, λένε ΕΕ και ΔΝΤ. https://en.wikipedia.org/wiki/Value_added_tax#EU_countries

Link to comment
Share on other sites

Ενιαίος φόρος στο πετρέλαιο. Αποτυχία. Μόνοι τους το λένε.

Ενιαίος φόρος ΦΠΑ. Πάλι τα ίδια θα λένε, ότι απέτυχε, αλλά τα λεφτά του κόσμου θα τα έχουν φάει. Καλά δεν πανηγυρίζανε για τον μειωμένο στην εστίαση;

Link to comment
Share on other sites

Ενιαίος φόρος στο πετρέλαιο. Αποτυχία. Μόνοι τους το λένε.

Ενιαίος φόρος ΦΠΑ. Πάλι τα ίδια θα λένε, ότι απέτυχε, αλλά τα λεφτά του κόσμου θα τα έχουν φάει. Καλά δεν πανηγυρίζανε για τον μειωμένο στην εστίαση;

Πανυγηριζανε που η τρόικα τους άφησε να μειώσουν εκεί την φορολογία, σαν 10χρονα που ο μπαμπάς τους, τους πήρε ποδήλατο..

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πανυγηριζανε που η τρόικα τους άφησε να μειώσουν εκεί την φορολογία, σαν 10χρονα που ο μπαμπάς τους, τους πήρε ποδήλατο..

Υποθέτω πέσανε και χτύπησαν, οπότε ο μπαμπάς όχι απλά πήρε το ποδήλατο πίσω, αλλά τους απαγόρεψε να περπατάνε και με τα 2. Πλέον πάνε με τα 4.

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω πέσανε και χτύπησαν, οπότε ο μπαμπάς όχι απλά πήρε το ποδήλατο πίσω, αλλά τους απαγόρεψε να περπατάνε και με τα 2. Πλέον πάνε με τα 4.

Κακά παιδιά θα σας βάλω πιπέρι που λέτε για την νέα. δυναστεία και το πα.νελήνιο-σοκ!

Link to comment
Share on other sites

Κακά παιδιά θα σας βάλω πιπέρι που λέτε για την νέα. δυναστεία και το πα.νελήνιο-σοκ!

Είναι οξύμωρο ξέρεις να κάνει πλάκα ανθρωπος που τους έχει πιστέψει και τους έχει ψηφίσει και τους 2 (?).

Στοίχημα βάζω ότι όπως έχεις φανατιστεί με το αντισεισμικό σου σύστημα, έτσι έλεγες και την ΝΔ όταν την είχες ψηφίσει...

Αλλά και να μην το είχες κάνει, τους ψήφισες άρα είσαι μέρος του προβλήματος.

Link to comment
Share on other sites

Είναι οξύμωρο ξέρεις να κάνει πλάκα ανθρωπος που τους έχει πιστέψει και τους έχει ψηφίσει και τους 2 (?).

Στοίχημα βάζω ότι όπως έχεις φανατιστεί με το αντισεισμικό σου σύστημα, έτσι έλεγες και την ΝΔ όταν την είχες ψηφίσει...

Αλλά και να μην το είχες κάνει, τους ψήφισες άρα είσαι μέρος του προβλήματος.

Ναι είναι όπως το καρπούζι μπορεί να σου βγει μάπα?

Το παραδέχτηκα πάρα πάνω, και το έχω μετανιώσει..

Για την ευρεσιτεχνία άστο καλύτερα, γιατί δεν σας παίρνει πια.

Εγώ απέδειξα ότι είχα δίκαιο.

Από εδώ και πέρα είναι θέμα του κράτους.

Εγώ το χρέος μου προς την κοινωνία το έκανα.

Έγινε επεξεργασία από seismic
Link to comment
Share on other sites

Είναι οξύμωρο ξέρεις να κάνει πλάκα ανθρωπος που τους έχει πιστέψει και τους έχει ψηφίσει και τους 2 (?).

Στοίχημα βάζω ότι όπως έχεις φανατιστεί με το αντισεισμικό σου σύστημα, έτσι έλεγες και την ΝΔ όταν την είχες ψηφίσει...

Αλλά και να μην το είχες κάνει, τους ψήφισες άρα είσαι μέρος του προβλήματος.

Αλλά μη φοβάσαι φίλε μου [MENTION=14269]seismic[/MENTION] διότι το ΣΥΡΙΖΑ επηρεασμένο απο την πρόσφατη επίσκεψη του στο Άγιο Όρος έχει επηρεαστεί απο τα διδάγματα του Χριστιανισμού, συγχωρεί πλέον όποιον μετανοεί και ζητάει συγχώρεση.

Ον αναδερ νοουτ:

Εγώ το χρέος μου προς την κοινωνία το έκανα.

Έχω ακούσει για πολλά ουσιαστικά ή ουσιαστικοποιημένα επίθετα που συνοδεύονται απο τις λέξεις "με πατέντα" και που είτε βρίσκουν είδε δε βρίσκουν εφαρμογή στην προκειμένη περίπτωση, αλλά να σου πω την αλήθεια χρεος προς την κοινωνία με πατέντα δεν είχα ξανακούσει.

Και για να μην παρεξηγηθώ καλά έκανες και το πατεντάρησες έτσι ώστε αν τελικά αποδειχθεί οτι δουλεύει (μη μπούμε στη διαδικασία του αν έχει αποδειχθεί ή όχι, ειλικρινά στα @@ μου) και να εισπράξεις πίσω όσα έχεις χαλάσει αλλά και να πληρωθείς κιόλας αλλά εντάξει μην μου το βαφτίζεις προσφορά στην κοινωνία και δεν έχω και χαρτομάντηλα εδώ να σκουπίσω τα δάκρυα το αιμοσταγές δεξιό υποκείμενο.

Έγινε επεξεργασία από LL_NEO
Link to comment
Share on other sites

Αλλά μη φοβάσαι φίλε μου [MENTION=14269]seismic[/MENTION] διότι το ΣΥΡΙΖΑ επηρεασμένο απο την πρόσφατη επίσκεψη του στο Άγιο Όρος έχει επηρεαστεί απο τα διδάγματα του Χριστιανισμού, συγχωρεί πλέον όποιον μετανοεί και ζητάει συγχώρεση.

Ον αναδερ νοουτ:

Έχω ακούσει για πολλά ουσιαστικά ή ουσιαστικοποιημένα επίθετα που συνοδεύονται απο τις λέξεις "με πατέντα" και που είτε βρίσκουν είδε δε βρίσκουν εφαρμογή στην προκειμένη περίπτωση, αλλά να σου πω την αλήθεια χρεος προς την κοινωνία με πατέντα δεν είχα ξανακούσει.

Και για να μην παρεξηγηθώ καλά έκανες και το πατεντάρησες έτσι ώστε αν τελικά αποδειχθεί οτι δουλεύει (μη μπούμε στη διαδικασία του αν έχει αποδειχθεί ή όχι, ειλικρινά στα @@ μου) και να εισπράξεις πίσω όσα έχεις χαλάσει αλλά και να πληρωθείς κιόλας αλλά εντάξει μην μου το βαφτίζεις προσφορά στην κοινωνία και δεν έχω και χαρτομάντηλα εδώ να σκουπίσω τα δάκρυα το αιμοσταγές δεξιό υποκείμενο.

Δεξιός είμαι και εγώ! Μ@λ@κ@ς δεν είμαι να πιστεύω ότι αυτό που είναι σήμερα είναι δεξιά.

Ούτε μ@λ@κ@ς με πατέντα είμαι όπως θες να πεις .... απλά έχω να κάνω με μ@λ@κ@...

Για να καταλάβεις την επιστήμη πρέπει να είσαι επιστήμονας.

Αν είχες και παιδιά και τα πλάκωνε το σπίτι που πληρώνεις χαράτσι, και ζούσες και εσύ μετά από αυτό για να έχεις τα @@@κια σου, τότε θα μπορούσες να λες αυτά που λες.

Πάντως πρώτη φορά βλέπω στην ζωή μου τόσο μεγάλο μίσος από Έλληνες για εμένα.

Δεν καταλαβαίνω τι σας έχω κάνει για να μου φέρεστε έτσι? Μάλλον πάω καλά με την πατέντα, και δεν μπορείτε να χωνέψετε ότι με βλέπετε με κιάλια...

Έγινε επεξεργασία από seismic
Link to comment
Share on other sites

Πώς κατασκευάζεται μια Κερατέα

Αν το επόμενο διάστημα δεις στο Ξυλόκαστρο να βγαίνουν στο δρόμο μαύρες σημαίες, ντουντούκες να κραυγάζουν, να κλείνουν εθνικές οδοί και τοπικοί δρόμοι, να γίνονται μπλόκα σε βάρος δημοτικών αυτοκινήτων, να πραγματοποιούνται συλλήψεις και προσαγωγές, αν δεις ν’ ανάβουν φωτιές, να σκάνε δακρυγόνα, νοικοκυραίοι να επιτίθενται εναντίον απρόθυμων αστυνομικών, μην ξαφνιαστείς.

Η Πελοπόννησος, όπως και όλη η Ελλάδα, έχει σοβαρό θέμα με τα σκουπίδια. Κάθε λίγο και λιγάκι, μια φωτιά εκδηλώνεται στις υπερφορτωμένες χωματερές της – τις νόμιμες αλλά και τις παράνομες

Η ΕΕ έχει διαθέσει εδώ και πολλά χρόνια σημαντικά κονδύλια για την αντιμετώπιση του προβλήματος με υποδομές υψηλών προδιαγραφών, αλλά και με την απειλή αυστηρών προστίμων εφόσον δεν υπήρχε η ανάλογη συμμόρφωση.

Όπως όμως αναφέρει προσφυώς τοπική ανακοίνωση στον Δήμο Ξυλοκάστρου, το μόνο που απασχολούσε όλο αυτό το διάστημα τους περισσότερους δημάρχους ήταν πώς να ξεφορτωθούν τα δικά τους σκουπίδια σε… άλλους δήμους.

Από το 1999, ο Δήμος Ξυλοκάστρου προσπάθησε να κάνει μια σοβαρή προσπάθεια ώστε να αντιμετωπίσει το πρόβλημα

ο Δήμος αποκτά επιτέλους μια σημαντική υποδομή και μπορεί να σχεδιάσει από καλύτερες θέσεις τα επόμενα βήματά του.

Αλλά ενώ αναμένεται από μήνα σε μήνα η άδεια λειτουργίας του νέου ΧΥΤΑ ξυπνούν ένα πρωί και μαθαίνουν ότι αυτή η διορατική κίνηση κινδυνεύει να μεταβληθεί σε μεγάλη κατάρα.

Από την έρευνα αποκαλύφθηκε ολόκληρη μεθόδευση που είχε ξεκινήσει ήδη από το 2012 (!), με έκδοση νόμων και με άλλες ενέργειες που είχαν γίνει εν κρυπτώ. Εν κρυπτώ για τους παράγοντες του Δήμου Ξυλοκάστρου, όχι όμως και άλλων δήμων της Πελοποννήσου, στους οποίους είχαν προφανέστατα δοθεί υποσχέσεις ότι θα λυθεί το πρόβλημα των απορριμμάτων τους (για το οποίο δεν είχαν κάνει τίποτα), δια του… αραβώνος με τον νέο ΧΥΤΑ Ξυλοκάστρου.

Τα πράγματα πάντως είναι απλά: ο ΧΥΤΑ Ξυλοκάστρου έχει σχεδιαστεί ώστε να υποδέχεται 12.500 τόνους οικιακών τοπικών απορριμμάτων το χρόνο. Αν γίνει ανεκτή η μεθοδευόμενη λύση, θα πρέπει να αντέχει ετησίως 150.000-200.000 τόνους οικιακών, βιοτεχνικών, βιομηχανικών -ενδεχομένως και νοσοκομειακών- απορριμμάτων ολόκληρης της Πελοποννήσου.

Αναζητώντας την άκρη σχετικά με όλη αυτή την ύπουλη ιστορία, οι Ξυλοκαστρίτες δεν ήταν δυνατόν να μην εντοπίσουν τον βασικό μοχλό υλοποίησης του σχεδίου. Όλες οι ενδείξεις στρέφονται εναντίον του υπουργού Περιβάλλοντος, Ενέργειας και Κλιματικής Αλλαγής, Γιάννη Μανιάτη, ο οποίος και λόγω της ψευδεπίγραφης αρμοδιότητας του υπουργείου του (υπουργείο Περιβάλλοντος, χα, χα, χα), αλλά κυρίως λόγω της εντοπιότητάς του από την Αργολίδα, της οποίας τυγχάνει βουλευτής, είχε και το κίνητρο και τα μέσα να συντονίσει την όλη μεθόδευση. Και η απόδειξη δεν άργησε να έρθει: Οι Ξυλοκαστρίτες εντόπισαν βίντεο με δηλώσεις του σε τοπικό κανάλι της Αργολίδας, όπου επαίρεται ότι το μόνο που απομένει προκειμένου να λυθεί το πρόβλημα των σκουπιδιών της περιοχής (ΤΟΥ) είναι να δοθεί άμεσα από τις αρμόδιες υπηρεσίες της Περιφέρειας Πελοποννήσου η άδεια λειτουργίας του ΧΥΤΑ Ξυλοκάστρου, ώστε να μπορέσει εκείνος να υπογράψει αμέσως τη μεταφορά των σκουπιδιών της Ερμιονίδας και της Τρίπολης (που ενδεχομένως εδώ εμπλέκεται στην ιστορία για το ξεκάρφωμα) στο Ξυλόκαστρο.

Link to comment
Share on other sites

Δεξιός είμαι και εγώ! Μ@λ@κ@ς δεν είμαι να πιστεύω ότι αυτό που είναι σήμερα είναι δεξιά.

Ούτε μ@λ@κ@ς με πατέντα είμαι όπως θες να πεις .... απλά έχω να κάνω με μ@λ@κ@...

Για να καταλάβεις την επιστήμη πρέπει να είσαι επιστήμονας.

Αν είχες και παιδιά και τα πλάκωνε το σπίτι που πληρώνεις χαράτσι, και ζούσες και εσύ μετά από αυτό για να έχεις τα @@@κια σου, τότε θα μπορούσες να λες αυτά που λες.

Πάντως πρώτη φορά βλέπω στην ζωή μου τόσο μεγάλο μίσος από Έλληνες για εμένα.

Δεν καταλαβαίνω τι σας έχω κάνει για να μου φέρεστε έτσι? Μάλλον πάω καλά με την πατέντα, και δεν μπορείτε να χωνέψετε ότι με βλέπετε με κιάλια...

Το στα @@ μου έχει να κάνει με την οικονομία της συζήτησης και το γεγονός ότι δε θα κάτσω να συζητήσω για το αν αυτοί που έχουν μιλήσει είναι σίγουροι για την ορθότητα της πατέντας σου ή αν η επίφυλαξη τους για περαιτέρω πειράματα σημαίνει ότι θέλουν.... περαιτέρω πειράματα. Αν δεις τα κλειδωμένα σου τόπικ θα δεις ότι δεν έχω ποστάρει ούτε μια φορά, διότι πολύ απλά αποφεύγω να καταπιάνομαι με θέματα που δε σκαμπάζω (είδος υπο εξαφάνιση στο thelab). Σε διάφορα άλλα θέματα το μόνο πράγμα με το οποίο κάνω πλάκα είναι το ύφος σου (πρηξ@@σμός καλή ώρα), ύφος που φαντάζομαι ότι σε μεγάλο μέρος πηγάζει απο το πάθος σου για την ιδέα σου.

Απλά μια παρατήρηση για να δείτε πόσο αηδία έχει καταντήσει αυτός ο λαικισμός:

Αν είχες και παιδιά και τα πλάκωνε το σπίτι που πληρώνεις χαράτσι, και ζούσες και εσύ μετά από αυτό για να έχεις τα @@@κια σου, τότε θα μπορούσες να λες αυτά που λες.

Μέχρι στιγμής όλοι οι σεισμοί στους οποίος είχαμε θύματα έγιναν προ μνημονίου και άρα χωρίς χαράτσι, και όπως φαίνεται απο το μήνυμα σου, όλοι οι γονείς που έχασαν παιδιά σε τέτοιες περιπτώσεις, επειδή δεν πλήρωναν χαράτσι, στα @@ τους μωρέ θα κάνουν άλλο παιδί

Link to comment
Share on other sites

Δεξιός είμαι και εγώ!

Από πότε, μέχρι πότε μόνο πες μας, γιατί κάποτε ψήφιζες ΚΚΕ

Μ@λ@κ@ς δεν είμαι να πιστεύω ότι αυτό που είναι σήμερα είναι δεξιά.

Και τι είναι; σοσιαλισμός;

Για να καταλάβεις την επιστήμη πρέπει να είσαι επιστήμονας.

Κάτι που εσύ δεν είσαι όπως έχεις πει.

Αν είχες και παιδιά και τα πλάκωνε το σπίτι που πληρώνεις χαράτσι, και ζούσες και εσύ μετά από αυτό για να έχεις τα @@@κια σου, τότε θα μπορούσες να λες αυτά που λες.

Τι σχέση έχει το χαράτσι με το αν πέσει το σπίτι;

Πάντως πρώτη φορά βλέπω στην ζωή μου τόσο μεγάλο μίσος από Έλληνες για εμένα.

Δεν καταλαβαίνω τι σας έχω κάνει για να μου φέρεστε έτσι?

Άμα δεν είμασταν Έλληνες θα ήταν οκ;

Μας έχεις κουράσει απίστευτα με την πατέντα, την αλαζονεία και την υπεροψία σου , αυτό μας έχεις κάνει..

Μάλλον πάω καλά με την πατέντα, και δεν μπορείτε να χωνέψετε ότι με βλέπετε με κιάλια...

Αν δεν σε βλέπουμε καθόλου θα είμαστε μια χαρά..

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν θα σου κάνω την χάρη... θα με βλέπεις και θα με ακούς.

Αν θέλετε αυτήν την κυβέρνηση καλά να πάθετε.

Για την πατέντα μιλάω με καθηγητές με εσάς τι να πω?

Στάλθηκε από μέσα από τα πόδια μου...

10500333_702491706455496_2906049620359540220_n.jpg?oh=96573eda61a00d09c176c895ebc93270&oe=54725F93&__gda__=1417511503_eb9cb1ef70f17739ccbe77d1bc0072d6

Έγινε επεξεργασία από seismic
Link to comment
Share on other sites

"Οι εκλογες μας ερχονται, εμπρος βημα ταχυ

Εμπρος να διορισουμε ο,τιπρολαβαινουμεγιανακλεψουμεκαναψηφαλακι απ τη χρυση αυγη"

-Παιδικο τραγουδακι

Διαγωνισμός της ΕΛ.ΑΣ. για την πρόσληψη 500 ειδικών φρουρών -Τα προσόντα που απαιτούνται και η μοριοδότηση - On-news

Link to comment
Share on other sites

Πώς καταντά κανείς πρόεδρος της δημοκρατίας

Σε έναν διάλογο με τον Παναγιώτη Κονδύλη ο Γεράσιμος Λυκιαρδόπουλος (Παλαιά και νέα θεότητα, εκδ. Έρασμος 2003) γράφει κάπου: «φωτογενείς ανθυπολοχαγοί κι αθάνατοι Μακρυγιάννηδες γίνονται τα Υπερεγώ των φιλοσόφων εκείνων ακριβώς που θέλοντας να υπερβούν τον “αυνανισμό του πνεύματος” αγκαλιάζουν την “αυθεντική πράξη” και καταντάνε πρόεδροι δημοκρατίας».

Μιλώντας ο Καραγκιόζης στον Πασά τον διαβεβαιώνει ότι τον πατέρα του τον λέγαν Ελπινίκη και τη μητέρα του Χαράλαμπο. Όταν ο Πασάς του επισημαίνει ότι τα λέει ανάποδα, αυτός απαντά «ανάποδα βγαίνει και ο ήλιος στο χωριό μου». Νά λοιπόν που στο χωριό μου μπορεί το ύπατο αξίωμα να είναι ντροπή και κατάντια.

Link to comment
Share on other sites

Γραφικότητες περί χρέους από τον "μαιτρ" του είδους - ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΖΑΚΗΣ: Γιατί άραγε κανένας δεν αναδεικνύει το χρέος ως κορυφαίο ζήτημα;

Κατά τα άλλα όλα είναι υπό έλεγχο , που λέει και ο Βαγγέλης - Real.gr - Time - Ευ. Βενιζέλος: Όλα υπό έλεγχο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.