Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Battlefield 3: Armored Kill – Incoming Fixes and Updates

:rofl::rofl:

Ακόμα δε βγήκε. Ευτυχώς έχουμε τους PS3 players στο ρόλο ginny pig.

edit: Α και τώρα που το θυμήθηκα! Το animation κατά το reloading δεν είχαν πει ότι θα το έφτιαχναν, γτ εμένα ακόμα με σκοτώνουν με τη κάνη στο Θεό.

Έγινε επεξεργασία από Grisos
Link to comment
Share on other sites

Το animation κατά το reloading δεν είχαν πει ότι θα το έφτιαχναν, γτ εμένα ακόμα με σκοτώνουν με τη κάνη στο Θεό.

Και εμενα το ιδιο...

Επισης εχω στραβωθει τελειως;

Τις χειροβομβιδες ιδιο χρωμα (της ομαδας μου και των αντιπαλων) τις βλεπω...

Δεν ηταν να το αλλαξουν και αυτο; ή εγω τις βλεπω ιδιες;

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα το ιδιο...

Επισης εχω στραβωθει τελειως;

Τις χειροβομβιδες ιδιο χρωμα (της ομαδας μου και των αντιπαλων) τις βλεπω...

Δεν ηταν να το αλλαξουν και αυτο; ή εγω τις βλεπω ιδιες;

Αυτο με τις χειροβομβίδες ήταν στα leaked patch notes,που τα περισσότερα ήταν fake,και οχι στα επιβεβαιωμένα αν και καλό θα ήταν να το κάναν έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τις χειροβομβίδες ήταν στα leaked patch notes,που τα περισσότερα ήταν fake,και οχι στα επιβεβαιωμένα αν και καλό θα ήταν να το κάναν έτσι...

Ενω τα reload animations που ηταν και στο official και στο fake ειναι τωρα πενα.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε το τυπάκι, σκότωνε μόνο με headshots, πάω να ελέγξω στατιστικά να δω τι είναι (εγώ δεν έπαιζα, έβλεπα τα events στο procon) και μέχρι να γυρίσω, έχουν γράψει 5-6 άτομα ότι είναι cheater, όπου αυτός βγήκε με τη μία...

Progression - Sinph - Battlelog / Battlefield 3

:pleasantry::pleasantry::pleasantry:

post-7033-1416076582,5897_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε το τυπάκι, σκότωνε μόνο με headshots, πάω να ελέγξω στατιστικά να δω τι είναι (εγώ δεν έπαιζα, έβλεπα τα events στο procon) και μέχρι να γυρίσω, έχουν γράψει 5-6 άτομα ότι είναι cheater, όπου αυτός βγήκε με τη μία...

Progression - Sinph - Battlelog / Battlefield 3

Sinph.png

Expiration about 88 years 31 Dec, 2099 23:59

Tα λεμε σε 89 χρονια :happy2:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11666]wolves[/MENTION]

+1

Βάλε και ένα απίστευτο rubber banding. Αφού σε κάποια φάση έβλεπα το [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] μπρος πίσω μπρος πίσω και είπα ας βγάλω αυτό το δύσμοιρο ον από τη μιζέρια του και τον μαχαίρωσα. :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Αφού σε κάποια φάση έβλεπα το @gousias1979 μπρος πίσω μπρος πίσω και είπα ας βγάλω αυτό το δύσμοιρο ον από τη μιζέρια του και τον μαχαίρωσα. :sarcastic:

Δεν φταιει ο [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION], αλλα ο γειτονας του...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11666]wolves[/MENTION] τελικά αντί να πετσώσουμε το πουλί, εσυ και το πουλί πετσώσατε εμένα :hehe:

(Προς οποιονδήποτε: ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΙ; [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] :inlove:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.