Jump to content



Γ$#@$Ω το NFS underground


kingrim

Recommended Posts

ρε παιδια τα εχω παιξει με αυτο το game πηγα σημερα και αγορασα το γνησιο και δεν παιζει το θελω για το νετ που δουλευω

system:

P4 2,66GHz

MOBO asus P4S8X-X

VGA GF 4 MX440 128

RAM 512

HDD 80G seagate

Win 98

Direct-x 9b

η πλακα ειναι οτι πριν βαλω καθαρο image το nfs επαιζε με το γνησιο που ειχα νοικιασει αλλα οχι με τα crack περασα καθαρο image αγορασα το GAME και ΜΠΟΥΜ δεν δουλευει

ετσι για να κανω και διαφημιση 1 η ωρα για περιορισμενο χρονικο διαστημα και καθε 10 Ωρες 2 Δωρεαν Ωρες οποιος ενδιαφερετε u2u me :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Enduracell

Απο δω, γύρω στα 4MB

Βρε τον S.B.S ξερει και γερμανικα...καλη φαση....

Αρχική απάντηση από kingrim

THANKSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS ΚΑΝΑ CRACK :) SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Ενα αλλο site με πολλα patches μαζεμενα ειναι το www.megagames.com

Link to comment
Share on other sites

vag εχω δοκιμασει ΟΛΑ τα γνωστα pach :) εχω το γνησιο οπως ειπα αλλα επειδη πρεπει να μπει στο νετ χρειαζομai ενα καλο pach γιατι τα αλλα φορτονουν το γαμε και μετα μαυρη εικονα ενω με το cd oλα οκ

Link to comment
Share on other sites

τα εχω παιξει κανονικα με αυτο το game εκανα image απο το γνησιο και στο σπιτι παιζει μια χαρα χωρης crack το μονο που πρεπει να κανω ειναι να φορτοσω το image στο deamon tools ενω στο μαγαζι δεν παιζει με τον ιδιο ακριβος τροπο. Δεν ξερω τι αλλο να κανω σηκωνω τα χερια μου ψηλα τελικα απο οτι φενετε δεν θα βαλω το game δεν γινετε αλλο 4-5 μερες τωρα για ενα nfs και δεν ειμαι κανα χαζο ολα τα Game στο νετ τοπικα και απο τον server εγω τα εβαλα (για να μην με νομιζετε για κανα βλαμενο )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.