Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

ναι θα είμαι . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

NIpYc.gif

Δεν με νοιάζει ποιός το γράφει, δεν με νοιάζει τί γράφει, με νοιάζει όμως που στον τόπο μου η Ακρόπολη και τα πανεπιστήμια έχουν αφίσες και πανό.

O τόπος σου βιάζεται και εσύ φτιάχνεις τα νύχια σου

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σβήνουμε τα post, αλλά τα επαναφέρετε δεν μου αρέσει.

Θα μου άρεσε, αν το έσβηνες. Και μόνο που μιλάω γι αυτούς τους δοξολογώ και δε θέλω να κάνω την τιμή σε κανέναν τους.

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα τί θέλεις να πεις, εννοούσα το quote από το ήδη διαγραμμένο post μου. :)

EDIT: Εγώ το έσβησα, αλλά έβαλες quote από το σβησμένο, αυτό εννοώ.

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία ποιος το έχει γράψει αλλά τι γράφει. Ξεκολλάτε το κεφάλι σας.

Έχει δίκιο στην παρατήρησή του. Ας ανέβουν ως ΚΚΕ στην ακρόπολη, ας αναρτήσουν ως ΚΚΕ πανό στην ακρόπολη, αφού δεν τους σταματάει και κανένας και αφού η ακρόπολη έχει γίνει και χώρος ανάρτησης πανό, αλλά χωρίς να γράφουν ΚΚΕ, ΣΥΡΙΖΑ, ΝΔ, ΠΑΣΟΚ, yanni. Όταν κινητοποιείσαι για τον λαό και τον εργάτη δεν πας αγκαλιά με το τμήμα marketing του κόμματος. Αυτά τα αφήνεις σε αυτούς που ότι κινήσεις κάνουν τις κάνουν για να δειχτούνε. Θυμήθηκα τον Καρατζαφέρη που μοίραζε 500ευρα σε ηλικιωμένους παρουσία κάμερας. Ή ήταν 5χίλιαρα; Μάλλον 5χίλιαρα ήταν σιγά μην έδινε 500ευρα....

Link to comment
Share on other sites

Λιγο (α)πολιτικο σπαμ.

Ότι είναι κολλημένοι σε πάρα πολλά θέματα είναι, αλλά αυτό το πράγμα που και εγώ έχω και εσείς και το ΚΚΕ (ειδικά το ΚΚΕ) που δεν μπορούμε να συμφωνήσουμε σε ένα μικρό και λιτό σύνθημα και να πορευτούμε όλοι μαζί δεν το καταλαβαίνω..

Αντ΄αυτού πρέπει πρώτα να συμφωνήσουμε σε όλο το πολιτικό πρόγραμμα κάποιου ενώ στην πραγματικότητα διαφωνούμε σε πολλά μη ουσιώδη και κρίσιμα πράγματα ξεκινώντας πάντα από την ταμπέλα.

Ε καλά να πάθουμε.. :getlost::weep::weep:

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα τί θέλεις να πεις, εννοούσα το quote από το ήδη διαγραμμένο post μου. :)

EDIT: Εγώ το έσβησα, αλλά έβαλες quote από το σβησμένο, αυτό εννοώ.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=2b6DzqUpzKA]eddesaikos - YouTube[/ame]

:p :P

Το εχουμε ξεφτιλισει παντως, δεν ξερω αν εχει αναφερθει και πιο πριν, απλα δειτε τα comments σε αυτο το βιντεο

[ame]

[/ame]

Προσωπικα μαρεσει να τον ακουω τον Καζακη ασχετα αν δεν εχω συχνα ραδιοφωνο ανοικτο, καραγκιοζηδες :@

Link to comment
Share on other sites

Περί Καζάκη:

Παραιτήθηκε, όπως είπε σε συνέντευξη απ' το Ράδιο 9, το ίδιο και ο Κακλαμάνος.

Άλλες πηγές λένε ότι τους απέλυσε το boss.

Στη συζήτηση (ο θεός να την κάνει) με τον Άδωνι με απογοήτευσε ο Καζάκης και κακά τα ψέματα ο άλλος τον κόλλησε λίγο στον τοίχο. Δεν είπαν τίποτα ουσιαστικό καθόλη τη διάρκεια της εκπομπής.

Υ.Γ: Κυκλοφορούν γυμνές φωτό της Μανωλίδου. :p :p

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ: Κυκλοφορούν γυμνές φωτό της Μανωλίδου. :p :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=r9r1blSZbQ4&feature=results_video&playnext=1&list=PL156B2D801F466495]θα μιλησεις...θα τα ξερασεις ολα!! - YouTube[/ame]

Θα τσεκαρω και εγω το βιντεο οταν παω σπιτι γιατι εδω δεν ηχο, εδω πηγε να ξεκινησει πριν και κρασαρε ο σελερον, για ολα η γυναικα του μπουμπουκου φταιει, ΡΑΟΥΡ !

Link to comment
Share on other sites

Περί Καζάκη:

Παραιτήθηκε, όπως είπε σε συνέντευξη απ' το Ράδιο 9, το ίδιο και ο Κακλαμάνος.

Άλλες πηγές λένε ότι τους απέλυσε το boss.

Στη συζήτηση (ο θεός να την κάνει) με τον Άδωνι με απογοήτευσε ο Καζάκης και κακά τα ψέματα ο άλλος τον κόλλησε λίγο στον τοίχο. Δεν είπαν τίποτα ουσιαστικό καθόλη τη διάρκεια της εκπομπής.

Υ.Γ: Κυκλοφορούν γυμνές φωτό της Μανωλίδου. :p :p

Ο Καζάκης μπορούσε να τον ταπώσει λέγοντας του κάτι πολύ απλό.

"Πιστεύετε ότι το κράτος πρέπει να φορολογεί επιχειρήσεις που έχουν ζημιές ή δεν έχουν έσοδα;"

Ο μέγας καπιταλιστής-δεξιός Άδωνης φυσικά θα απαντούσε όχι.

"Και τότε γιατί φορολογείτε την πρώτη κατοικία των ανθρώπων καθώς και τα αγροτεμάχια και όχι μόνο τα έσοδα από την εκμετάλλευση αυτών; Δεν είναι έμμεση δήμευση περιουσιών"

Αυτό έπρεπε να πει στο γλοιώδες αυτό υποκείμενο και στους "καπιταλιστές" που κάνουν κήρυγμα ελεύθερης οικονομίας με το χέρι τους στην τσέπη των άλλων ανθρώπων.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πάρουμε το νέο δάνειο για να έχουμε λεφτά να αγοράσουμε τη πίσσα(πετρελαιοειδές).

Τα πούπουλα τα παρέχει η κομματική πειθαρχία!:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.