Jump to content



Πειτε ο,τι θελετε......


jax7480

Recommended Posts

  • Replies 34,9k
  • Created
  • Last Reply

58-42 στο ημιχρονο....

Αν συνεχισει ετσι και στο 2ο ημιχρονο, εχουμε το λεγομενο και ως "blowout". Οτι καλυτερο να βλεπεις μια 30αρα στις 6-7 το πρωι..... :wall: :wall: :wall:

2 ερωτησεις...

Ποτε μαθανε μπασκετ οι... Αργεντινοι???

Ποτε μαθανε μπασκετ οι Γαλλοι?????????

Ξημερωματα Τεταρτης ανακοινωνεται το σχεδιο "αποβασης" του Noυ-Μπου-Α στην Ευρωπη.... απο Stern+Bertomeu

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Αβάνας είναι το πουράκι Bill?

:p

Τι πουρακι ρε,κοντζαμ μπουρι... :blink:

Αρχιζει κ με ανυσιχει η σχετικοτιτα της αντιληψης σου για το μεγεθος :whistle2: :spell: :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Τι πουρακι ρε,κοντζαμ μπουρι... :blink:

Αρχιζει κ με ανυσιχει η σχετικοτιτα της αντιληψης σου για το μεγεθος :whistle2: :spell: :whistle2:

Περίεργο....δεν περίμενα να το ακούσω αυτό (περί αντίληψης μεγέθους) από την μπάμια της Λάρσας....:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Περίεργο....δεν περίμενα να το ακούσω αυτό (περί αντίληψης μεγέθους) από την μπάμια της Λάρσας....:p

Eπρεπε να σε ειχα καταλαβει παλιοσουπια....για αυτο ειχες νταλαβερια με τον Αραπακλα(ακα SLN)... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 15:33]

Eπρεπε να σε ειχα καταλαβει παλιοσουπια....για αυτο ειχες νταλαβερια με τον Αραπακλα(ακα SLN)... :p

Ποιος ηρθε??

Συγνωμη (θα το ποσταρω KAI στο official thread) .... αλλα τι εκανα παλι??? :giveup: :help:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Eχει κανεις το Chiculata του Ξανθιωτη σε πολυφωνικη μελωδια? Αν ειναι να το στειλει στο yiannisd@tellas.gr

ΘΕΝΚΣ !

Σορρυ Γιαννη, αλλα βαριεμαι να συνδεω το Bluetooth στον υπολογιστη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Σορρυ Γιαννη, αλλα βαριεμαι να συνδεω το Bluetooth στον υπολογιστη.

εγώ πάλι δεν βαριέμαι, αλλά δεν έχω και το άσμα:p

@Ζάχους: Σου κάνει ιδιαίτερα μαθήματα ο PGM με θέμα ''Πως θα γίνετε Mrs. Admin''? :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

εγώ πάλι δεν βαριέμαι, αλλά δεν έχω και το άσμα:p

@Ζάχους: Σου κάνει ιδιαίτερα μαθήματα ο PGM με θέμα ''Πως θα γίνετε Mrs. Admin''? :p

Μπα, τελειωσαν τα μαθηματα, τα περασα με αριστα. Τα λεφτα μαζευω τωρα. :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.