Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Θελετε να δημιουργηθει προσωπικο προφιλ εμφανισης σελιδας κ αν ναι ποσα να υπαρχουν ?

1. Δεν θελω

2. Δυο προφιλ

3. Τρια προφιλ

4. Τεσσερα προφιλ

5. Πεντε προφιλ

6. Δεκα προφιλ

:rof:l:hehe:

Θα διαλέξω την κουρτίνα 6... :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από SLN

Ρε φιλαρακο τι πας να κανεις τωρα???

Δηλαδη τοσος κοσμος που του ανατιναζεται η DFI με το που θα πλησιασει το καλωδιο του ρευματος στην πριζα??? Τοσες μητρικες που καιγονται και παιρνουν στο λαιμο τους τροφοδοτικα 30-300 ευρω, καρτες γραφικων, σκληρους δισκους, μνημες και επεξεργαστες???? Τοσα νοικοκυρια που παραδοθηκαν στις φλογες επειδη ο ιδιοκτητης ειπε να δοκιμασει να δει τι κανει αυτο το DFI??? Εδω κοντευει να βγει ο ιδιος ο Oscar Wu να ζητησει συγνωμη για αυτο το μηχανημα "αυταναφλεξης" που εχει καταστρεψει τοσο κοσμο!!

Ασε μας ρε κολλημενε....

Εγω εκεινο που ξερω ειναι οτι καιγονται μονες τους... Αυτα τα παπατζιλικια που λες εσυ ειναι για τα κοροιδα...

Εγω ειμαι μαγκιορος και δεν τα χαυω κατι τετοια! :smoke:

ΡΕ ΔΕΝ πεθαινει λεμε!

εχει περασει τα απιστευτα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 14:43]

1)Θελω να ερθει ο spc, Πατρα

Σκασε επιτελους με τον πανέξυπνο και πανέμορφο spc σου, τσουρεκια μας τα εχεις κανει. Αυριο θα σου έρθω....παλιο-ΧΗΜΙΚΕ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 17:44]

Σκασε επιτελους με τις κωλομνημες σου, τσουρεκια μας τα εχεις κανει. Αυριο θα τις στειλω....παλιο-ΧΗΜΙΚΕ

Νευρακια? Νευρακια??? Αλλαξε τον IMC, θα παιξουν! :p Μην κανεις καμμια λακαμια και τις στειλεις αυριο.... :fist:

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 17:49]

Σκασε επιτελους με τον πανέξυπνο και πανέμορφο spc σου, τσουρεκια μας τα εχεις κανει. Αυριο θα σου έρθω....παλιο-ΧΗΜΙΚΕ

Αυριο θα λειπω....

Τριημερο γαρ...:hi:

Link to comment
Share on other sites

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&postid=245370#post245370 >>>

γιατι στην ελλάδα δεν δανειζόμαστε "υλικά" για να βγάλουμε νούμερα? πχ κάρτες γραφικών? ή κάνω λάθος ? ας αφήσουμε τους ξένους στην απ' έξω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, παρόλο που δεν ασχολούμαι με oc και benchs έτρεξα έτσι απο περιέργεια ένα super Pi να δω τι πιάνει (μιλάμε πάντα για default καταστάσεις). Τρέχω μια, 53s. Ξανατρέχω αμέσως μετά 1min και κάτι. Παλιότερα μου είχε βγάλει 1min και 20κάτι seconds. Είναι φυσιολογικό να έχει τόσο μεγάλες διακυμάνσεις;

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω δεν μπορω να καταλαβω που ειναι το προβλημα. Οταν δανειζομαστε δηλαδη, VGAs, μνημες, phase change, απο φιλους ή γνωστους ειναι αλλο, και αν τα εχει δωσει μαγαζι ειναι ξενα τα κολυβα?

Εγω ξερετε τι λεω? ΜΑΓΚΙΑ του μαγαζιου που εχει τα @@ και δανειζει αυτα τα πραγματα μονο για bench και για επιδειξη. Αν κι εγω μεχρι τωρα δεν εχω δει να γινεται πουθενα αναφορα του.

Link to comment
Share on other sites

Βρε jax7480 , είπαμε να δανειστούμε καμμιά κάρτα Ή καμμιά μνήμη........Δεν είπαμε να τα δανειστούμε ΟΛΑ και να τρέχουμε εμείς τα bench και μετά να γράφουμε π.χ. "hipro5"...... Μετά Ή θα πρέπει να γράψουμε "team x" για παράδειγμα ή τα nick ολων....... ;):)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Βρε jax7480 , είπαμε να δανειστούμε καμμιά κάρτα Ή καμμιά μνήμη........Δεν είπαμε να τα δανειστούμε ΟΛΑ και να τρέχουμε εμείς τα bench και μετά να γράφουμε π.χ. "hipro5"...... Μετά Ή θα πρέπει να γράψουμε "team x" για παράδειγμα ή τα nick ολων....... ;):)

Δεν το καταλαβα αυτο. Κατ'αρχας ποιος σας ειπε οτι το μηχανημα δεν ειναι δικο του? εχετε τις αποδειξεις? Μηπως π.χ. η μητρικη ειναι δικη του? ή μνημη? ξερετε δηλαδη οτι ολα τα εξαρτηματα του τα εχουν δανεισει? Και αν ναι, ΠΑΛΙ δεν βρισκω το προβλημα. Μαγκια του που του τα δανεισανε ή τα δανειστηκε μονος του. Οπως ειπα και παραπανω, ΔΕΝ βλεπω πουθενα αναφορα του καταστηματος, οποτε κατι τετοιο που λετε δεν ισχυει. Αρα για μενα ΜΟΝΟΣ του τα εχει βγαλει. Μηπως εμεις, που αν μη τι αλλο εχουμε και την γνωριμια μεταξυ μας δεν μπορουμε να κανουμε κατι αντιστοιχο? Μπορουμε. Γιατι δεν το κανουμε? γιατι ειμαστε ΤΟΣΟ ελληναρες, που πιθανοτατα θα μαλωσουμε στο ποιανου το ονομα θα μπει πρωτο.

Υ.Γ. Δες λιγο ξανα την απαντηση μου στο προηγουμενο thread, και αν θελεις ανοιξε ενα νεο thread να το συζητησουμε εκει μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Το τι θα γράφει κάτω από το σκορ νομίζω ότι είναι θέμα αυτών που εμπλέκονται άμεσα και κανενός άλλου!!

Αν πχ η συμφωνία λέει πάρε τα πράγματα και θα σφουγγαρίζεις το μαγαζί για δυο βδομάδες, αυτό ποιόν ενδιαφέρει;

Θέλω να πω ότι αν ο άλλος δέχεται να μείνει στην αφάνεια, κάπου αλλού ποντάρει!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 19:08]

Δεν το καταλαβα αυτο. Κατ'αρχας ποιος σας ειπε οτι το μηχανημα δεν ειναι δικο του? εχετε τις αποδειξεις? Μηπως π.χ. η μητρικη ειναι δικη του? ή μνημη? ξερετε δηλαδη οτι ολα τα εξαρτηματα του τα εχουν δανεισει? Και αν ναι, ΠΑΛΙ δεν βρισκω το προβλημα. Μαγκια του που του τα δανεισανε ή τα δανειστηκε μονος του. Οπως ειπα και παραπανω, ΔΕΝ βλεπω πουθενα αναφορα του καταστηματος, οποτε κατι τετοιο που λετε δεν ισχυει. Αρα για μενα ΜΟΝΟΣ του τα εχει βγαλει. Μηπως εμεις, που αν μη τι αλλο εχουμε και την γνωριμια μεταξυ μας δεν μπορουμε να κανουμε κατι αντιστοιχο? Μπορουμε. Γιατι δεν το κανουμε? γιατι ειμαστε ΤΟΣΟ ελληναρες, που πιθανοτατα θα μαλωσουμε στο ποιανου το ονομα θα μπει πρωτο.

Υ.Γ. Δες λιγο ξανα την απαντηση μου στο προηγουμενο thread, και αν θελεις ανοιξε ενα νεο thread να το συζητησουμε εκει μεσα.

? ? ?.........Αυτή είναι απάντηση στο quote μου?.......Αν ναι .....τότε μάλλον δε διάβασες καλά τι γράφω....... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.