Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Από που μπορώ να αγοράσω το Game online? max 25E γιατί εδώ ρουμανιά με τους κλέφτες ξεκινάει από 40Ε στα μαγαζία και το Π και το Μ δίνουν 20Ε! Ή δεν το γλυτώνω το origin?

edit: πάω να το αγοράσω Check out δεν μου είχε επιλογή Greece το αλλάζω στα ελληνικά μου την βγάζει την επιλογή, βάζω τα στοιχεία της κάρτας πατάω συνέχεια και μου λέει payment field τι παίζει? και πατάω Credit card γιατί δεν έχω paypal

edit: Εχω δοκιμάσει 3ις κάρτες γ...μ και δεν γίνεται τίποτα συνέχεια μου βγάζει αυτό το μήνυμα!

edit: έπρεπε να πατήσω ρουμανία! και όχι ελλάδα γιατί εγώ το πήγαινα από εκεί που είναι η κάρτα και αυτή το πάνε με βάση την IP!

edit: επιτέλους DLC σε 15 λεπτά μπαίνω!

edit: και στο Steam αυτό γίνεται, αλλά αυτοί βλέπουν την IP και λένε σε ClickBox "μαίνεται ρουμανία" το κλικάρεις και είσαι κομπλέ παρόλο τα στοιχεία!

Εγώ έκανα το εξής με paysafe. Αν προσθέσεις ένα server που έχει το B2K, σου λέει ότι πρέπει να το αγοράσεις αλλιώς θα σε kickάρει πάνω στο rotation. Εκεί εμφανίζεται επιλογή paysafe(!) που στο Origin δεν υπάρχει. Ότι να ναι αλλά έκανα την δουλειά μου έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα ξέρω και το έχω ξαναπεί. Πρέπει που και που να τον κάνουμε τον server Pistols Only γτ είναι καλό και για εξάσκηση και παίζεις βρε παιδί μου και πιο σωστά. Δεν έχεις νουμποκαταστάσεις του στυλ USAS και " χαχα ξέρω Battlefield". Α, και παρεμπιπτόντως πολύ καλή φάση το squad rush.... :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα ξέρω και το έχω ξαναπεί. Πρέπει που και που να τον κάνουμε τον server Pistols Only γτ είναι καλό και για εξάσκηση και παίζεις βρε παιδί μου και πιο σωστά. Δεν έχεις νουμποκαταστάσεις του στυλ USAS και " χαχα ξέρω Battlefield". Α, και παρεμπιπτόντως πολύ καλή φάση το squad rush.... :)

Το θέμα είναι ότι τα pistols, κατά την δική μου άποψη, έχουν άθλιο τρόπος στόχευσης. Πατάς δεξί κλικ να στοχεύσει και το pistol σου κρύβει τον στόχο... σαν να βαράς στο περιπού εκεί που νομίζεις ότι είναι ο άλλος.

Link to comment
Share on other sites

μη στεναχωριεστε η κοπελα με τα 7 ματια κατι καλο μαγειρευει (οτοκικ γιαυτους που κανουν κιλ με λα8ος οπλο).επισης θα ηταν ωραια καποια μερα να δοκιμασουμε με οπλα σναιπερ μονο με κινητο ουραιο (οχι αυτοματα)χωρις σκοπευτικο χωρις διοπτρα ντιπ γυμνα,καριοφιλι ντεθματς πως το λενε.(i know go play cod you noob ok..)

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι τα pistols, κατά την δική μου άποψη, έχουν άθλιο τρόπος στόχευσης. Πατάς δεξί κλικ να στοχεύσει και το pistol σου κρύβει τον στόχο... σαν να βαράς στο περιπού εκεί που νομίζεις ότι είναι ο άλλος.

Ναι αλλα σκέψου ότι έτσι είναι και πιο ρεαλιστικό.

Link to comment
Share on other sites

μη στεναχωριεστε η κοπελα με τα 7 ματια κατι καλο μαγειρευει (οτοκικ γιαυτους που κανουν κιλ με λα8ος οπλο).επισης θα ηταν ωραια καποια μερα να δοκιμασουμε με οπλα σναιπερ μονο με κινητο ουραιο (οχι αυτοματα)χωρις σκοπευτικο χωρις διοπτρα ντιπ γυμνα,καριοφιλι ντεθματς πως το λενε.(i know go play cod you noob ok..)

Μήπως θές και mod με KAR98 :p .Ωραίες εποχές rifle only cod2.....

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θές και mod με KAR98 :p .Ωραίες εποχές rifle only cod2.....

ωραια χρονια γενικα αλλα ..... παντως ολα αυτα τις ωρες που μενουν τα ρεταλια (5-8 ατομα που δεν ειναι δυνατον να παιχτει σωστο conquest).

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα σκέψου ότι έτσι είναι και πιο ρεαλιστικό.

Ρεαλισμός και μ@λ@κίες. Σκοπός είναι να συνδιάζουν το διασκεδαστικό gameplay με το ρεαλιστικό. Δεν λέω σε γενικές γραμμές μ'αρέσει πολύ αλλά λίγο τα pistols με χαλάνε. Εδώ ο άλλος πηδάει από jet ανατινάζει στον αέρα το εχθρικό jet και ξαναμπαίνει... :tomato:

Έγινε επεξεργασία από denz
Link to comment
Share on other sites

Ρεαλισμός και μ@λ@κίες. Σκοπός είναι να συνδιάζουν το διασκεδαστικό gameplay με το ρεαλιστικό. Δεν λέω σε γενικές γραμμές μ'αρέσει πολύ αλλά λίγο τα pistols με χαλάνε. Εδώ ο άλλος πηδάει από jet ανατινάζει στον αέρα το εχθρικό jet και ξαναμπαίνει... :tomato:

νομιζω παντως οτι σε σχεση με το bfbc2 οπου εκανες κιλ με το πιστολι στα 150 μετρα (χεντσοτ),τα πιστολια ειναι πιο φυσιολογικα τωρα. αν τους παρεις των αερα θα δεις οτι ειναι μια χαρα ,αντιχριστε(αυτο παει για τη μουσικη που ακους).και πως θα τους παρεις των αερα?μα με το να παιζεις με τα ρεταλια πιστολς ονλι!και σε βλεπω Λη Βαν Κλίφ

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει πιο γκαυλωτικο πραγμα απτο 44αρι magnum, αμα ειμαι σε ανοιχτο χωρο και πιασει το ματι στο minimap κανενα διπλα μου αφηνω το LMG, παταω το 2 στο καπακι και λεω μεσα μου

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=u0-oinyjsk0]Classic Movie Line #31 - YouTube[/ame]

Μεχρι να το ξεκλειδωσω μονο με 45αρι την παλευα, 60 damage στα 10 μετρα λεμεΕεεεεεΕΕε :D

Link to comment
Share on other sites

GameServers.com

Posted Jan 08 23:10 EST The maintenance has been completed. Latency and packet loss levels have normalized. That said, we will continue to monitor the closely network for a period of time to ensure it remains functioning normally.

GameServers.com

Posted Jan 08 20:19 EST Level3 Communications has stated they are beginning to swap networking components. Please expect there to be some intermittent connectivity while this maintenance is performed.

Link to comment
Share on other sites

Πώς βγάζεις το filtter αυτό που δείχνει όταν σε δείχνει όταν σκοτώνεις άτομα?

To πιο?

Το killcam?

Οι HC σερβερ δεν εχουν killcam και οι custom που το χουν κλεισει.

Βρωμοκαμπια εισαι και χαλιεσαι που βλεπουν που ξαπλωνεις το κορμι και ερχονται και σου παιρνουν το σκαλπ?

Link to comment
Share on other sites

Τιγκα στους Ρωσους...

PBBans | MBi - Latest 50 Battlefield 3 Bans

Ε ρε το ατιμο το χρημα τι κανει...

EA claims First Amendment protection for Battlefield 3 | News

"EA claims First Amendment protection for Battlefield 3

Electronic Arts has issued an action claiming First Amendment protection for its use of real-world military helicopters in Battlefield 3.

According to legal documents obtained by Kotaku, EA was contacted on December 21, 2011 by lawyers representing Textron, a US conglomerate that owns the military hardware company Bell Helicopter.

Textron demanded that three models depicting Bell aircraft be removed from Battlefield 3. However, after failing to reach an understanding privately, EA submitted an action to the federal court of Northern California last Friday.

The document states that, "the parties have been unable to resolve their dispute. EA therefore has a reasonable and strong apprehension that it will soon face a trademark and/or trade dress action from Textron."

EA believes that its use of the AH-1Z Viper, UH-1Y and V-22 Osprey helicopters is, "protected by the First Amendment and the doctrine of nominative fair use," and notes that, "the Bell-manufactured helicopters are not highlighted or given greater prominence than any of the other vehicles within the game."

"The Bell-manufactured helicopters depicted in Battlefield 3 are just a few of countless creative visual, audio, plot and programming elements that make up EA's expressive work, a first-person military combat simulation."

EA's claim is strengthened by June 2011's landmark ruling that gave games the same First Amendment rights as film and literature. The US Supreme Court voted 7-2 against a motion to reinstate a law concerning the sale of violent video games to minors, and introduced new labelling laws and punitive fines for retailers.

Since then, a lawsuit between EA and Rutgers University over the use of quarterback Ryan Hart's likeness was dismissed after a judge ruled that EA's First Amendment rights outweighed Hart's rights to control his own image.

"Millions of dollars are being made, and he's not getting his part of that pot," Hart's lawyer, Tim McIlwain, said at the time. "How is this allowed to happen?" "

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.