Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Επαιζα στh Damavand και αυτος ηταν μεσα στο τουνελ. Δεν προλαβαινα να κανω spawn και να προχωρησω μεσα και μπαμ κατω. Σαν να ειχε bot/wallhack. Τελοσπαντων, απλα τρομερα εκνευριστικος ο τυπος:mad:

Link to comment
Share on other sites

Πιθανοτατα να ειχε infrared + cannister.

Υπαρχουν σημεια στην Damavand που κανεις ελαχιστες μανουβρες , τα javelin σκανε σε αντικειμενα τριγυρω σου και εσυ με το οχημα εχεις καλυψη.

Γενικα ενας καλος tank-er σκορπαει θανατο στο συγκεκριμενο map- οπως η Seine ενα πραμα-

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

Είσαι συ ένας παμπόνηρος! Όταν ήσουνα μικρός δε σου μάθανε να μην ρίχνεις μέλι σε σφιγγοφωλιά. Δηλαδή εγώ τώρα πως να συγκεντρωθώ να διαβάσω Τεχνητή Νοημοσύνη που βλέπω παντού γύρω μου λαιμούς να πάλονται και tags να αδημονούν να γίνουν δικά μου. :flag:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

Είσαι συ ένας παμπόνηρος! Όταν ήσουνα μικρός δε σου μάθανε να μην ρίχνεις μέλι σε σφιγγοφωλιά. Δηλαδή εγώ τώρα πως να συγκεντρωθώ να διαβάσω Τεχνητή Νοημοσύνη που βλέπω παντού γύρω μου λαιμούς να πάλονται και tags να αδημονούν να γίνουν δικά μου. :flag:

Σε λίγη ώρα θα έχω φτάσει τα 3.000. Κλάψε artificial intelligence :p

Link to comment
Share on other sites

btw, το απόγευμα στον BaZo ήταν ένας T0takeke... Δεν ξέρω τι παίζει... Δεν τον έκανα ban για να τον δείτε πρώτα.

ειναι αυτο που λενε ρε παιδι μου οτι ΄΄ μονος του δεν κανει ουτε ο λυκος''. το καλυτερο εφ πι ες να χεις στα χερια σου ειναι καταδικασμενο να ψοφισει γρηγορα ,αμα δεν εχεις σημειο αναφορας ενα σπιτι να πα βρεις 5 σαν και του λογου σου να πεις μια κουβεντα.οπως στρωνει κοιμαται βεβαια ο καθεις

αξιον ενα μαγαζι μπιμπα στους ελευθερους σκοπευτες (παει το λειζερ συννεφο)

ελαααααα
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.