Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Η "καλυτερη" loading map μουσικη απο την εποχη του MEC Theme ειναι αυτη:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=mm4s_qMESn0]Battlefield 3: Caspian Border Loading Screen - YouTube[/ame]

Νταξει κλανει μια στο MEC αλλα τεσπα.

Εξυπνη επιλογη.

Επισης το MEC THEME στα ραδιοφωνακια ακουγεται ΠΟΛΥ λεμε καθως παιζεις.

Link to comment
Share on other sites

βρες καποιο τετραπυρηνο και με την 6850 θα την "παλεψεις" στα medium χωρις φιλτρα..

εχει τον QQ, nuff said :p εγω παντως απο Q6700@3.3 σε i5 2500k@4.5ghz ειδα ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα, αναθεμα αν εχω δει ποτε κατω απο 62fps στην caspian / 64p με ολα high - textures ultra - 2x MSAA - 8x AF - post AA low ( οσα δεν φτανει η μουσειακη 5870 τα κανει θολες κουραδες :p ) μην μιλησουμε για το loading τωρα με 8gb ram και vertex 3, επιτελους προλαβαινω να δω την οθονη του countdown :p

Το παιχνιδι ειναι τρομερα cpu bound παντως, τι 6850 τι keppler χωρις εναν intel δεν προκειται να δεις θεο, ειδικα σε 64αρη οτι settings και να βαλεις ο C2Q απλα δεν την παλευει κρατωντας το υπολοιπο συστημα πισω και το minfps στα 20-30 αντε 40, προσωπικα ειμαι πλεον gpu bound οποτε ειναι ευκαιρια να δω αν το cable management του φφφφφανταστικου [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] θα με βοηθησει στο κλοκαρισμα της πρασινης θερμοφορας aka gtx570 ( http://img32.imageshack.us/img32/605/tj07b.jpg )

Link to comment
Share on other sites

εχει τον QQ, nuff said :p εγω παντως απο Q6700@3.3 σε i5 2500k@4.5ghz ειδα ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα, αναθεμα αν εχω δει ποτε κατω απο 62fps στην caspian / 64p με ολα high - textures ultra - 2x MSAA - 8x AF - post AA low ( οσα δεν φτανει η μουσειακη 5870 τα κανει θολες κουραδες :p ) μην μιλησουμε για το loading τωρα με 8gb ram και vertex 3, επιτελους προλαβαινω να δω την οθονη του countdown :p

Το παιχνιδι ειναι τρομερα cpu bound παντως, τι 6850 τι keppler χωρις εναν intel δεν προκειται να δεις θεο, ειδικα σε 64αρη οτι settings και να βαλεις ο C2Q απλα δεν την παλευει κρατωντας το υπολοιπο συστημα πισω και το minfps στα 20-30 αντε 40, προσωπικα ειμαι πλεον gpu bound οποτε ειναι ευκαιρια να δω αν το cable management του φφφφφανταστικου [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] θα με βοηθησει στο κλοκαρισμα της πρασινης θερμοφορας aka gtx570 ( http://img32.imageshack.us/img32/605/tj07b.jpg )

σε 64αρα Caspian με ολα ULTRA/AA def OFF/AF 16AF/Post AA low εχω τα ιδια φρεημς εκτος απο τη βαση Forest που παει~50

Μουσιακη ξεμουσιακη η 5870 εχει βγαλει τα € της καιρο τωρα :p

Και ολα στοκ ε.:) -oι μνημες underclocked

Μπες KarCANT και πες αποτελεσματα.

Εγω τουλαχιστον "επεσα" πολυ σε frames.

Περι θολουρας, γιατι δεν παιζεις Red Orchestra ειπαμε?

Link to comment
Share on other sites

εχει τον QQ, nuff said :p εγω παντως απο Q6700@3.3 σε i5 2500k@4.5ghz ειδα ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορα, αναθεμα αν εχω δει ποτε κατω απο 62fps στην caspian / 64p με ολα high - textures ultra - 2x MSAA - 8x AF - post AA low ( οσα δεν φτανει η μουσειακη 5870 τα κανει θολες κουραδες :p ) μην μιλησουμε για το loading τωρα με 8gb ram και vertex 3, επιτελους προλαβαινω να δω την οθονη του countdown :p

τα νούμερα που λές είναι με ΗΒΑΟ? γιατί εγώ με μια 6970 (η οποία δούλευε 99% πάντα) σε 1090t @ 4 Core 2.9 NB με ίδιες ρυθμίσεις εκτός MSAA = off και AF=16, HBAO έβλεπα και πενηντάρια... μέχρι και 47 είχα δει. Και το CPU ήταν στο 50% περίπου με σχεδόν ισσόροπη κατανομή στους πυρήνες....

Με CROSSFIRE 6970 ήμουν πάνω από 60, και εκεί δεν ΄είμαι σίγουρος αν έφταιγε το cpu ή οι drivers μια και ενώ είχα 80% -85% στο crossfire το Cpu δεν περνούσε το 90% και μάλιστα δεν τερμάτιζε κανένας πυρήνας....

τώρα δεν μπορώ να δοκιμάσω γιατί τις πούλησα και τις δύο αναμένοντας southern islands :)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μία ερώτηση, βλέπω τους αντίπαλους που φοράνε κάτι ωραίες μαύρες στολές με μάσκες οξυγόνου, full face κλπ. Εγώ έχω φτάσει level 35 και μόνο κάτι ******** χρωματισμούς έχω ξεκλειδώσει! Ξέρετε τι παίζει? Μήπως είναι με κωδικό από το Origin όπως τα Dog Tags και άλλα?

Επίσης, ψάχνω άτομο για co-op για να ξεκλειδώσουμε κανένα οπλάκι!

Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μία ερώτηση, βλέπω τους αντίπαλους που φοράνε κάτι ωραίες μαύρες στολές με μάσκες οξυγόνου, full face κλπ. Εγώ έχω φτάσει level 35 και μόνο κάτι ******** χρωματισμούς έχω ξεκλειδώσει! Ξέρετε τι παίζει? Μήπως είναι με κωδικό από το Origin όπως τα Dog Tags και άλλα?

Επίσης, ψάχνω άτομο για co-op για να ξεκλειδώσουμε κανένα οπλάκι!

Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει...

Είναι το Spec Ops cammo, το ξεκλειδώνεις στο rank 42.

Link to comment
Share on other sites

Εγω που ανοίγω battlelog , πατάω να αγοράσω Back to Karkand Expansion Pack μέσω paypal .ολοκληρώνεται η διαδικασία και εδω και 4 ώρες προσπαθώ αλαλ δεν βλέπω φώς για το πώς θα κατέβει το expansion pack . Δεν εμφανίζεται σαν αγορασμένο στο origin application . Επρεπε να το είχα αγοράσει απο κει .Εστειλα e-mail στο ΕΑ support με το e-mail που μου έστειλε η paypal οτι το πλήρωσα .Ελπίζω να απαντήσουν σύντομα . Έπαθε κάποιος το ίδιο ;

Link to comment
Share on other sites

Εγω που ανοίγω battlelog , πατάω να αγοράσω Back to Karkand Expansion Pack μέσω paypal .ολοκληρώνεται η διαδικασία και εδω και 4 ώρες προσπαθώ αλαλ δεν βλέπω φώς για το πώς θα κατέβει το expansion pack . Δεν εμφανίζεται σαν αγορασμένο στο origin application . Επρεπε να το είχα αγοράσει απο κει .Εστειλα e-mail στο ΕΑ support με το e-mail που μου έστειλε η paypal οτι το πλήρωσα .Ελπίζω να απαντήσουν σύντομα . Έπαθε κάποιος το ίδιο ;

Το εκανε και σε μενα.

Κανε ενα sign out απο battlelog και ξαναμπες.

Εμενα κρατησε καμμια ωρα μεχρι να ενημερωθει.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι πίστες του Β2Κ είναι απίστευτες, και δύσκολες. Πολλά στενά, λαγούμια, όροφοι, δωμάτια, διαδρόμοι, κτήρια... Κρύβεσαι για πλάκα. Χώρια που είναι απέραντες κάνοντας έτσι το παιχνίδι με <40 άτομα, κυνήγι γάτα με ποντίκι. Θέλουν 64 για να το χαρείς.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι πίστες του Β2Κ είναι απίστευτες, και δύσκολες. Πολλά στενά, λαγούμια, όροφοι, δωμάτια, διαδρόμοι, κτήρια... Κρύβεσαι για πλάκα. Χώρια που είναι απέραντες κάνοντας έτσι το παιχνίδι με <40 άτομα, κυνήγι γάτα με ποντίκι. Θέλουν 64 για να το χαρείς.

Φαντασου στις κονσολες που θελουν δεν θελουν εχουν μαξ 24.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.