Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Δε νομίζω ότι έχει να κάνει με αλλαγή στο patch, αλλά με την απόσταση. Τα C4 δε σκάνε από μια απόσταση και πέρα. Στη OF, είναι μεγάλες οι αποστάσεις κι εύκολα την περνάει κάποιος.
Μα μετα το patch αφου πεθανεις δν μπορεις να τα κανεις detonate..ετσι δν λεγαν>?
C4 will no longer be detonable after a player respawns, if the player is revived within 5 seconds he can still detonate his C4.

Στα 6 δευτερολεπτα την πατησες :p

Link to comment
Share on other sites

Από το patch και μετά έχω θέμα με τα tap bursts μου... Το πρώτο βρίσκει στόχο και τα υπόλοιπα στον ύψιστο... Συνέχεια με τρώνε με full burst..

There's your problem [ame=http://www.youtube.com/watch?v=NPP5OHk5s6w&feature=g-u-u&context=G208af54FUAAAAAAABAA]BF3: How suppression really works post patch and what it EXACTLY does to you and your shot - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Από το patch και μετά έχω θέμα με τα tap bursts μου... Το πρώτο βρίσκει στόχο και τα υπόλοιπα στον ύψιστο... Συνέχεια με τρώνε με full burst..

There's your problem

και με αλιθινο οπλο αν βαρας burst ετσι γινεται

εγω ριχνω κοφτες ριπες και συνηθως βαραω χαμηλοτερα απο εκει που θελω να ριξω πχ στην μεση ή στα ποδια γιατι οπως λες μετα φευγουν προς τα πανω οι σφαιρες

Link to comment
Share on other sites

Από το patch και μετά έχω θέμα με τα tap bursts μου... Το πρώτο βρίσκει στόχο και τα υπόλοιπα στον ύψιστο... Συνέχεια με τρώνε με full burst..

There's your problem

αυτοι οι Rival ειναι πρωταθλητες στα 4vs4 και 8vs8 σε πολλα τουρνουα :p

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]: 121 FPS με 52% GPU? mercy ρε φιλε! :T:

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION]: 121 FPS με 52% GPU? mercy ρε φιλε! :T:

92% είναι αλλά και πάλι ... AMAZING !!!

Δε μου δίνεις 20 fps ρε Lazy; :( Πάλι στα 100 θα είσαι ! Δώσε fps σώσε ζωές ! :p

και με αλιθινο οπλο αν βαρας burst ετσι γινεται

εγω ριχνω κοφτες ριπες και συνηθως βαραω χαμηλοτερα απο εκει που θελω να ριξω πχ στην μεση ή στα ποδια γιατι οπως λες μετα φευγουν προς τα πανω οι σφαιρες

Σωστά τα λες Μιχάλη αλλά το θέμα είναι ότι είναι videogame, αν πάει έτσι σε λίγο θα τρώμε σφαίρα στο στήθος και θα ξαπλωνόμαστε με τη μία κάτω. Καλός ο ρεαλισμός αλλά όπως λέει και στο vid -και συμφωνώ με την άποψη αυτή- ίσως ήταν λίγο υπερβολική η επίδραση του suppression .Το θέμα είναι ότι θα μάθουμε να παίζουμε έτσι τώρα και στο τέλος θα το διορθώσουν :p

Έγινε επεξεργασία από dexter20csgr
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι θελω οσο γινεται περισοτερο ρεαλισμο ,γιαυτο παιζω μονο hardcore mode

Οσες φορες παιζω normal mode ξενερωνω...ειναι δυνατον να αδειαζεις μια γεμιστηρα στον αλλο για να πεθανει?

Ειδικα με sniper πρεπει να ειναι μπαμ και κατω, οχι να θελει 3-4 σφαιρες απο sniper..με την πρωτη που θα φαει ο αλλος αν εισαι κοντα ερχεται με το πολυβολο και σε θεριζει

Link to comment
Share on other sites

χααχχααχαχαχαχ

Κάνοντας zapping, έβαλα MadTV και έπεσα πάνω στο Part Of Me - Katy Perry, όπου η τύπισσα και καλά είναι στο στρατό και έχει σκηνή που κάνουν απόβαση με AMTRAC :hehe:

αν με το που πατησε το ποδαρι της στην παραλια του wake δεν την βαρεσε με το havoc o snoop doggy, δεν εχει σχεση με το BF3... :p

Link to comment
Share on other sites

Δωσε εξηγησεις Lazy Dog ειναι και αλλοι admin's :)

εσενα σε αφησα κατα τις 4 να παιζεις μπιστολιες το μεσετζ σου ειναι σταλμενο στις 6, μονο γραφειο και καρεκλα εχεις στο δωματιο,η εχεις κρεβατι φακιρη?υπνο γρηγορα μπρος

Link to comment
Share on other sites

εσενα σε αφησα κατα τις 4 να παιζεις μπιστολιες το μεσετζ σου ειναι σταλμενο στις 6, μονο γραφειο και καρεκλα εχεις στο δωματιο,η εχεις κρεβατι φακιρη?υπνο γρηγορα μπρος

Δεν ξερεις οτι οι παλιογεροι δεν κοιμουνται και πολυ.. :p εκτος αυτου το ωραριο υπνου μου ειναι λιγο τρελο

3-4 ωρες το πρωι η αναλογα το μεσημερι και ειμαι σαν 25 χρονων μπουμπουκι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δωσε εξηγησεις Lazy Dog ειναι και αλλοι admin's :)
Δες το συνημμένo :)

Σωσε το δικο σου CInGameAdmin.inc με αλλο ονομα δια παν ενδεχομενο.

Σημ:Μονο απο το console tab μπορεις να τη χρησιμοποιησεις(admin.yell "bla bla")...για UI περιμενουμε.....

CInGameAdmin.zip

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.