Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Ναι τα έχω δει τα MAV & T-UGS.

Προσωπικά προτιμούσα τον τρόπο που χρησιμοποιούνταν, τα motion mines, στο BC2. Πιστεύω ότι βοηθούσαν τoν Recon να έχει καλύτερο mobility (αν είχε την διάθεση :)) & πιο άμεση συμμετοχή στη δράση.

Ιδιο πραγμα ειναι.

Αλλη μορφη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα έχω δει τα MAV & T-UGS.

Προσωπικά προτιμούσα τον τρόπο που χρησιμοποιούνταν, τα motion mines, στο BC2. Πιστεύω ότι βοηθούσαν τoν Recon να έχει καλύτερο mobility (αν είχε την διάθεση) & πιο άμεση συμμετοχή στη δράση.

Μα, νομίζω ότι το T-UGS έχει ακριβώς την ίδια λειτουργία. Θυμάμαι κάτι λάθος...; :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Μα, νομίζω ότι το T-UGS έχει ακριβώς την ίδια λειτουργία. Θυμάμαι κάτι λάθος...; :hmm:

Τα motion mines στο BC2 ηταν σαφως πιο ευχρηστα αλλά περιορισμενου χρονου.

Το εχω ξαναπει μιλωντας με τον [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] Πιστευω οτι σε πολλους τομεις του παιχνιδιου ειναι λες και η dice εκανε ενα βημα πισω...

Link to comment
Share on other sites

Ιδιο πραγμα ειναι.

Αλλη μορφη.

Ενταξει ιδια δν τα λες κιολας..μονο κ μονο ποσα deaths εχω την ωρα που παω να τα κουμπωσω στο πατωμα..

[MENTION=22719]oddball[/MENTION] καμια σχεση ο recon του BBC2 με του BF3..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ίσως εγώ να μην το διατύπωσα σωστά.

Εννοώ την χρήση & τον τρόπο παιχνιδιού που φαίνεται στο video. Άνοιγες δρόμο στην ομάδα σου ή της έβρισκες εναλλακτικό δρόμο προσέγγισης.

Παίζω το BF3 μόνο δεκαπέντε μέρες και πιθανώς να μην έχω βρει τα «πατήματα» μου ακόμη, αλλά δεν νομίζω ότι στο μπορείς να κάνεις κάτι ανάλογο.

Δείτε το παρακάτω video μέχρι το 1:30 περίπου.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=E-g3sV46wtw]Battlefield: Bad Company 2 - Aggressive Recon Tactics by Sgt.Enigma (KingKumaForever) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα τι εννοεις κ σου ξαναλεω..ΚΑΜΙΑ σχεση ο recon του bbc2 με του bf3..

στο bf3 τον εκαναν να ειναι πιο <camper>

Δεν πολυσυμφωνω αφου εδω ο recon μπορει να επιλεξει πολλα πολλα πολλα carbines + πολλα non bolt action rifles που σαρωνουν.

Απλως δεν εχει τα παλια "ευκολα" one hit kill με τα bolt actions.

M95 κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Δεν πολυσυμφωνω αφου εδω ο recon μπορει να επιλεξει πολλα πολλα πολλα carbines + πολλα non bolt action rifles που σαρωνουν.

Απλως δεν εχει τα παλια "ευκολα" one hit kill με τα bolt actions.

M95 κανεις?

Ναι..:hmm:

Κατσε να σκεφτω..

Δν εχει 1 hit kills..

Δν εχει C4..

To θεμα με τα motion το ειπαμε απο πανω..

Link to comment
Share on other sites

Ναι..:hmm:

Κατσε να σκεφτω..

Δν εχει 1 hit kills..

Δν εχει C4..

To θεμα με τα motion το ειπαμε απο πανω..

Ειπαμε ΑΣΕ τα one hit kill που ειναι αμφισβητισιμο κατα ποσο πρεπει να μπει .-ολα τα οπλα του sniper ειναι one hit kill σε κεφαλι eitherway-

Tα C4 ηταν διαθεσιμα σε ΟΛΑ τα class με generic οπλα.

Τα motion δεν ηταν καταστρεψιμα αρα OP.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να καταλάβετε ότι είναι άλλο παιχνίδι. Το BF3 είναι πιό κοντά σε σκεπτικό σε BF2 και όχι στο BFBC2. Εδώ ο recon για να κάνει σκορ, πρέπει να κάνει μακρυνά hs. Διαφορετικά, με τα εργαλεία που έχει (mav, soflam) έχει συμπληρωματικό ρόλο στην ομάδα. Τελείως διαφορετική νοοτροπία. Αν θέλεις βέβαια να παίξεις επιθετικά, μπορείς πάλι. Το αντίστοιχο video του Sgt.Enigma σε BF3:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0zygTOk5rwM]BF3 Tips & Tricks - Aggressive Recon by Sgt.Enigma (Part 1) - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

3 cq και μια χαος?:nothing:
Την Wake την εβαλα για να εχουμε και ενα air map. Αλλά ακουω προτασεις, εγω μια σκεψη εκανα :p

Ξερεις πιο ειναι το ιδανικο για μενα :hehe: (Metro-Bazaar-Metro-Seine-Metro......)

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, το γελιο του τυπα "δεν υπαρχει" :hehe::hehe::hehe:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=45k9G7Qe3-A&feature=watch_response]Battlefield 3 : 5 Ways To Kill A Sniper Episode 1 - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5J0cu95IDE4&feature=g-u-u&context=G23a1b1eFUAAAAAAADAA]Battlefield 3: 5 Ways To Kill A Sniper Ep 2 - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω, ότι δοκιμάσαμε πολλά στην αρχή και ότι και να κάναμε ο server γέμιζε για λίγο και μετά ήταν πάλι άδειος. Από τη στιγμή που τον κάναμε 1000tks-all maps-cq, είναι πίτα σχεδόν όλη μέρα. Μπορούμε να πειραματιστούμε, αλλά φοβάμαι μην αδειάσει πάλι και τρέχουμε να τους μαζεύουμε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.