Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Εν παση περιπτωσει αν καιγεστε τοσο πολυ να το παρετε απο τον "θειο", κρατηστε ενα image του σκληρου με Acronis και καντε οτι θελετε μετα. Οταν βγει κανονικα καντε ενα restore με το image που κρατησατε για να ειστε σιγουροι οτι δεν εμειναν υπολειμματα στη registry

(προσωπικα θα περιμενω το official μιας και ηδη εχω προπληρωσει. Απλα δινω μια εναλλακτικη για να μην τρεχετε και δεν φτανετε μετα ;) )

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θα ήθελα να μου το δώσει ο θείος μου, ώστε να παίξω λίγο με το campaing μέχρι να μπω στο online και να δουλέψω λίγο ρυθμίσεις σε ήχο, πλήκτρα, εικόνα. Απλά δεν το ρισκάρω και βαριέμαι να κάνω format/restore για 10 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

σε πλαισιο και μουλτι δεν μου το βγαζει το παιχνιδι για προπαραγγελια..λειπει πλεον η limited edition..

πειτε μου οτι δεν μπορω να κανω pre-order anymore? :tomato:

πάρε τηλ στο 800κάτι12345 που έχουν στο site τους και θα σε εξυπηρετήσουν μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Κάτι = 11

Αν παίρνεις από κινητό, πάρε 210 2895000

και να φανταστείς ότι τους πήρα στο συγκεκριμένο νούμερο το Σάββατο για να αλλάξω την παραγγελία από 1 σε 2 κομμάτια (από skype γιατί είμαι εξωτερικό) :tomato:

Link to comment
Share on other sites

πηρα στο τηλ κ εκανα τηλεφωνική παραγγελια..

αρχικά ειχαμε ενα θεμα,καθως η limited εχει κατεβει απο το site και δεν μπορούσαν να την βρουν(μου ελεγαν ναι υπαρχει στα 44,90),αλλά αφου άλλαξα 3 πωλητές και 2 τμηματα βρέθηκε ενας χριστιανός να με εξυπηρετήσει..

υποτίθεται παρήγγειλα limited edition @ 34,90€ για παραλαβή απο κατάστημά Πατρας..με 3 ευρω εξτρα αν ηθελα το εστελναν σπιτι,αλλα μενω διπλα οπότε ..

αντε καλορίζικο...

υπέκυψα άτιμη dice την ύστατη ωρα..

Link to comment
Share on other sites

Εχουν τωρα την απλη version sto site (οχι limited ) 44,90 ευρω

ρε πάρτε τηλ και θα σας κανονίσουν

στην τελική υπάρχει και το multirama

edit: 34.90 έκανε η LE οπότε εντάξει είσαι, άλλωστε στο είπε και ο τύπος ότι είναι LE, αυτό έλειπε να σου λέει ψέμματα :D

Link to comment
Share on other sites

ρε πάρτε τηλ και θα σας κανονίσουν

ρε πηραμε ,αλλα δεν τους ειδα και πολυ σιγουρους οταν ελεγα "limited edition".. :hmm:

θα δειξει στις 27...

το θεμα ειναι αν γινει καμια στραβη,μετα θα ειναι αργα να προ-παραγγειλεις απο αλλου..

edit

στο τέλος συνομιλίας πέταξε και ενα " εξαλλου θα μιλήσουμε και παλι μαζί,οπότε μην ανησυχείτε.."

Έγινε επεξεργασία από sofix
Link to comment
Share on other sites

για να σου λέει 34.90 είσαι εντάξει, άλλα κανένα email επιβεβαίωσης παραγγελίας δεν σου έστειλαν?

άκου, πάρτους τώρα πάλι ένα τηλ και πες θέλω να επιβεβαιώσω ότι είναι limited, και ΑΣΧΕΤΑ αν ο άλλος σου πει "ναι είναι limited 1000%", ρώτα τον κωδικό προιόντος. Εγώ, επειδή το πρώτο κομμάτι το είχα παραγγείλει οnline από το site τους, βλέπω σαν κωδικό 1666649:

post-9567-1416075558,909_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φοβάμαι ότι με τόσες προπαραγκελίες το πλαίσιο δεν θα έχει αρκετό στοκ και θα κρεμάσει κόσμο.... εγώ για αυτό παράγκειλα ηλεκτρονική έκδοση (+είμαι και επαρχία), βέβαια πλήρωσα 40 ευρώ και όχι 35.......

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φοβάμαι ότι με τόσες προπαραγκελίες το πλαίσιο δεν θα έχει αρκετό στοκ...

μα ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ λόγος ύπαρξης των προπαραγγελιών, από την μεριά του πωλητή, είναι για να προμηθευτεί το κατάλληλο στοκ... :...:

να υπάρξει περίσσεια κομματιών (λόγω ακύρωσης προπαραγγελιών) ναι, να μην φτάσουν τα κομμάτια για αυτούς που θα πάνε από το κατάστημα για αγορά χωρίς προπαραγγελία ναι (αν και απίθανο για τέτοιο τίτλο), άλλα να μην πάρει την προπαραγγελία του όποιος έχει προπαραγγείλει με τίποτα (γιατί μετά η βαλίτσα πάει για την αξιοπιστία του καταστήματος/συστήματος κτλ κτλ)

Έγινε επεξεργασία από Athanasios2104
Link to comment
Share on other sites

μα ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ λόγος ύπαρξης των προπαραγγελιών, από την μεριά του πωλητή, είναι για να προμηθευτεί το κατάλληλο στοκ... :...:

να υπάρξει περίσσεια κομματιών (λόγω ακύρωσης προπαραγγελιών) ναι, να μην φτάσουν τα κομμάτια για αυτούς που θα πάνε από το κατάστημα για αγορά χωρίς προπαραγγελία ναι (αν και απίθανο για τέτοιο τίτλο), άλλα να μην πάρει την προπαραγγελία του όποιος έχει προπαραγγείλει με τίποτα (γιατί μετά η βαλίτσα πάει για την αξιοπιστία του καταστήματος/συστήματος κτλ κτλ)

αυτό ακριβώς είναι το νόημα, απλά ανησυχούσα διότι στην ελληνική αγορά, και με αυτή την κρίση, η αξιοπιστία έχει δώση τη θέση της στην επιβίωση.....

Link to comment
Share on other sites

αυτό ακριβώς είναι το νόημα, απλά ανησυχούσα διότι στην ελληνική αγορά, και με αυτή την κρίση, η αξιοπιστία έχει δώση τη θέση της στην επιβίωση.....

Η μόνη αναξιοπιστία είναι στην πλειοψηφεία του Δημοσίου και του Πολιτικού Συστήματος, ο ιδιώτης Έλληνας ανέκαθεν δούλευε και μεγαλουργούσε και άσχετα από τα προαναφερθέντα και πανταχού παρών λαμόγια που εξαιτίας τους δεν μπορούμε να κυκλοφορήσουμε στο εξωτερικό*, οι ελληνικές επιχειρίσεις μπορούν ακόμη να σταθούν στο ύψος των περιστάσεων, το θέμα δεν είναι ΑΝ είναι αξιόπιστες άλλα ΩΣ ΠΟΤΕ θα είναι με τέτοιο κράτος-λησταρχείο.

(*σσ. όχι ότι στο εξωτερικό -πχ Ελβετία που είμαι- δεν υπάρχει διαφθορά, απλώς εδώ δεν μιλάει ΚΑΝΕΙΣ και βέβαια εδώ η διαφθορά και λαμογιά είναι η εξαίρεση όχι ο κανόνας)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.