Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=heTUkOlYYGw]Beatboxers of Battlefield 3 - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=leSm45ZqRm8]Battlefield 3: Kamikaze - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=syq9pPWq_rI]Battlefield 3: Destruction 3.0 | Use this to your advantage!(Submitting to AmazingFilms247) - YouTube[/ame]

Καλημερα :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα ήθελα τη βοήθειά σας.Το pc τα έπαιξε ξαφνικά την παρασκευή και δεν μπούταρε.Το πήγα στο πλαίσιο και μου είπαν ότι δεν υπήρχε πρόβλημα με to hardware ,οπότε και έκαναν φορμάτ.Το πήρα χθες και προσπάθησα να ξαναεγκαταστήσω το παιχνίδι χρησιμοποιώντας τους ίδιους κωδικούς της origin και ενώ με αναγνώρισε και πέρασε και το expansion btk όταν προσπάθησα να μπω στο game αφου με ενημέρωσε για επιτυχή εγκατάσταση μου έβγαλε μήνυμα για προβλημα στο set up του παιχνιδιού και θα έπρεπε να ξαναεγκαταστήσω το παιχνίδι .Αφου το έκανα μου ξαναέβγαλε το ίδιο μήνυμα.Καμμιά ιδέα κανένας???? Είμαι level 34 και δεν θέλω να ξαναρχήσω από την αρχή.(βέβαια πρέπει να καταφέρω να το ξαναπαίξω πρώτα.)

Παιδιά θα το εκτιμούσα πολύ αν θα μπορούσατε να με βοηθήσετε στην παραπάνω ερώτηση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα το εκτιμούσα πολύ αν θα μπορούσατε να με βοηθήσετε στην παραπάνω ερώτηση.

Για να μην σου έχει απαντήσει κανείς, μάλλον δε μπορεί ή δεν ξέρει. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μιλήσεις με EA/Dice. Βοηθάνε άμεσα και γρήγορα. Νομίζω υπάρχει και online chat που γίνεται αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην σου έχει απαντήσει κανείς, μάλλον δε μπορεί ή δεν ξέρει. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μιλήσεις με EA/Dice. Βοηθάνε άμεσα και γρήγορα. Νομίζω υπάρχει και online chat που γίνεται αυτό.[/QUOE

Eυχαριστώ Wizard.

Link to comment
Share on other sites

@basilise υπαρχει και κουμπακι για αυτο φιλε ;)

Το κουμπάκι πάτησα φίλε μου , απλώς έσβησα κατά λάθος ΄το τελευταίο κομμάτι από την παράθεση του wizard και εμφανίστηκε έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Το κουμπάκι πάτησα φίλε μου , απλώς έσβησα κατά λάθος ΄το τελευταίο κομμάτι από την παράθεση του wizard και εμφανίστηκε έτσι.

Μάλλον δεν αναφέρεται στο κουμπάκι "παράθεση", αλλά σε κουμπάκι στο bflog ή στο παιχνίδι που ζητάς βοήθεια από τενχικό της ΕΑ. Αν πας εδώ, αφού κάνεις login, εμφανίζει δεξιά στη μέση περίπου κουμπί που ζητάς βοήθεια. Για δες από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Κανόνισε να βγάλεις και το ΚΗ2002 μάπα,με έχουν πει cheater με αυτό.:p

όχι, αν και 2-σφαίρο είναι καλό το εργαλείο :)

πάντως υπερόπλο παραμένει το M16A3. Δεν είναι τυχαίο ότι ΟΛΟΙ με αυτό παίζουν στους αγώνες.

Επίσης δεν είναι τυχαίο ότι είναι αμερικάνικο όπλο, όπως επίσης και ότι οι περισσότεροι χάρτες είναι στη Μέση Ανατολή (maps με αγκύλες τα έβαλα εγώ για να είναι πιο διάσπαρτα!):

BF3maps.jpg

Link to comment
Share on other sites

όχι, αν και 2-σφαίρο είναι καλό το εργαλείο :)

πάντως υπερόπλο παραμένει το M16A3. Δεν είναι τυχαίο ότι ΟΛΟΙ με αυτό παίζουν στους αγώνες.

ΑΕΚ > Μ16Α3

Προσωπικη αποψη αυτη.

Link to comment
Share on other sites

όταν είσαι Ρώσος και χρησιμοποιείς commorose, ακούς την φωνή σου στα αγγλικά (με ΑΣΤΕΙΑ προφορά) άλλα οι άλλοι σε ακούνε στα ρώσικα. Υπάρχει καμιά επιλογή όπως στα παλιά bf, να ακούς την πραγματική γλώσσα (αγγλικά αν είσαι US, ρώσικα αν είσαι RU) ?

ΑΤΤΑΚΟΥΙ ΝΤΙ ΠΟΣΙΤΖΙΟΝ ρε παιδί μου!! :D

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν αναφέρεται στο κουμπάκι "παράθεση", αλλά σε κουμπάκι στο bflog ή στο παιχνίδι που ζητάς βοήθεια από τενχικό της ΕΑ. Αν πας εδώ, αφού κάνεις login, εμφανίζει δεξιά στη μέση περίπου κουμπί που ζητάς βοήθεια. Για δες από εκεί.

Το έκανα και αυτό ,όπως και ανέφερα και το πρόβλημα και στο φορoυμ της origin.

Ευχαριστώ πάντως για τη βοήθειά σας.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, τόσο άθλια ομάδα, δεν έχω τύχει ξανά... :hang3:

Davamant Peak: Μας παίρνουν όλες τις σημαίες, μας έχουν στριμώξει στη βάση και έχουν γυρίσει όλοι recon κι απλά ρίχνουν... Ο π@ρας με το ελικόπτερο, το παίρνει κι αντί να περάσει το λόφο, προσπαθεί να ρίξει το δικό τους... 4-5 φορές αυτό. Έπρεπε να κάτσω στο spawn screen 3-4 λεπτά για να μπω στο ελικόπτερο και να περάσω απέναντι ανενόχλητος να κατεβάσω τη σημαία τους, αλλά τέλειωσε το παιχνίδι...

Kharg Island: Με το που αρχίζει, μας παίρνουν τις 4 και παίρνουμε μόνο την Ε... ΈλεοC... Τέλειωσε με 517:0... :fist:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.