Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Καλά εχθές το βράδυ πως καταφέραμε και ήταν άδειος ο Bazo από τις 01:00; Anyway ήταν ωραία όσο παίξαμε με [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] και [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION]. Ειδικά Grund Bazaar το κάναμε carmageddon με flag capture με τον Lazy. :p

Link to comment
Share on other sites

Και γω μεσα θα είμαι από ποιο νωρις λογικά, θα σας πετύχω.:T:

Με ts έτσι?

Btw, το ts μπορει να εχει 2 καναλια για να χωριζόμαστε ανάλογα τις ομάδες. Γίνεται αυτό, σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Και γω μεσα θα είμαι από ποιο νωρις λογικά, θα σας πετύχω.:T:

Με ts έτσι?

Btw, το ts μπορει να εχει 2 καναλια για να χωριζόμαστε ανάλογα τις ομάδες. Γίνεται αυτό, σωστα?

Ναι οσα καναλια θελεις.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ειχε την ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ ιδεα να βαλει οπλαρες σαν το G3A3 διαθεσιμα ΜΟΝΟ αν παιξεις το σκατοCOOP, να του δαγκωσει ρινοκερος το πουλι του.

και μάλιστα σαν το τελευταίο reward...

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ειχε την ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ ιδεα να βαλει οπλαρες σαν το G3A3 διαθεσιμα ΜΟΝΟ αν παιξεις το σκατοCOOP, να του δαγκωσει ρινοκερος το πουλι του.
Κατα τη γνωμη μου επρεπε να εχει ΕΝΑ playthrough ανα co op mission στο normal/hard και 2 στο EASY για καθε ενα απο τα οπλα .

Και οχι 50 φορες το καθε missiοn....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=RBmzgptR4cw]Battlefield 3 - Fastest Way To Unlock All Co-op Guns - Eleventh Hour Bank - YouTube[/ame] :smoke:

Link to comment
Share on other sites

για το coop υπάρχει κόλπο:

11th Hour

Εκεί που είναι τα μπατσικά έξω από την τράπεζα. ΔΕΝ πατάμε πάνω στο πεζοδρόμιο που είναι ακριβώς κάτω από το άγαλμα.

Σκοτώνουμε ατελείωτους εχθρούς, μόλις τελειώνουν οι σφαίρες πάμε πίσω στο metro όπου έχει ammo box.

οπότε αρκεί να έχει κανείς υπομονή.... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.