Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

όρεξη να υπάρχει, χρόνος και να μην σε ζαλίζουν οι τριγύρω παρατρεχάμενοι με ατάκες του στυλ "καλά δεν θα μεγαλώσεις ποτέ"....."δεν έχεις Βαρεθεί να σκοτώνεις ανθρωπακια" :suicide:

Πληρωμένη λαμπίτικη απάντηση σε αυτούς: Τα μεγάλα παιδιά δε σταματούν να παίζουν ποτέ.

Βουλώνει στόματα, δοκιμασμένο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

αυτούς τους γράφεις. και μένα η κοπέλα μου με κοροϊδεύει για τα games αλλα την γράφω και το ξεπέρασε :p

Αχ να ήταν τόσο εύκολο και για μένα.. αλλα αν τις γραφεις τώρα, μετά σε γραφουν αυτές!! -_-.. :bad:

πφφφ.. έχω άγχος για το αν θα τρέχω το παιχνίδι :|

Βλέποντας από την απόδοση που έχω στο BFBC2.. Απογοητεύομαι!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ μόλισ πήρα 57701gb και με όλα full bc2 δεν κώλωσε πουθενά οπότε δεν νομίζω να έχεις θέμα

ειναι cpu limited

( καλα κατσε να βγει πρωτα η beta και βλεπουμε, και στο rohos εχει 64 παικτες αλλα 40-60fps τα πιανω συνηθως. )

Link to comment
Share on other sites

και του χω βανει την δυο την τεσσερο την εξι,την εφτα,του εχω καρφωσει και την 9 και το παω μαλακωσααα πολυ,εκειτο στο ειδωλο,βγανω φλας να μπω δεξα,παρκαρω και μπαινω στο πλαισιο.

και οπως πηγαινα σιγουλια σιγουλια,εζυγωνω τον πρωτονε και τον επερναω ακουγοντας πισω μου μια φωνη

"να σας κατευθυνω καπου" οχι ευχαριστω ξερω που θα παω του απαντω.

μου ερχεται και ενας δευτερος να μου πει το "ποιημα" τονε εζυγωνω τονε εζυγωνω,τονε περναω και μολις φτανω στο ντουβαρι που ειχε κειθε,ανεβαινω στο δευτερο,εκει στο καρφι το καλο,παραγγελνω το bf3 χωρις να δωσω ευρω,μου δινει το χαρτι,βγαινω μετα απο 500 "γεια σας" "θα χαρουμε να σας ξαναδουμε" "καλο σας απογευμα"

και εχω κοκινισει την εχω ψωνισει σου λεω σαν την μελιτζανα..μπαινω στο αμαξι,εκειτο στο ειδωλο,βγανω φλας να μπω αριστερα,και του εχω καρφωσει την 10,σανιδα το γκααζι,ορθιο σου λεω τωρα......και να σανιδωνει να δινει τουφα το ντουμανι....

Link to comment
Share on other sites

και του χω βανει την δυο την τεσσερο την εξι,την εφτα,του εχω καρφωσει και την 9 και το παω μαλακωσααα πολυ,εκειτο στο ειδωλο,βγανω φλας να μπω δεξα,παρκαρω και μπαινω στο πλαισιο.

και οπως πηγαινα σιγουλια σιγουλια,εζυγωνω τον πρωτονε και τον επερναω ακουγοντας πισω μου μια φωνη

"να σας κατευθυνω καπου" οχι ευχαριστω ξερω που θα παω του απαντω.

μου ερχεται και ενας δευτερος να μου πει το "ποιημα" τονε εζυγωνω τονε εζυγωνω,τονε περναω και μολις φτανω στο ντουβαρι που ειχε κειθε,ανεβαινω στο δευτερο,εκει στο καρφι το καλο,παραγγελνω το bf3 χωρις να δωσω ευρω,μου δινει το χαρτι,βγαινω μετα απο 500 "γεια σας" "θα χαρουμε να σας ξαναδουμε" "καλο σας απογευμα"

και εχω κοκινισει την εχω ψωνισει σου λεω σαν την μελιτζανα..μπαινω στο αμαξι,εκειτο στο ειδωλο,βγανω φλας να μπω αριστερα,και του εχω καρφωσει την 10,σανιδα το γκααζι,ορθιο σου λεω τωρα......και να σανιδωνει να δινει τουφα το ντουμανι....

Χωρίς παρεξήγηση,αλλά...πρέζακας mode το εργαλειο? :p

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειδατε με την επιστροφη μου πλεον εχουμε και ΕΠΙΣΗΜΗ αλλαγη ονοματος του thread.

Η ΒΕΤΑ θα ειναι κοντα σας (μας? :p) σε 10 ημερες περιπου και θα διαρκεσει ~15 ημερες.

Link to comment
Share on other sites

@ zenor

Δεν νομιζω να την βγαλουν πριν το τελος του μηνα...δεν τους συμφερει πιστευω

Πρωτον γιατι δεν θελουν να βγει με προβληματα ,γιατι θα επηρεασει αρνητικα τα preoders και θελουν να φτιαξουν σωστα ολες τις λεπτομερειες ας ειναι και beta.

και δευτερον με τα βιντεακια και τις φημες που κυκλοφορουν σχηματιζει ο κοσμος την εντυωση οτι θα ειναι ΤΟ game , περισοτερο απο το να επαιζε την beta καθεαυτη.και αυτο επηρεαζει επισης την αποφαση για preorder.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.