Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

καμουφλαζ,στολες,παραλλαγες τι διαλο εγω την ιδια φορμα φοραω απο την πρωτη μερα και γυρναω σαν το λετσο (βαρβατιλα)στο bf4 θα χει και στυλιστα xatzistefanou.jpg

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

καμουφλαζ,στολες,παραλλαγες τι διαλο εγω την ιδια φορμα φοραω απο την πρωτη μερα και γυρναω σαν το λετσο (βαρβατιλα)στο bf4 θα χει και στυλιστα xatzistefanou.jpg

χαχαχαχαχαχα παναγια μου !!!! ο gousias ζωγραφιζει παλι :hehe::hehe:

p.s. θα δουμε ποτε κανα multi-like button αυτο το ποστ σηκωνει

ban απο το forum για like-spam εγραψες παλι εγραψες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3942]Grisos[/MENTION] καλα εισαι απο τετοιους αλλο τιποτα δεν παυουν να υπαρχουν ποτε!

326855_10151178643512248_1399571155_o.jpg

συν οτι ησουν ον και δε σε εβγαζε γουατ δα φακ και δεν μπορω να μπω να παιξω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι τα ωραία μηνύματα και οι ψυχολόγοι που λέγαμε πιο πάνω. Άντε τώρα να είσαι στο Αμέρικα να σου κάνει τερτίπια το Battlefield και να ξέρεις πως δίπλα στο Harry Potter και τη μπάλα του baseball, που σου είχε χαρίσει ο πατέρα σου πριν χρόνια, έχεις ένα .50 φρεσκοαγορασμένο και μάλιστα με δώρο το κιτ καθαρισμού γτ το οπλοπωλείο δίπλα στο μανάβικο είχε ανοίξει πρόσφατα. Ε δε θα το πάρεις να παίξεις real Battlefield χωρίς lag και χωρίς Disconnections; Απλά και χωρίς respawn. :devil:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα μηνύματα "παλεύονται". Το άλλο όμως; "Something went wrong";

Όταν το βλέπω, μου' ρχεται να σπάσω την οθόνη. "Κάτι πήγε στραβά";

[MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] αυτός είναι ο καρνάβαλος από το SuperIdolDancingWithMyDikKlasMyP00tS που έλεγε την άλλη βλαχάρα;

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα μηνύματα "παλεύονται". Το άλλο όμως; "Something went wrong";

Όταν το βλέπω, μου' ρχεται να σπάσω την οθόνη. "Κάτι πήγε στραβά";

[MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] αυτός είναι ο καρνάβαλος από το SuperIdolDancingWithMyDikKlasMyP00tS που έλεγε την άλλη βλαχάρα;

παρτο γιατι εσυ το ζητησες βλαχα βλαχαραα τελευταιαααα
Link to comment
Share on other sites

Eισαι γραμμενος στο lab 2 χρονια και το πρωτο σου post ειναι αυτο?!

:hehe:

EDIT:

Upcoming gunship tweaks in October: Rush - 1 gunship/crate. CQ: static spawntime 60s unrelated to faster vehicle spawntimes
Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα. Ναι... :) Περιμενα την καταλληλη στιγμη.

Απλα ετυχε να ξερω τον rammelzee και ετσι θελησα να το βαλω..

Οντως ειναι φευγατος καλλιτεχης ο rammelzee (εχει και σχεση με την hiphop κουλτουρα) και ελεγε κατι τρελα ειμαι ενα σκουπιδι στον ωκεανο, μια μαθηματικη εξισωση και αλλα τετοια. Ελεγε και πραγματα σωστα ομως (με βαση την hiphop κουλτουρα και τη rap μουσικη). Πχ τρενα χωρις graffiti βιβλια με ασπρες σελιδες.

Εκανε και κατι χειροτεχνιες. Ισως βρω στο google. Κατι με πατινια και τετοια.

Δεν εγραψα τα παραπανω για να το παιξω κατι. Ετυχε να τον ξερω και γιαυτο. Αμα θελει κανεις να ψαξει να τον μαθει και εκεινος.:laughing:

Link to comment
Share on other sites

θα μιλησουν και οι μουγγοι εδω χαμο τελλλος

παντως εγω μεχρι μαμ ρα ηξερα αν και εχω καλη μουσικη παιδεια.. περιεργο..

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

θα μιλησουν και οι μουγγοι εδω χαμο τελλλος

Χαχαχ. Πετυχημενο.:rofl:

Βρηκα το θεμα ψαχνοντας στο google για το battlefield 3 fxaa injector.

Πηρα εχθες το bf3 platinum edition (το ειχα παρει οταν βγηκε το bf3 αλλα το εδωσα μετα γιατι κολλαγε λογω remove wat και realtek καρτα ηχου) μιας και μου αρεσε πολυ και δεν το ειχα ευχαριστηθει και πιστευω συμφερει τωρα το platinum edition που βγαλανε.

Στο origin ειμαι stratigos24. Οποιος θελει ας με κανει add να μπαινουμε.

Έγινε επεξεργασία από stratigos24
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχ. Πετυχημενο.:rofl:

Βρηκα το θεμα ψαχνοντας στο google για το battlefield 3 fxaa injector.

Πηρα εχθες το bf3 platinum edition (το ειχα παρει οταν βγηκε το bf3 αλλα το εδωσα μετα γιατι κολλαγε λογω remove wat, realtek καρτα ηχου) μιας και μου αρεσε πολυ και δεν το ειχα ευχαριστηθει και πιστευω συμφερει τωρα το platinum edition που βγαλανε.

Στο origin ειμαι stratigos24. Οποιος θελει ας με κανει add να μπαινουμε.

Welcome

πρωτο link αυτο:

http://www.thelab.gr/gaming/battlefield-3-soldier-names-thread-diavaste-to-100666.html

Δευτερο αυτο

http://www.thelab.gr/gaming/battlefield-3-tips-tweaks-and-tricks-thread-102058.html

Τριτο

Μην σε αποπλανει ο mousias1979.Ειναι φιλος του Γεροντα Παστιτσιου.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχ. Πετυχημενο.:rofl:

Βρηκα το θεμα ψαχνοντας στο google για το battlefield 3 fxaa injector.

Πηρα εχθες το bf3 platinum edition (το ειχα παρει οταν βγηκε το bf3 αλλα το εδωσα μετα γιατι κολλαγε λογω remove wat, realtek καρτα ηχου) μιας και μου αρεσε πολυ και δεν το ειχα ευχαριστηθει και πιστευω συμφερει τωρα το platinum edition που βγαλανε.

Στο origin ειμαι stratigos24. Οποιος θελει ας με κανει add να μπαινουμε.

αμεεε με μια προυποθεση ομως να εχεις τη φωτογραφια του δικου σου του σαν ρα

(προσπαθησα να τα ενωσω τα απο πανω μηνυματα αλλα δεν γινοταν ουτε καν διαγραφη δεν γινεται να κανω...τοσο δυνατη μελανι εχει το φορουμ?)

Έγινε επεξεργασία από gousias1979
Link to comment
Share on other sites

@Νephiλiμ

Σε ευχαριστω για το καλωσορισμα.

[MENTION=21127]gousias1979[/MENTION]

Ωπα. Τον Sun Ra δεν τον ξερω. Απο τον Χατζηστεφανου τον εμαθα.

Έγινε επεξεργασία από stratigos24
Link to comment
Share on other sites

Για τον bazo χρησημοποιουμε teamspeak η το com center και αν ναι με τι κωδικο και ιp

Στον BAZO φιλε εγινε η ανακαλυψη του Internet ...τωρα πλεον ολα γινονται τηλεπαθητικα!

____.jpg

Περα απο την πλακα υπαρχει παντα και ανοιχτο για ολους το teamspeak του Greek Battlefield Community

Για πληροφοριες συνδεσεις αλλα και για οποια αλλη σχετικη απορια κοιτα εδω Teamspeak / IRC Κοινότητας

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.