Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

και να μην ξεχναμε οτι τα πραγματικα 5.1 συστηματα (ειτε αυτα ειναι ηχεια ειτε ακουστικα) μπορουν να γινουν στερεο και να αποδωσουν το virtual surround (με μια απλουστατη ρυθμιση απο τον sound driver ή ingame)

το αντιθετο δεν μπορει να γινει γιατι δυο φυσικα σπικερς δεν μπορει ουτε ο jesus να τα κανει εξι. :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι, θα πάρω απουσία σήμερα :(

Από αύριο θα είμαι ξανά μαζί σας.

Θα φέρω και χαρτί από γιατρό για να τις δικαιολογήσω (στην κυριολεξία...)

Οτι και να ειναι, περαστικα αγορινα :)
Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΛΕΕΙ?

Αν θυμαμαι καλα ειπα οτι ακουσα EAX TRUE (απο Creative) και ΕΑΧ emulated (απο ASUS) και δεν ακουσα διαφορα.

.

Αυτό φαντάζομαι σε εποχές winxp, έτσι; Δεν υπάρχει hardware eax σε vista/7...εκτός και αν είναι σε κανα openal που και εκεί κάτι μεσοβέζικο θα είναι...

Σε vista/7 πάντως είναι emulated σε κάθε περίπτωση σχεδόν, οπότε για αυτό δεν άκουσες διαφορά :p

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειμαι απων γιατι το πισι το εχει ενας μοντερ και το σενιαρει. Σε καμια βδομαδα παλι!

(Οχι τπτ αλλο, ειμαι κ αρρωστος και το μονο ηλεκτρονικο που εχω ειναι το γιωτοφωνο και το αϊπαντ !:( )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό φαντάζομαι σε εποχές winxp, έτσι; Δεν υπάρχει hardware eax σε vista/7...εκτός και αν είναι σε κανα openal που και εκεί κάτι μεσοβέζικο θα είναι...

Καναμε δοκιμαι με ενα φιλο στο FEAR 1 με τσι καρτες μας.

Γενικα ναι ψοφησε το HW EAX και ειναι κριμα.

Link to comment
Share on other sites

ααα ωστε εσυ εισαι ο oldboy_GR! πολυ καλος παικτης, με εχεις κανει κουφαρι πολλες φορες. :p

πολλες οι σελιδες του νηματος για να τις διαβασω oλες (θα το κανω σε καποια φαση), αλλα να μην εχω προσεξει καν την αρχικη ειναι #%^&$^%

:o

σου στελνω προσκληση φιλιας, υπενθυμιζω οτι εγω ειμαι ο nikos035 :)

Link to comment
Share on other sites

ααα ωστε εσυ εισαι ο oldboy_GR! πολυ καλος παικτης, με εχεις κανει κουφαρι πολλες φορες. :p

πολλες οι σελιδες του νηματος για να τις διαβασω oλες (θα το κανω σε καποια φαση), αλλα να μην εχω προσεξει καν την αρχικη ειναι #%^&$^%

:o

σου στελνω προσκληση φιλιας, υπενθυμιζω οτι εγω ειμαι ο nikos035 :)

Τρελη παιχτουρα.

Sponsored by wireless mouse/keyboard/60hz IPS/Ηχειαρες

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Περι Ηeadset...

Κοιτα και αυτα ROCCAT STUDIOS V3.0 - PRODUCTS » Gaming Sound » ROCCAT Kave 5.1

τα εχει φιλος κανουν περιπου 80e και ειναι πολυ ευχαριστημενος,εγω παλι δεν τα δινω

τοσα λεφτα.

Των 5 ευρω... και περνω 16 headset στην τιμη του ενος :p ΑΝ ειναι να γουσταρω ηχο ανοιγω το 5.1 και παιρνει η πολυκατοικια την αστυνομια ως συνηθως......

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.