Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Δεν σε πιανω τι εννοεις.

Ακυρο δεν είχε συμπληρωθει ακόμα η 4αδα για να ξεκινησει το game και τα tickets πεφτανε μονα τους...

Όλες οι σημαίες ήταν ήδη captured γι αυτο...Μετά το παρατήρησα!

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο δεν είχε συμπληρωθει ακόμα η 4αδα για να ξεκινησει το game και τα tickets πεφτανε μονα τους...

Όλες οι σημαίες ήταν ήδη captured γι αυτο...Μετά το παρατήρησα!

Είναι το mode conquest assault, η μία ομάδα ξεκινάει με όλες τις σημαίες και η άλλη προσπαθεί να κάνει capture.

Link to comment
Share on other sites

Το λοιπόν...

Απίστευτα framedrops με τα settings που παίζω τόσο καιρό και 2 ωραιότατα crashαρίσματα στισ 2 πρώτες πίστες....Πολύ όμορφα!!!

@Zenor τα tickets πέφτανε πριν μαζευτεί 4αδα...Αυτό λέω ;)

Link to comment
Share on other sites

:shout::shout::shout::shout::shout:

Αυτοί που πήραν μια γεύση ας πουνε γνώμες και για μας που δουλεύουμαι.

[MENTION=5325]Zenor[/MENTION] δεν μας είπες στο γερανό ανέβηκες; Πως είναι η θέα; :p

Link to comment
Share on other sites

Νέα ip στη Γερμανία, Back to Karkand 24/7και τα μυαλά στα κάγκελα :D !

Ομάδα: Hellenic Phalanx

Όνομα Server: Hellenic Phalanx [HPX] ::: Back to Karkand 24/7

IP Server: 173.199.105.62:25220

Δοκαρι.

Βαλτο και στο Greek Servers Thread.

Link to comment
Share on other sites

Οι recon είναι ψιλοάχρηστοι στα B2K maps, λόγο του design. Τουλάχιστον έτσι μου φαίνεται σαν πρώτη εντύπωση. Ιδικά στην wake island, η οποία είναι πίστα για οχήματα. Γινόταν χαμός από tanks, έκανα ένα σορό laser tags με το soflam αλλά που engineer με javelin... just sad. Ε ναι χάσαμε. Επίσης έχουν βάλει και σε αυτό το map AA.

Γενικά όμως χρειάζεται περισσότερη τακτική/καλή ομάδα για να κερδίσεις, είναι πιο δύσκολα απ'ότι στα κλασικά bf3 maps.

Μία βλακεία που παρατήρησα είναι ότι στο TV station στην gulf of oman μπορεί κάποιος αντίπαλος recon να βάλει spawn beacon στην ταράτσα και να καμπερώνει όλο το team στις σκάλες που έχει, οπότε είναι δύσκολο να κάνεις capture...

Επίσης αν σας την έδινε που εμφανίζονταν αντίπαλοι από κάθε γωνία του map, τώρα είναι ακόμη χειρότερα :p

Τέλος, πρέπει οπωσδήποτε να κάνουν κάτι με τον ήλιο... δε μπορεί να κάνεις rush και να σε τυφλώνει ο ήλιος, είναι κάτι σαν το ποδόσφαιρο, που όταν ο ήλιος είναι στην μεριά σου έχεις πλεονέκτημα επειδή τυφλώνει την αντίπαλη ομάδα :p

Τα maps παίξτε τα πρώτα σε rush, είναι και πιο ωραία, αλλά και θα τα μάθετε γρηγορότερα.

Τα λέμε το βράδυ.

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να μπείτε να παίΤΣετε, απολαύστε μερικά εξαιρετικά screenshots.

http://battlefieldo.com/wp-content/gallery/b2k/bf3%202011-12-13%2006-27-12-81.jpg

Σε αυτή την screenshot τα βλέπετε τα στρογγυλά μαύρα σε όλο το map; αυτά είναι από εκρήξεις ή είναι bug; το έχω παρατηρήσει αλλά δεν ξέρω, γιατί σε εμένα εμφανίζονται ξαφνικά... ενώ δεν υπάρχουν.

btw:

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Απο εκρηξεις ειναι.

Για πες μια παλι τα settings που τρεχεις.

Όλα high, textures ultra, medium post aa, 16af και το FXAA injector mod. H screenshot από το BFO είναι.

Άλλαξαν και το Award progression στο battlelog, τώρα έχει ένα % σε πράσινο χρώμα για να ξέρεις πότε θα ξεκλειδώσεις το medal(στο Awards menu).

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

IMO βγαλε το POST AA-για να ξεθολωσει η εικονα - και κανε δοκιμες με on-off το injector.

Παιζει να τα "κοβει" αυτο...

Δεν θυμαμαι ποιος μου ελεγε παλι για τις "μαυρες τρυπες" οπως εσυ προσφατα....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα από τη στιγμή που έγινε το update στον browser για το Β2Κ, όλο με πετάει.

Μια κρασάρει το game, μια disconnect απο ΕΑ.. Τι διάολο...

Με το patch εδώ και μια βδομάδα ήμουν πολύ τζιτζι, σήμερα που θέλω και μπορω να καω, γιατί μου τα χαλάει??:...:

Edit: το injector τελικά είναι legit?

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να φταίει αυτό, το έχω δει και σε βίντεο.

Σε medium δεν είναι θολό μια χαρά είναι. Το injector τόσο καιρό το χρησιμοποιώ χωρίς πρόβλημα οπότε εγκαταστήστε το άφοβα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.