Jump to content



Logitech Z-5500 και καρτα ηχου


kopriniotis

Recommended Posts

Ενταξει δε πειραζει 80 ευρω δε με πολυ απασχολουν+η συγκεκριμενη υποστηριζει dts κλπ και η μητρικη μου δυστυχως οπτικη εισοδο δεν ειχε, λοιπον οι πρωτες εντυπωσεις μου ειναι ιδιαιτερα θετικες ακομα βεβαια ψαχνω ποιες ρυθμισεις ειναι καλυτερες στην καθε περιπτωση αλλα ειμαι πολυ ευχαριστημενος ιδιαιτερα σε blueray ταινειες ειναι απιστευτο το ολο σετ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply
  • 4 months later...

Παιδια μολις αγορασα τα ηχεια και διαβαζω τοση ωρα αλλα δε μπορω να βρω ακρη...!Δεν ξερω τι παιζει με τα ηχεια,εχω ακουσει πως τα λεφτα τουσ τα αξιζουν...μπορει απλα καποιος να μ προτεινε μια καρτα ηχου που να τα υποστηριζει τα μεγιστα??

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαινω, γιατι τα εν λογω ηχεια, οταν τα εχω μια χαρα και παιζουν, γιατι οταν παταω τεστ απο την καρτα ηχου Fatality champion 5.1 , τα πισω ηχεια, σαν τεστ, ακουγονται απο μπροστα. :-O:-O

Ενω οι ταινειες κλπ παιζουν καμπανα. :boxed:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 months later...

sorry που ξεθαβω το θεμα...

πρεπει να εχω προβλημα με την asus xonar d1 μου ή δεν εχω μεινει καθολου ευχαριστημενος..

εχω τα logitech z2300 και ακουω μουσικη κυριως και δυνατα,πολυ σπανια καμια ταινια και οταν παιζω παιχνιδια το εχω χαμηλα..

ειχα παλιοτερα την creative xtreme music και με το καινουργιο πισι τσιμπισα και την asus που εχω τωρα..

ο ηχος ομως ειναι σχεδον ιδιος με της μητρικης και εχω δοκιμασει πολλα πραγματα αλλα οτι και να κανω η creative ηταν πολυ πιο μουσικη..κυριως στα μπασα..και μετανιωνω που αγορασα την asus...:nothing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.