Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Εσείς μπαίνετε κανονικά σε παιχνίδι; Τι στο καλό έγω έχω μόνο το πρόβλημα με το Punkbuster; :weep:

Πίστεψέ με , ΠΟΛΥΣ κόσμος έχει φάει φασόλι και περιμένει να φτιάξουν το failbuster.

Myself included. :p

Έγινε επεξεργασία από dexter20csgr
Link to comment
Share on other sites

συμπερασμα αν εχεις ονειρο το τζοιστικ και ενα κατοσταρικο παρτο A! 8α χρειαστεις και ενα ζευγαρι γυαλια ηλιου

Καλή φάση όλα αυτά. Θα τα δοκιμάσω και γω.:T: Άσε που νομίζω έχω ήδη και το πιο σημαντικό: θήκη για τα γυαλιά ηλίου.

Link to comment
Share on other sites

Πίστεψέ με , ΠΟΛΥΣ κόσμος έχει φάει φασόλι και περιμένει να φτιάξουν το failbuster.

Myself included. :p

Και τώρα τι κάνουμε; :...: το Co-op πλάκα πλάκα δε το έχω δοκιμάσει αλλά λογικά θα κάνει το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

870MCS την άφησα για το τέλος, επειδή είναι και η πιο αργή λόγω pump action, και έπαθα πλάκα με την ακρίβεια της... 12G Slug και άσε τα sniper-ια στα 100-150 μέτρα να ξύνουν το κεφάλι τους :D (ότι έχει μείνει τελοσπάντων από αυτό :p)

Link to comment
Share on other sites

870MCS την άφησα για το τέλος, επειδή είναι και η πιο αργή λόγω pump action, και έπαθα πλάκα με την ακρίβεια της... 12G Slug και άσε τα sniper-ια στα 100-150 μέτρα να ξύνουν το κεφάλι τους :D (ότι έχει μείνει τελοσπάντων από αυτό :p)

Ναι ειναι AWESOME.

Κριμα που εβγαλαν το 12Χscope που ειχε στην Alpha.

Σε HC -αλλα και σε normal- ηταν επος!

Link to comment
Share on other sites

D4rkst3EL εβαλα ενα saitek cyborg evo force που ξεθαψα και απογοητευτηκα..πολυ καλυτερα με το πληκτρολογιο.τωρα θα δοκιμασω και ενα gamepad..

Το ρύθμισες καθόλου? Τι ακριβώς σε απογοήτευσε? Το deazone ας πούμε(όταν το κουνάς πολύ λίγο απο τη θέση ισορροπίας του να μη δίνει input)? Για πες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα τη βοήθειά σας.Το pc τα έπαιξε ξαφνικά την παρασκευή και δεν μπούταρε.Το πήγα στο πλαίσιο και μου είπαν ότι δεν υπήρχε πρόβλημα με to hardware ,οπότε και έκαναν φορμάτ.Το πήρα χθες και προσπάθησα να ξαναεγκαταστήσω το παιχνίδι χρησιμοποιώντας τους ίδιους κωδικούς της origin και ενώ με αναγνώρισε και πέρασε και το expansion btk όταν προσπάθησα να μπω στο game αφου με ενημέρωσε για επιτυχή εγκατάσταση μου έβγαλε μήνυμα για προβλημα στο set up του παιχνιδιού και θα έπρεπε να ξαναεγκαταστήσω το παιχνίδι .Αφου το έκανα μου ξαναέβγαλε το ίδιο μήνυμα.Καμμιά ιδέα κανένας???? Είμαι level 34 και δεν θέλω να ξαναρχήσω από την αρχή.(βέβαια πρέπει να καταφέρω να το ξαναπαίξω πρώτα.)

Link to comment
Share on other sites

Nephiλiμ

Καθε φορα που ανοιγω το game το firewall μου (pc tools firewall plus) λεει οτι το pb εχει αλλαξει και ζητα

ξανα δικαιωματα πρεπει να κλικαρω σε 2 παραθυρα (του firewall) για να μπω ξανα στο κανει και σενα ?

Εχει σχεση το fxaa Η ειναι κατι αλλο ? :hmm:btw PB και ολα τα συναφη ολα ειναι updated.

Link to comment
Share on other sites

Nephiλiμ

Καθε φορα που ανοιγω το game το firewall μου (pc tools firewall plus) λεει οτι το pb εχει αλλαξει και ζητα

ξανα δικαιωματα πρεπει να κλικαρω σε 2 παραθυρα (του firewall) για να μπω ξανα στο κανει και σενα ?

Εχει σχεση το fxaa Η ειναι κατι αλλο ? :hmm:btw PB και ολα τα συναφη ολα ειναι updated.

Nope.

Δεν εχω Antivirus/Firewall(μονο των Windows το fw)

Δεν μου εβγαλε κατι.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.