Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

ΠΡΟΣ ΚΑΘΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟ

Ανταλλασσεται ολιγολεπτο video capture mpeg2 quality της "κυριας" Αναστασιας Μητροπουλου (η ξ*β*ζη ειναι ρε γκιοζο!!) απο την προχθεσινη εκπομπη του Θεμου. Σαν ανταλλαγμα ζητειται ο ενδιαφερομενος να σταματησει το κραξιμο για λιγες εστω μερες. Το καταλαβαινω οτι περναει κλημακτηριο αλλα δεν ειναι σωστο να κραζει συνεχεια τους παντες.

Οσοι ενδιαφερονται να στειλουν pm (ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΝΗΜΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΗΚΩΣΕΙ...)

Ευχαριστω πολυ

Ουρσουλα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 11:47]

ΠΡΟΣ ΚΑΘΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟ

Ανταλλασσεται ολιγολεπτο video capture mpeg2 quality της "κυριας" Αναστασιας Μητροπουλου (η ξ*β*ζη ειναι ρε γκιοζο!!) απο την προχθεσινη εκπομπη του Θεμου. Σαν ανταλλαγμα ζητειται ο ενδιαφερομενος να σταματησει το κραξιμο για λιγες εστω μερες. Το καταλαβαινω οτι περναει κλημακτηριο αλλα δεν ειναι σωστο να κραζει συνεχεια τους παντες.

ο ενδιαφερομενος (αυτος ο συγκεκριμενος με την κλιμακτηριο που κραζει συνεχεια τον κοσμο), κερδιζει επισης δωρεαν διακοπες.

post-9-1416072004,1936_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο τυπος που κραζει τους παντες και περναει κλιμακτηριο, αν σε πετυχει στο MSN, δεν θα σε ξεπλενει ουτε ο Δουναβης. Επισης τις μνημες τις καθυστερει ο σφιχτης-admin, ο οποιος ΚΑΙΓΕΤΑΙ με το GTA. Οποτε αει σιχτηρ απογευματιατικα που θα μου πεις οτι περναω και κλιμακτηριο, κραγμενη-λουγκρα-ξεφωνημενη-κλωσσα.

Link to comment
Share on other sites

Ban για το συγκεκριμενο σχολιο δεν υπαρχει???

Μονο αμα βρισει.... μελλοντικους news poster τρωει ΒΑΝ κανεις??

Εμεις τα απλα μελη ειμαστε τελειως απροστατευτα στον καθε νταη βωμολοχο!!!

Σε παραδιδω στην χλευη του Ελληνικου λαου. Εχε χαρη που περνας εμμηνοπαυση και καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολη εποχη....

edit : :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Ban για το συγκεκριμενο σχολιο δεν υπαρχει???

Απ΄ότι έχω καταλάβει (από πρώτο χέρι δυστυχώς :cry: ) η διοίκηση διατηρεί μία κάποια συμπάθεια προς το ασθενές φύλλο.

Οπότε φίλη SLN αν θες να σε κάνουν BAN θα πρέπει να περιμένεις στην ουρά όπως όλες

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 18:59]

Απ΄ότι έχω καταλάβει (από πρώτο χέρι δυστυχώς :cry: ) η διοίκηση διατηρεί μία κάποια συμπάθεια προς το ασθενές φύλλο.

Οπότε φίλη SLN αν θες να σε κάνουν BAN θα πρέπει να περιμένεις στην ουρά όπως όλες

:p

Με βρισανε και θα φαω και ΒΑΝ??

Και κερατας... και δαρμενος??????

Κατι δεν εχεις καταλαβει στην ολη ιστορια......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Με βρισανε και θα φαω και ΒΑΝ??

Και κερατας... και δαρμενος??????

Κατι δεν εχεις καταλαβει στην ολη ιστορια......

αμάν βρε αδερφέ/ή, ούτε ένα αστείο δεν σηκώνεις!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 19:14]

ούτε ένα αστείο δεν σηκώνεις!

Τσακαλος εισαι!! Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις!! Μας εχεις ψυχολογησει ολους εδω μεσα.... :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Τσακαλος εισαι!! Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις!! Μας εχεις ψυχολογησει ολους εδω μεσα.... :worship: :worship: :worship:

Το κράξιμό του προς απάντησή σου:

Αρχική απάντηση από jax7480

αει σιχτηρ απογευματιατικα κραγμενη-λουγκρα-ξεφωνημενη-κλωσσα.

(μήπως θα πρέπει να αρχίσω να βάζω πάλι smilies για να με καταλαβαίνουν οι κοπελίτσες του forum - άσε που τρελαίνονται με αυτές τις μικρές αστείες φατσούλες)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 19:33]

Το κράξιμό του προς απάντησή μου:

Χαχαχαχα οπως λεει κι ο σοφος λαος... με ξενα... "καλαμπαλικια" κανεις τον μαγκα????

Ή και αλλιως για να το καταλαβεις... "με ξενο λο-κω κανεις τον gay???"

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

πως θα γινει να ανεβειτε spc και sln μαζι ενα σουκου επανω? Να μαζευτουμε να λιωσουμε λιγο...

μπορούμε να δοκιμάσουμε αλλά δεν ξέρω πότε θα φτάσουμε: [samael] ξέρεις, στάση στου Λεβέντη, μετά Σύριο, μετά Λαμία....και ότι ήθελε (σιγά που δεν θα ήθελε) προκύψει....[/samael]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

μπορούμε να δοκιμάσουμε αλλά δεν ξέρω πότε θα φτάσουμε: [samael] ξέρεις, στάση στου Λεβέντη, μετά Σύριο, μετά Λαμία....και ότι ήθελε (σιγά που δεν θα ήθελε) προκύψει....[/samael]

LOL!

You know da drill now dude,huh? :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.