Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Αν καταστρέφουν με μια βολή του πυροβόλου, λογικό. Διαλύει κτίριο, το ελικόΦτερο τι να κλάσει...;

Αν όμως μιλάμε για μιά βολή με το 50άρι, τότε είναι λάθος, ακόμα και για τα scouts.

μα ρε παιδι μου το να πετυχεις (υποτιθεται) με το πυροβολο ελικοφτερο στην πραγματικοτητα πρεπει να κερδισεις το πρωτοχρονιατικο λαικο λαχειο δυο φορες χωρις να χεις αγορασει καν λαχνο.δεν γινεται,αυτο ενοω τη χαρα του ντισεμπλ ας την δωσουν οκ αλλα και δαρμενος και κερατας?

Link to comment
Share on other sites

μα ρε παιδι μου το να πετυχεις (υποτιθεται) με το πυροβολο ελικοφτερο στην πραγματικοτητα πρεπει να κερδισεις το πρωτοχρονιατικο λαικο λαχειο δυο φορες χωρις να χεις αγορασει καν λαχνο.δεν γινεται,αυτο ενοω τη χαρα του ντισεμπλ ας την δωσουν οκ αλλα και δαρμενος και κερατας?

Έχω πετύχει, αν και δύσκολα. Το πιό εύκολο ήταν, μια φορά το Zenor, που ήταν δίπλα μου ακούνητος και σε κοντινή απόσταση. Αλλά γενικά, όταν περνάει πολύ κοντά σου, υπολογίζεις την καθυστέρηση και του ρίχνεις. Δύσκολο, αλλά συμβαίνει...

Link to comment
Share on other sites

Αν ο άλλος κάθεται στα 50 μέτρα απο το τανκ μου με το φουρφουρι του, θα του το κανω παλιοσηδερα, αν κανει ελιγμούς και κρατήσει απόσταση θα με κλαίνε οι ρεγκες.

Μια χαρα μου ακούγεται.

Τώρα αν σε πετύχει με την πρώτη, απο την αλλη άκρη της πιστας η πρέπει να τρέξει να αγοράσει λαχείο η κλέβει!

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

νταξει αμα γινει θα στεναχωρηθω παντως.ο φουρφουρης τι ειναι?σαλονικιος εισαι μανα μου?ακυρο το γραφεις τωρα το ειδα..(κατι τετοια ελεγε μια κοπελουδα απο κει πανω α ωραιο κοριτσι)

Link to comment
Share on other sites

νταξει αμα γινει θα στεναχωρηθω παντως.ο φουρφουρης τι ειναι?σαλονικιος εισαι μανα μου?ακυρο το γραφεις τωρα το ειδα..(κατι τετοια ελεγε μια κοπελουδα απο κει πανω α ωραιο κοριτσι)

Εχω κατεβασει 3 μεχρι τωρα και το ενα ηταν σε αποσταση, απλα πετουσε ευθεια (noob driver)

Εχω κατεβασει και ενα με 40mm (ηταν πολυ κοντα και πηγε να παρει το hilltop στην caspian και ο γιδης δεν με ειδε διπλα του) 1 to the bunny, 2 and it goes down down down :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το κορυφαίο είναι headshot στον οδηγό και το κλέβεις κιόλας :hehe:

Γιαννης ΡΑΜΠΟΣ ε? :p

Πάντως και εγώ μια φορά το καταφερα από ΤΡΕΛΗ τύχη όμως.. Kharg Island, απο το Α σχεδον στην αλλη άκρη, διπλα στο E.. Έτσι βάρεσα και έπεσε! Δεν πιστευα στα ματια μου!:p

Link to comment
Share on other sites

ε θα χουμε πεθανει μεχρι τοτε δεν προλαβαινουμε θα χει πεσει ο κομητης τοπανε οι μαγια,τσαμπα το πρεορντερ

Όχι ρε, 13 Ιανουαρίου λέω, οι Μάγια λένε για 21/12/2012, σε ένα χρόνο+ δηλαδή ;)

Link to comment
Share on other sites

Σας έφτιαξα ένα before/after να δείτε τις χρωματικές αλλαγές με το FXAA mod και τις ρυθμίσεις που χρησιμοποιώ.

Δεν έχω βάλει πολύ sharpen γιατί δεν μου αρέσει το noise effect στα δέντρα κτλ. Περισσότερο για να δείτε τα χρώματα που είναι πιο ζωντανά:

52821846.jpg

64743977.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθω το θεμα απο πολυ ΚΟΝΤΑ.

Η CGStreams εχει δηλωσει οτι ΔΕΝ θα κανει τιποτα κατα αυτων που το χρησιμοποιούν ΑΚΑ ειναι LEGIT/no hack.

Μελη του community και η CGStream "πιεζουν" την Evenbalance να δρασει γρηγορα και να βγαλει μια τελικη ΕΠΙΣΗΜΗ δηλωση επ αυτου αφου μεχρι στιγμης δεν υπαρχει κατι εκτος απο ενα tweet που ειπαν οτι δεν ειναι legit.

Μεχρι την ωρα που γραφονται αυτες οι γραμμες δεν εχει ακουστει κατι για BAN απο PB λογω του Injector.

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ.

ΤΩΡΑ.

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.