Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Αν οντως ισχυει δεν νομιζω να μεινει αbanαριστο για πολυ ακομα...

Πρέπει να ισχύει γιατί έβγαλε το λινκ για κατέβασμα-το έβαλε κάπου πιο private-αλλά συνεχίζει να δίνει σε συμπιεσμένα αρχεία διάφορες ρυθμίσεις που μπαίνουν σε ένα φάκελο "update" όπως γράφει ο ίδιος..

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό ε;;; :yu:

Και αν θυμάμαι καλά και το σουπερνοβα εφφέ..δλδ το θάμπωμα από τον ήλιο αν δεν κάνω λάθος.. :dirol:

Πως θα γίνει να το..τεστάρουμε..!; :whistling

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=3Asqn9SNTnk&feature=channel&list=UL]Battlefield 3 - Colour grading comparison - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Mpgg0Iqu4-s&list=UUI5I5E5bmrGt2Q-DyEcqqPg&index=1&feature=plcp]Battlefield 3 - Death Valley lighting comparison - YouTube[/ame]

Ετοιμαζω τον οδηγο για το mod το (70%) εχει γινει, εχω και το προγραμμα στην κατοχη μου και μπορεις

να κανεις απιστευτα πραγματα αλλαζοντας damage τιμες στα οπλα/σφαιρες/οχηματα κτλ κτλ.

(οποιος καταλαβε καταλαβε)

Θερμη παρακληση να μην ζητηθη απο κανενα γιατι δεν προκειται να το δωσω ειναι επιθυμια του δημιουργου

και παραλληλα ειναι ενα εργαλειο που καποιος κακοβουλος μπορει να το χρησιμοποιησει με κακους σκοπους.

Εγω για color correction πηγαινα και μου βγηκε να μπορεις να κανεις το game super και τον παικτη superman.

Αποδειξεις επ αυτου παρακατω...

3Rxgr.jpgcas.cat.png

Stay Tuned!

Link to comment
Share on other sites

Αν θελεις να το δοκιμασεις μπες σε non-PB/streaming/unranked server.

Δεν εχω ιδεα αν ειναι ασφαλες.

Μερικα maps ειναι ομορφα χωρις, αλλα δειχνουν χαλια χωρις grading.

Αυτο εγινε γιατι η επιλογη των χρωματων και οι παλεττες γενικα εχουν γινει ΜΕ color grading οποτε χωρις αυτο απλα δειχνουν κουκουρουκου τελειως.

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμαζω τον οδηγο για το mod το (70%) εχει γινει, εχω και το προγραμμα στην κατοχη μου και μπορεις

να κανεις απιστευτα πραγματα αλλαζοντας damage τιμες στα οπλα/σφαιρες/οχηματα κτλ κτλ.

(οποιος καταλαβε καταλαβε)

Θερμη παρακληση να μην ζητηθη απο κανενα γιατι δεν προκειται να το δωσω ειναι επιθυμια του δημιουργου

και παραλληλα ειναι ενα εργαλειο που καποιος κακοβουλος μπορει να το χρησιμοποιησει με κακους σκοπους.

Εγω για color correction πηγαινα και μου βγηκε να μπορεις να κανεις το game super και τον παικτη superman.

Αποδειξεις επ αυτου παρακατω...

3Rxgr.jpgcas.cat.png

Stay Tuned!

τωρα το παιγνιδι γ@μηθηκε και επισημα δηλαδης ..

Link to comment
Share on other sites

Εν μερη ναι, αν θελει η dice ας παρει θεση στο θεμα και να βαλει server side values

να αποτραπουν πολλα οπως τα cheats που κυκλοφορουν απο την beta.

To παιχνιδι ηταν σπασμενο απο την αρχη στους προγραμματιστες - modders τωρα

απλα υπαρχει και εργαλειο που ο καθε ενας (beep beep) μπορει να κανει τα τρελα του.

Link to comment
Share on other sites

Καθαριζουν οι mods στο mordorhq να μην υπαρξει περαιτερω leak

αλλα η ζημια εχει γινει ... κοιτα δω....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Z5gXA0PxLDQ&list=UUI5I5E5bmrGt2Q-DyEcqqPg&index=2&feature=plcp]Battlefield 3 - Predator vision - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Σκατα....πραγματικα δεν εχω να πω τιποτα αλλο.

Τωρα πρεπει να μπει κατι να κανει verify τα αρχεια στο PC μας οτι δεν ειναι modded για να μην υπαρχει θεμα.

Ηδη διαβαζω οτι το tool εχει φτιαξει πολλους super soldiers.:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.