Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Τωρα επαιξα μια με fraps ανοικτο, και με τις ρυθμισεις που ποσταρα πριν εχω απο 70 μεχρι 92fps στην Caspian Border(με 5970)

(βαριεμαι θανατηφορα τωρα να λυνω για να βαλω τις καινουργιες καρτες):tomato:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα επαιξα μια με fraps ανοικτο, και με τις ρυθμισεις που ποσταρα πριν εχω απο 70 μεχρι 92fps στην Caspian Border(με 5970)

(βαριεμαι θανατηφορα τωρα να λυνω για να βαλω τις καινουργιες καρτες):tomato:

στειλε καμια καρτα δωρο παππου ..εγω ειμαι νεο αντεχω το λυσε-δεσε..

μετα απο αρκετες μερες βρηκα λιγο χρονο να παιξω την αλφα,μπετα..

ευτυχως εδωσαν παλι την κασπιαν και ναι σημερα ενοιωσα οτι παιζω bf!!!

metro ειχα παιξει τις 2 πρωτες μερες και μετα δεν ακουμπησα παλι..

Link to comment
Share on other sites

άλλο παιχνίδι η Caspian :o, και η 6950(1536) default, την κουτσοπάλεψε σε 1920x1080 όλα Ultra, εκτός από το ΑΑ που το έβαλα OFF. Σε 11μιση λεπτά : min 24, avg 53.77, max 164, η cpu δε, χρησιμοποιεί "6μιση" threads όπως το βλέπω στο σύστημά μου, ίσως αυτός να είναι και ο λόγος που ο Phenom 980 πήγαινε καλύτερα από τον 2600Κ, γιατί άλλο 4+2ΗΤ και άλλο 6κανονικά (φυσικά περιμένω οι i7 970/980/990 να τον κομματιάζουν λόγω physical 6core ;) ) <-FAIL

caspian-low-15mins-6505.png

Έγινε επεξεργασία από papatsonis
Link to comment
Share on other sites

Papatsonis ενθαρυντικο αυτο με την 6950 (6970 αν προτιμας), ελπιζω με τους καινουργιους drivers να ανεβουμε και αλλο. Ο phenom 980 ειναι τετραπυρηνος. Ο 1100 ειναι εξαπυρηνος και βγηκε δευτερος. Τωρα πως εγινε αυτο μην με ρωτας, περιμενα εστω και με μικρη διαφορα τον sandy πρωτο.

Link to comment
Share on other sites

4gb δεν είναι αρκετά στο παιχνίδι; Μόλις μου έβγαλε μήνυμα ότι δεν υπάρχει άλλη μνήμη :p

Καλή η πίστα του conquest, αλλά πραγματικά unplayable. Πολύ lag και ας είχα έξω 61 ping.

στο έβγαλε για το σύστημα ή για τη vga?

Link to comment
Share on other sites

4gb δεν είναι αρκετά στο παιχνίδι; Μόλις μου έβγαλε μήνυμα ότι δεν υπάρχει άλλη μνήμη :p

Καλή η πίστα του conquest, αλλά πραγματικά unplayable. Πολύ lag και ας είχα έξω 61 ping.

το lag που λέμε οφείλεται στον server ψάξε άλλον server μέχρι να μην lagareis ....

εγώ βρήκα έναν και έπαιξα δύο ματσάκια

Link to comment
Share on other sites

ΛοΛ moment:

Με κυνηγούσε ένα jet(και γω σε jet) και επειδή με γάζωσε, βγαίνω έξω και ανοίγω αλεξίπτωτο, αλλά πέρασε από πάνω μου με το jet...

Ω ναι... με σκότωσε. Roadkill φάση :p

επίσης: Marksman bonus(sniper) +418 -> Από antenna διόδια, headshot ;)

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

επιτελους ενα σωστο map!!την metro την θεωρω απαραδεκτη πιστα για battlefield.

64 παιχτες κολαση,παντου αντιεροπορικα,πολυ περπατημα,αρματα ενταση αγωνια...αυτα ειναι!

εντωμεταξυ οταν τελειωσουν τα tickets,μου αρεσει που ξεκιναει αυτη η μουσικουλα..

Link to comment
Share on other sites

New ATI 11.10 Preview

AMD Catalyst

Παω για test drive!

~70 frames στην Caspian με 11.9

Για να δουμε τωρα....

Παω για test drive!

~70 frames στην Caspian με 11.9

Για να δουμε τωρα....

OMFG.

90 Frames !!!!

Ελα μωρη AMD!!!!

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

OMFG.

90 Frames !!!!

Ελα μωρη AMD!!!!

5870, 90fps..? Κρατάει ακόμα η βρωμόγρια...

Δεν έπαιξα την μπέτα, επίτηδες... την σνόμπαρα γιατί ήμουν σίγουρος ότι θα μου σπάσει τα νεύρα, οπότε δεν θα αναφερθώ καθόλου στο παιχνίδι, το οποίο απ΄ότι φαίνεται δεν θα τιμήσω κιόλας... Παρόλ' αυτά, όσων αφορά τα γραφικά, απ' ότι μου είπαν δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο και μάλιστα φαίνονται λίγο "παιχνιδέ" (ηταν η ακριβής περιγραφή) και όχι τόσο ρεαλιστικά όπως του bfbc2...

Τέσπα, Neph όταν το κάνουν να μοιάζει με bf, στείλε μου pm να το πάρω και γω... :p

Link to comment
Share on other sites

5870, 90fps..? Κρατάει ακόμα η βρωμόγρια...

Δεν έπαιξα την μπέτα, επίτηδες... την σνόμπαρα γιατί ήμουν σίγουρος ότι θα μου σπάσει τα νεύρα, οπότε δεν θα αναφερθώ καθόλου στο παιχνίδι, το οποίο απ΄ότι φαίνεται δεν θα τιμήσω κιόλας... Παρόλ' αυτά, όσων αφορά τα γραφικά, απ' ότι μου είπαν δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο και μάλιστα φαίνονται λίγο "παιχνιδέ" (ηταν η ακριβής περιγραφή) και όχι τόσο ρεαλιστικά όπως του bfbc2...

Τέσπα, Neph όταν το κάνουν να μοιάζει με bf, στείλε μου pm να το πάρω και γω... :p

λοιπόν.η FETA τώρα με τη Caspian είναι battlefield.

90 με τα πάντα όλα off.

από assault στη metro , full engineer στην caspian

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν.η FETA τώρα με τη Caspian είναι battlefield.

90 με τα πάντα όλα off.

από assault στη metro , full engineer στην caspian

+ η Operation Firestorm μου θύμισε ΑΜΕΣΩΣ την Highway Tampa (aka της κακομοίρας από οχήματα)

Link to comment
Share on other sites

Καλά σπέρνει η caspian. Η ν βιδια δεν θα βγάλει κανα driver να πάμε και μεις κανα +10fps :...:

edit: στο ultra με 4ΑΑ 16ΑF vertical sync on 1080p full screen 40-56fps είναι καλά λέτε;

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.