Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Σου έταξαν άδεια ευρυσιτεχνιας από τον συριζα?

Όχι ... μου έταξαν ότι δεν θα μου πάρουν το σπίτι ... ότι θα διαγράψουν το χρέος που οι άλλοι με μεγάλη τέχνη δημιούργησαν και σκοπεύουν να το πληρώνουν και τα δισέγγονα μου.

Συγνώμη αλλά και γώ θέλω να ζήσω.

Έχτισα 100 σπίτια για να κάνω ένα δικό μου, και τώρα θέλετε να το δώσω στους Γερμανούς.

Δεν θα κάνω την χάρη αυτή στους πασοκοδημοκράτες.

Έγινε επεξεργασία από seismic
Link to comment
Share on other sites

Ή αλλιώς

Τα τελευταία 40 χρόνια ο Έλληνας ψηφίζει αυτόν που δεν λέει τίποτα ουσιαστικό, αλλά τάζει λαγούς και πετραχήλια παράλληλα.

Δοκιμασμένη μέθοδος, 100% επιτυχία. :help1:

Link to comment
Share on other sites

Μας τάζουν τα πάντα, .... μετά μας παίρνουν τα σώβρακα, και εμείς συνεχίζουμε να ψηφίζουμε ξανά τους ίδιους.... Έλεος !!!

Είδες. Και ο ΣΥΡΙΖΑ να μην έχει ακόμα 60%? Ντροπή! :haha:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν διάβασες το βιβλίο που σου είχε προτείνει κάποτε ο ll neo. Εγώ πάντως ασχολήθηκα και κάποια στιγμή θα το ξαναδιαβάσω για καλύτερη κατανόηση.

Στο προτείνω κι εγώ με την σειρά μου ανεπιφύλακτα

Link to comment
Share on other sites

Είδες. Και ο ΣΥΡΙΖΑ να μην έχει ακόμα 60%? Ντροπή! :haha:

Του Έλληνα πρέπει να του πάρουν το σπίτι πρώτα, για να βάλει μυαλό.

Άσε να του το πάρουν πρώτα, και θα σου πω που θα πάει το ποσοστό του σύριζα.

Είναι θέμα χρόνου.

Όσο περνάει ο χρόνος δεν θα βρουν στις κάλπες ούτε την ψήφο τους.

Χαζός είναι ο Σύριζα που θέλει εκλογές τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν διάβασες το βιβλίο που σου είχε προτείνει κάποτε ο ll neo. Εγώ πάντως ασχολήθηκα και κάποια στιγμή θα το ξαναδιαβάσω για καλύτερη κατανόηση.

Στο προτείνω κι εγώ με την σειρά μου ανεπιφύλακτα

Τι να το κάνω το βιβλίο.... το σπίτι μου θέλω.

Και εγώ είχα πει κάποτε ... καλύτερα φτωχός με σπίτι, παρά Ευρωπαίος φτωχός χωρίς σπίτι.

Τώρα δικαιώνομαι.

Και όταν δεν έχουν τι άλλο να μας πάρουν θα μας πετάξουν και έξω από την Ευρώπη, και έξω από την Ελλάδα.

Καλύτερα να τους πετάξουμε εμείς έξω από την Ελλάδα πριν μας πετάξουν αυτοί όχι από την Ευρώπη, αλλά έξω από την Ελλάδα.

Έγινε επεξεργασία από seismic
Link to comment
Share on other sites

Του Έλληνα πρέπει να του πάρουν το σπίτι πρώτα, για να βάλει μυαλό.

Άσε να του το πάρουν πρώτα, και θα σου πω που θα πάει το ποσοστό του σύριζα.

Είναι θέμα χρόνου.

Όσο περνάει ο χρόνος δεν θα βρουν στις κάλπες ούτε την ψήφο τους.

Χαζός είναι ο Σύριζα που θέλει εκλογές τώρα.

Αχ, να έβλεπες τι γράφεις....

Εσύ είσαι αυτός ο Έλληνας για τον οποίο μιλάς. Αυτός που τρέχει πίσω από τον οποιονδήποτε του τάζει ποιο πολλά ΧΩΡΙΣ να ρωτάει το ΠΩΣ. Και δεν λέω για τον ΣΥΡΙΖΑ τώρα. Λέω από ανέκαθεν. Μεγάλος στην ηλικία άνθρωπος, με βάση το βίντεο που ανέβασε και όχι απλά συνεχίζεις με την ίδια λογική που μας έφερε εδώ ως κράτος, να ψηφίζεις πάντα την αντιπολίτευση που δεν έβαλε εκείνον τον τελευταίο φόρο και που τάζει όλο και ποιο πολλά, αλλά είσαι και φανατικός υποστηριχτής αυτής της (παρά)λογικής.

Τάξε μου και θα σε ψηφίσω. Δεν με νοιάζει το πως θα το κάνεις, απλά τάξε μου περισσότερα από τον άλλον και θα σε ψηφίσω.

Να έβλεπες μόνο τι γράφεις....

Link to comment
Share on other sites

Μην μου αρχίζεις τις φιλοβοσκιες γιατί δεν θα το αντέξω.

Για να συνοψισουμε θέλεις το σπίτι σου, που ήδη έχεις αλλά φοβάσαι μηηηηηηηπως κάποια στιγμή στο μέλλον στο πάρουν όπως λες.

Εμ, έτσι είναι αυτά αν δεν κάνει η πατέντα σου παγκόσμια επιτυχία. Θα είσαι με τον φόβο μην στο πάρουν μετά από καμμια 40ρια χρονια

Link to comment
Share on other sites

Αχ, να έβλεπες τι γράφεις....

Εσύ είσαι αυτός ο Έλληνας για τον οποίο μιλάς. Αυτός που τρέχει πίσω από τον οποιονδήποτε του τάζει ποιο πολλά ΧΩΡΙΣ να ρωτάει το ΠΩΣ. Και δεν λέω για τον ΣΥΡΙΖΑ τώρα. Λέω από ανέκαθεν. Μεγάλος στην ηλικία άνθρωπος, με βάση το βίντεο που ανέβασε και όχι απλά συνεχίζεις με την ίδια λογική που μας έφερε εδώ ως κράτος, να ψηφίζεις πάντα την αντιπολίτευση που δεν έβαλε εκείνον τον τελευταίο φόρο και που τάζει όλο και ποιο πολλά, αλλά είσαι και φανατικός υποστηριχτής αυτής της (παρά)λογικής.

Τάξε μου και θα σε ψηφίσω. Δεν με νοιάζει το πως θα το κάνεις, απλά τάξε μου περισσότερα από τον άλλον και θα σε ψηφίσω.

Να έβλεπες μόνο τι γράφεις....

Αν εσύ θέλεις να ψηφίσεις αυτούς που σε κορόιδεψαν για πολλοστή φορά ξανά ε! τότε είναι θέμα IQ

Link to comment
Share on other sites

Μην μου αρχίζεις τις φιλοβοσκιες γιατί δεν θα το αντέξω.

Για να συνοψισουμε θέλεις το σπίτι σου, που ήδη έχεις αλλά φοβάσαι μηηηηηηηπως κάποια στιγμή στο μέλλον στο πάρουν όπως λες.

Εμ, έτσι είναι αυτά αν δεν κάνει η πατέντα σου παγκόσμια επιτυχία. Θα είσαι με τον φόβο μην στο πάρουν μετά από καμμια 40ρια χρονια

Η πατέντα μου δεν θα πιάσει στην Ελλάδα, γιατί θα σας πάρουν τα σπίτια και μετά τι να την κάνετε την πατέντα?

Θα την κρατάτε σαν ομπρέλα?

Ένα καλό έχουν αυτά τα δύο κόμματα... θα σας πάρουν τα σπίτια και δεν θα κινδυνεύεται από τον σεισμό.

Θα παρακαλάμε σε λίγο να τα γκρεμίσει ο σεισμός, για να σας μείνει τουλάχιστον το οικόπεδο.

Έγινε επεξεργασία από seismic
Link to comment
Share on other sites

Η πατέντα μου δεν θα πιάσει στην Ελλάδα, γιατί θα σας πάρουν τα σπίτια και μετά τι να την κάνετε την πατέντα?

άρα είσαι δοσίλογος και τσολάκογλου γιατι δουλέυεις για τους γερμανούς έμμεσα. θα μας κανεις τα σπίτια με τη πατέντα, θα μας τα παρουν οι γερμανοί και θα χουν δυνατά σπίτια αυτοί και μεις τίποτα

Link to comment
Share on other sites

τι μανία είναι αυτή με τα σπίτια μας; τη μία θα γκρεμιστούν (και θα σκοτωθούν τα παιδιά μας), την άλλη θα μας τα πάρουν. Αρχίζεις και γίνεσαι εριστικός, και έχω και εξεταστική, οπότε μην παίζεις πολύ με τη φλόγα.

Link to comment
Share on other sites

τι μανία είναι αυτή με τα σπίτια μας; τη μία θα γκρεμιστούν (και θα σκοτωθούν τα παιδιά μας), την άλλη θα μας τα πάρουν. Αρχίζεις και γίνεσαι εριστικός, και έχω και εξεταστική, οπότε μην παίζεις πολύ με τη φλόγα.
Κάντε ότι θέλετε. Δικά σας είναι ( προς το παρόν )
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.