Jump to content



Αγορα PC


PGM

Recommended Posts

Σκοπευω να φτιαξω για τον αδερφο μου ενα συστηματακι στο οποιο δεν θα γινει overclocking (τουλαχιστον στην αρχη...μετα βλεπουμε) και κατα δευτερον θελω να 'αντεξει' στο χρονο.

Εχω σκεφτει τα ακολουθα:

Abit Ai7

Intel P4 2.6

καρτα γραφικων κατι σε 5700.....

Μνημες δεν εχω βρει τιποτα ακομα αλλα σκεφτομαι τις Mushkin 512Mb kit DDR PC-3200 Level2 Dual Channel .

Επισης υπαρχει η αναγκη για αγορα Crt 17αρας οθονης.....υπαρχει τιποτα αξιολογο......

Ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις σας.......:)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν παίρνεις ένα:

AMD Athlon XP2600+ / XP2500+

Abit NF7-S v2.0

2x 512MB PC3000 RAM

Radeon 9700PRO

...

Θα σου κρατήσει κάτι τις περισσότερο , είναι πιο οικονομικό , και θα μπορείς να το ξεσκίσεις και στο overclocking αν κάποια στιγμή θελήσεις (όχι βεβαίως ότι δεν overclockάρεται και το Intel sys που είπες.)

Link to comment
Share on other sites

Θενκς παιδες για τις απαντησεις αλλα επειδη φαν των amd συστηματων και γνωριζω πολυ καλα τις ιδιοτροπιες τους θα παω σε ιντελ ωστε το αδερφακι να μην χτυπαει το κεφαλι του σε καθε αναποδια (συχνο φαινομενο σε amd).......

Dark Side prepare for PGM......Χιπρο ακους......???? λιγες μερες μεινανε......λολ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.