Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Τα φιλτρα "θολωνουν"-εκτος του AF- τα υπολοιπα settings οχι.

Εγω ΟΥΤΕ low δεν αντεχω να βλεπω.Θυμιζει Crysis 2.

Και το Deferred AA απλα ΤΣΑΚΙΖΕΙ τις καρτες χωρις ουσιαστικο λογο, αφου και 4Χ να το βαλεις, αν δεν βαλεις εστω το post AA low,juggies θα βλεπεις.

Οποτε για καποιον που δεν θελει "σκαλοπατακια" βαζει απλα το POST AA~>LOW

Οτιδηποτε παραπανω ειναι μια θολη κουραδα.

Injector +1

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το injector δεν το έχω χρησιμοποιήσει, γιατί οι εικόνες που είδα δε μου άρεσαν. Το contrast ήταν πολύ μεγάλο με αποτέλεσμα να χάνεις τόνους σε μαύρο και λευκό. Δεν ξέρω αν είναι κάτι που το ρυθμίζεις, αλλά αυτά που είδα, δε...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το injector δεν το έχω χρησιμοποιήσει, γιατί οι εικόνες που είδα δε μου άρεσαν. Το contrast ήταν πολύ μεγάλο με αποτέλεσμα να χάνεις τόνους σε μαύρο και λευκό. Δεν ξέρω αν είναι κάτι που το ρυθμίζεις, αλλά αυτά που είδα, δε...

Ρυθμιζεις τα παντα.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

Ειναι απιστευταμπλ customizable!

Κανε δοκιμες κ.Γιωργο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το injector δεν το έχω χρησιμοποιήσει, γιατί οι εικόνες που είδα δε μου άρεσαν. Το contrast ήταν πολύ μεγάλο με αποτέλεσμα να χάνεις τόνους σε μαύρο και λευκό. Δεν ξέρω αν είναι κάτι που το ρυθμίζεις, αλλά αυτά που είδα, δε...

http://www.thelab.gr/gaming/official-battlefield-3-thread-76442-196.html#post1063141781

Αν δεν το έχεις δει. Απλά τα χρώματα πείραξα. Contrast/brightness όχι.

Link to comment
Share on other sites

Κανε δοκιμες κ.Γιωργο.

Σε καμιά εβδομάδα κ.Λεωνίδα που θα έχω απολαύσει το B2K :p

http://www.thelab.gr/gaming/official-battlefield-3-thread-76442-196.html#post1063141781

Αν δεν το έχεις δει. Απλά τα χρώματα πείραξα. Contrast/brightness όχι.

To έχω δει, κι εκεί δε μου άρεσε το αποτέλεσμα. Αν προσέξεις στη διόπτρα πχ, χάνεις λεπτομέρειες. Βέβαια, στο αρχικό, εγώ τις βλέπω με την Eizo, δεν ξέρω τι βλέπετε εσείς... :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Σε καμιά εβδομάδα κ.Λεωνίδα που θα έχω απολαύσει το B2K :p

To έχω δει, κι εκεί δε μου άρεσε το αποτέλεσμα. Αν προσέξεις στη διόπτρα πχ, χάνεις λεπτομέρειες. Βέβαια, στο αρχικό, εγώ τις βλέπω με την Eizo, δεν ξέρω τι βλέπετε εσείς... :hmm:

Όχι, δε χάνεις λεπτομέρεια, στην διόπτρα απλά έχει shadow πάνω επειδή οι δύο φωτογραφίες δεν τραβήχτηκαν στο ίδιο ακριβώς μέρος. Απλά πέφτει η σκιά πάνω και σου φαίνεται έτσι :)

BTW wake island θα είναι η αγαπημένη του Άκη... τα ελικόπτερα έχουν αρκετή δύναμη σε αυτό το map.

Έπαιζα τώρα και είχαμε όλες τις βάσεις, και έλεγαν οι αντίπαλοι "Why I can't spawn? ******* bug game" χαχαχα. Άμα η μία ομάδα είναι καλή και πάρει όλες τις βάσεις στο conq.assault τελειώνει πολύ γρήγορα...

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αγόρασα το b2k 2 ώρες πρίν και από τότε όποτε πατάω να μπώ σε server με αυτό,

μου πετάει μήνυμα ότι δεν το έχω:wall::wall::wall:

edit:θέλει sign out και ξανα sign in στο battlelog:magic::fun:

Έγινε επεξεργασία από juno12
Link to comment
Share on other sites

Back 2 Karkand Day (and maybe week :p)

Εχουμε φορτωσει το BAZOserver με τα maps .

  • Procon updated.
  • Το map που "βαραγε" restart ο server αφαιρεθηκε μεχρι νεωτερας.
  • Ο Προεδρος παει για ψωνια τωρα που μιλαμε.
  • boot-αρω με SSD και σας περιμενω!:T:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πώς σαν φανήκανε τα F35 μέχρι τώρα;

Η δική μου αίσθηση είναι πως αφού δεν μπορούν να κάνουν "κλειστές" στροφές όπως τα υπόλοιπα jets , δεν ειναι και τόσο κατάλληλα για αερομαχίες. Βλέπω πως είναι περισσότερο κατάλληλα για air - to - ground καταστάσεις μιας και μπορούν να κάνουν hover και τα ρέστα. Τουλάχιστον είδα πολλούς να τα χρησιμοποιούν με αυτόν τον τρόπο στο wake island!

Κάτι μου λέει πως τα forums θα υπάρξει μπόλικη γκρίνια για τo συγκεκριμένο jet

Link to comment
Share on other sites

We are performing maintenance on the game in general at the moment. We will keep you updated on the progress. #PCplatform

Edit:

Battlefield 3 - Server Status BETA - EA.com

PC Game Servers

:hang3:

Stressed

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.