Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

νομιζω πως αυτη τη στιγμη και με τον τροπο που ειναι ρυθμισμενος ο σερβερ (τικετς οπως τα λετε)ειναι αψογος.αν μπουν τα πρωτα 5-6 ατομα με το που σκασει η μετρο γεμιζει στο λεπτο μετα καλα ξημερωματα.(αν υπηρχε ρυ8μιση για οτοκικ rpg σε πεζικαριους ισως και μορταρ..)

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

αν υπηρχε ρυ8μιση για οτοκικ rpg σε πεζικαριους ισως και μορταρ...

Εγώ, όπως έχω γράψει ξανά, είμαι της άποψης "από τη στιγμή που μου τα δίνει το παιχνίδι, τα χρησιμοποιώ".

Οκ σε μερικές περιπτώσεις, metro, grand bazaar, Damavant peak, το παραχέζουν μερικοί με τα RPGs, αλλά πάντα υπάρχει τρόπος να τους διαλύσεις. Με τους όλμους δε, η χρήση τους είναι 99% για πεζικό, αφού στα άρματα δεν κάνουν σχεδόν τίποτα.

Γενικά πάντως, όλοι έχουν παράπονο με κάτι. Όλμους, rpg, snipers, claymores, νάρκες, κλπ. Σε άλλους τη σπάνε τα ελικόπτερα που έτσι και πέσεις σε κανέναν [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION], σε έχει σκίσει. Ποτέ δε θα τους έχεις όλους ευχαριστημένους. Το θέμα είναι να γίνεται σωστό παιχνίδι και να μην υπάρχουν 5-6 άτομα που μας το χαλάνε. Βλάκες θα υπάρχουν παντού και πάντα. Ο σωστός περιορισμός τους παίζει ρόλο.

btw, ομόρφυνες βρε... σου πάει το μαλλί έτσι...

Link to comment
Share on other sites

παντως με το που αλλαξε ονομα ο σερβερ ειναι παντα γεματος :)

τελικα μου φαινεται οτι το''republic'' κανει κλικ στον κοσμο :):p

ερωτηση:ποσους favourites servers μπορουμε να εχουμε?

Έγινε επεξεργασία από asbatey
Link to comment
Share on other sites

παντως με το που αλλαξε ονομα ο σερβερ ειναι παντα γεματος :)

τελικα μου φαινεται οτι το''republic'' κανει κλικ στον κοσμο :):p

ερωτηση:ποσους favourites servers μπορουμε να εχουμε?

Νομίζω 14.

Link to comment
Share on other sites

κανένα νέο για κάποιο patch έχουμε; :nothing:

Σιγουρα ενα το Φλεβαρη.

Διαβαζω για ενα μικρο ~10ημερες [take it with a grain of salt]

edit: Γιατι "καιγεσαι" τοσο για patch?

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Εγώ, όπως έχω γράψει ξανά, είμαι της άποψης "από τη στιγμή που μου τα δίνει το παιχνίδι, τα χρησιμοποιώ".

Οκ σε μερικές περιπτώσεις, metro, grand bazaar, Damavant peak, το παραχέζουν μερικοί με τα RPGs, αλλά πάντα υπάρχει τρόπος να τους διαλύσεις.

στην μετρο αν φτασει το παιχνιδι στο σημειο σκαλες Β δεν ειμαι σιγουρος οτι υπαρχει αντιδοτο στο σωληνα γονιμοποιησης..

btw, ομόρφυνες βρε... σου πάει το μαλλί έτσι...

ευχαριστω

:fie:και σε αυτούς που βαράνε infantry με άρμα, ελικόπτερο, ΑΑ, τοποθετούν νάρκες, C4 κλπ.

θα το φερει ο βλαχος το τυρι λενε στο χωριο μου :kiss3:

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ενα το Φλεβαρη.

Διαβαζω για ενα μικρο ~10ημερες [take it with a grain of salt]

edit: Γιατι "καιγεσαι" τοσο για patch?

για το commorose + minimap κυρίως

όπως και να έχει, οργανώνω και ομαδικό feedback a la petition για αυτά, άλλα λέω μήπως με προλάβουν

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.