Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από astrolabos

Θερινή μεσημεριανή ραστώνη...

1. ea6gka 445

2. Makis Hourdakis 412

3. spc 372

4. Samael 275

5. RootX 272

6. SLN 268

7. Βασιλης 266

8. greekfragma 253

9. aristos87 239

10. astrolabos 237

- paschalia 237

:hi:

:happy2: :happy2: Αντε να ανεβαίνουμε σιγά σιγά!! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

Ποπο, δίπλα έχουμε ένα δημοτικό και κάνουνε πάρτυ για τη λήξη της χρονιάς και αυτή τη στιγμή ακούω Παπαρίζου... :TD: Και θέλω να βάλω το στερεοφωνικό τέρμα αλλά τι να σου κάνουν 240w από ηχεία 4-5 ιντσών (δε θυμάμαι) μπροστά στα καμιά 500άρα που βγάζουν τα τέσσερα θηρία που έχουν :p...

Πλάκα πλάκα θυμάμαι στην 6η δημοτικού τι είχαμε κάνει... Κάνανε οι άλλοι τη γιορτούλα τους με τα θεατράκια τους και εμείς μετά βάλαμε ένα ημιφορητό cd player να δίνει σήμα σε ένα ενισχυτή (δε θυμάμαι watt) και αυτός με τη σειρά του σε δυο αρχαία ηχεία καμιά 100αριά το καθένα και σε ένα 300άρι woofer! Μετά ο ενισχυτής του παιδιού έκανε ένα περίεργο βουητό... :p Ρε γμτ λίγα πράγματα είχαμε. Δε μας αφήσαν τα γομαροηχεία τότε... :(

Link to comment
Share on other sites

Ποπο, τι είναι αυτή η stock ψύκτρα του P4 640 ρε παιδιά; Ανεβαίνω απ'το κλιμακοστάσιο και νομίζω οτι έχει βάλει η μάνα μου σκούπα! :p Θα ψάξω να του βρω καμια ψυκτρούλα να ψύχει αθόρυβα τον preshot του ν αμε ευγνομωνεί μετά... :devil: ’ντε και άμα βγει καλή, παίρνουμε και για μας την ίδια... Ή μια XP120... :devil:

Πάντως πλάκα πλάκα η stock του 2.8C μου είναι πάρα πολύ αθόρυβη στις 1500rpm που δουλεύει συνήθως...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 21:02]

Ποπο, τι είναι αυτή η stock ψύκτρα του P4 640 ρε παιδιά; Ανεβαίνω απ'το κλιμακοστάσιο και νομίζω οτι έχει βάλει η μάνα μου σκούπα! :p Θα ψάξω να του βρω καμια ψυκτρούλα να ψύχει αθόρυβα τον preshot του ν αμε ευγνομωνεί μετά... :devil: ’ντε και άμα βγει καλή, παίρνουμε και για μας την ίδια... Ή μια XP120... :devil:

Πάντως πλάκα πλάκα η stock του 2.8C μου είναι πάρα πολύ αθόρυβη στις 1500rpm που δουλεύει συνήθως...

Έλα ρε μαν, δικία σου είναι η ψύκτρα;

post-400-1416071999,6733_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT

Δεν είναι μόνο του 640 αλλά και όλων των 5ΧΧ και 6ΧΧ...:giveup:

Ναι ρε, απλώς είπα του 640. Τι άλλο να πω; "Ποπο παιδιά, αυτή η ψύκτρα που φοράνε οι P4 5xx και 6xx μου 'χει πάρει τα αφτιά"... Ε, δε λέει... ;)

Αρχική απάντηση από astrolabos

Έλα ρε μαν, δικία σου είναι η ψύκτρα;

INTA'N'TOYTO MANA'M'!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Ναι ρε, απλώς είπα του 640. Τι άλλο να πω; "Ποπο παιδιά, αυτή η ψύκτρα που φοράνε οι P4 5xx και 6xx μου 'χει πάρει τα αφτιά"... Ε, δε λέει... ;)

Δεν ήθελα να σε διορθώσω αλλά να διαμαρτυρηθώ για την κακοποίηση των αυτιών μου!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Χθες, στις 21:02]

Ποπο, τι είναι αυτή η stock ψύκτρα του P4 640 ρε παιδιά; Ανεβαίνω απ'το κλιμακοστάσιο και νομίζω οτι έχει βάλει η μάνα μου σκούπα! :p Θα ψάξω να του βρω καμια ψυκτρούλα να ψύχει αθόρυβα τον preshot του ν αμε ευγνομωνεί μετά... :devil: ’ντε και άμα βγει καλή, παίρνουμε και για μας την ίδια... Ή μια XP120... :devil:

Πάντως πλάκα πλάκα η stock του 2.8C μου είναι πάρα πολύ αθόρυβη στις 1500rpm που δουλεύει συνήθως...

την ιδια ψυκτρα φορανε και οι prescott celeron?

Προσφατα εστησα εναν 2,4 Και μου φανηκε καλουλα(και σχετικα αθορυβη) η ψυκτρα

Link to comment
Share on other sites

Η ολη ιστορια με τους dothan εχει ξεπερασει τα ορια του γελοιου. τρεχεις με χθεσινο chipset, μονο και μονο, για να αποδειξεις οτι τα intel ειναι πιο γρηγορα απο amd. ok λοπον,

τα Intel ειναι πιο γρηγορα απο τα amd

αφηστε μας τωρα στην υσυχια μας, στις αθορυβες ψυκτρες μας, και στα πισια μας που αρκουν μονο για να κουνανε το δεικτη του ποντικιου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45 [Σήμερα, στις 01:14]

Η ολη ιστορια με τους dothan εχει ξεπερασει τα ορια του γελοιου. τρεχεις με χθεσινο chipset, μονο και μονο, για να αποδειξεις οτι τα intel ειναι πιο γρηγορα απο amd. ok λοπον,

τα Intel ειναι πιο γρηγορα απο τα amd

αφηστε μας τωρα στην υσυχια μας, στις αθορυβες ψυκτρες μας, και στα πισια μας που αρκουν μονο για να κουνανε το δεικτη του ποντικιου.

Υπερβάλλετε Κε πρέσβητα... LMAO

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.