Jump to content



LAN Party?


billpeppas

Recommended Posts

Παιδιά , είστε να κανονίσουμε κανά LAN party?

Αν δεν είναι εύκολο όλοι μας να κουβαλήσουμε το PC μας , μπορούμε κάλλιστα να το διοργανώσουμε στο e-vents στο Village Center.

Τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Τι θα κάνουμε?

Εγω βλέπω λίγο δύσκολο να μεταφέρω το Addtronics 7890A μαζί με το hardware που κουβαλάει...

Βεβαίως το LAN είναι καλύτερο , αλλά σε περίπτωση που δεν μπορούνε πολλοί να φέρουν τον δικό τους εξοπλισμό...

Αν είναι να φέρνουμε και οθόνες...

Link to comment
Share on other sites

Εαν σκεφτείς Icy ότι:

1) Έχω επάνω 2 Plextor PlexWriter Premium

2) 1 BTC BDV-316B

3) 1 HP CD-Writer 9250i

4) 1 Teac CD-Recorder CD-W52

5) 3 Σκληρούς δίσκους Maxtor

6) Την PowerColor R9800PRO με την Giant II

7) Την SLK-900U

8) Αρκετά βαρύ PSU

9) 9 ανεμιστήρες

Είναι αρκετά πάνω από τα 25 κιλα.

Θα φέρω το άλλο PC αν είναι.

Δεν τρελάθηκα να κουβαλάω το Addtronics.

Link to comment
Share on other sites

Γράφω πάρα πολλά cd (τα backups μου , mp3 CDs για το φορητό MP3 , άλλα τόσα mp3 CDs για το αυτοκίνητο , τα δευτερεύοντα αντίγραφα των παιχνιδιών μου , και πολλά άλλα).

’ρα χρειάζομαι και ταυτόχρονη εγγραφή πάνω των 2 CD , άρα...

Βάλε και το Plextor PlexWriter PX-W708A που το έχω RMA (ύστερα από μια τραγική & θανατηφόρα πτώση).

Μην διώξεις το απλό DVD: Να το χρησιμοποιείς για την ανάγνωση & αναπαραγωγή DVD / DVD Video , ώστε να μην ταλαιπωρείς το DVD-Recorder , αλλά και για να κάνεις DVD Copy on the fly.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά , μην το χέ**τε το πράγμα πάλι.

Αν ήταν να πουλήσω μούρη με το hardware που έχω , λέτε να έβαζα αυτόν τον τίτλο στο thread , και να μιλούσα για LAN Party?

Ούτως ή άλλως από την αρχή είπα ότι αν δεν μπορούν πολλοί να φέρουν το δικό τους PC , να πάμε στα e-vents.

Και όπως είδες η αναφορά μου στο συγκεκριμένο PC μου ήρθε εκ της συζήτησης , και όχι ξέμπαρκα.

Δηλαδή τι θες να πείς? Θες να ξεσκάψω και εγω πόστ που περιγράφετε το δικό σας hardware? Δεν καταλαβαίνω που το πας.

Πάντα στην ίδια κατάληξη θα οδηγούμαστε?

Δεν νομίζω πως θα 'πρεπε.

Εκτός αυτού: Μήπως είμαστε εκτός θέματος του thread?

Θα κανονίσουμε κανά LAN party?

Γουστάρετε?

Τώρα που είναι και περίοδος διακοπών.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τί λες τώρα αλλά μπορούσες απλά να πεις το pc μου είναι 25 κιλά....

και βέβαια για λαν έκανες το θρεντ, ή για άλλους λόγους γράφεις σε άλλα, αλλά βαρέθηκα να διαβάζω μάρκες και κωδικούς χωρίς λόγο σε κάθε ποστ σου... λες και σημαίνει κάτι... τα έχεις και στη σιγκ σου. έλεος δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas

δεν ξέρω τί λες τώρα αλλά μπορούσες απλά να πεις το pc μου είναι 25 κιλά....

και βέβαια για λαν έκανες το θρεντ, ή για άλλους λόγους γράφεις σε άλλα, αλλά βαρέθηκα να διαβάζω μάρκες και κωδικούς χωρίς λόγο σε κάθε ποστ σου... λες και σημαίνει κάτι... τα έχεις και στη σιγκ σου. έλεος δηλαδή...

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.