Jump to content



Νέο Photoshop CS5!


astrolabos

Recommended Posts

Η νέα σουίτα προγραμμάτων της Adobe, Creative Suite 5 θα κυκλοφορήσει στις 12 Απριλίου. Δείτε τι θα μπορείτε να κάνετε με το νέο Photoshop CS5. Οι ανυπόμονοι μπορούν να πάνε απευθείας στο 2:40.

Link to comment
Share on other sites

Η νέα σουίτα προγραμμάτων της Adobe, Creative Suite 5 θα κυκλοφορήσει στις 12 Απριλίου. Δείτε τι θα μπορείτε να κάνετε με το νέο Photoshop CS5. Οι ανυπόμονοι μπορούν να πάνε απευθείας στο 2:40.

media for the win....

Οσοι απορησουν ας πατησουν παραθεση

Link to comment
Share on other sites

photoshop mentalist 5 :magic::magic:

Δεν ειναι κατι που δε γινοταν στα προιγουμενα cs (και προ) απλα τωρα επεσε πολυ αυτοματοποιηση...Καλο βεβαια ειναι αυτο ο χρονος ειναι χρημα.

Link to comment
Share on other sites

media for the win....

Οσοι απορησουν ας πατησουν παραθεση

Εμένα αυτό που με εντυπωσίασε είναι το skin/theme που χρησιμοποιούν για το λειτουργικό και το περιβάλλον της εφαρμογής. Πολύ ανώτερο από το default των 7.

:p

Link to comment
Share on other sites

Εχει να πεσει διαβασμα παλι ....

Παντως εμενα μου φαινεται too good to be true..

Κοντος ψαλμος ....

Συμφωνώ.... Ανάλογα τη photo.! Σε μερικές θα θέλει σίγουρα περαιτέρω επεξεργασία! Όπως στο cs4 το Content-Aware Scaling σε πολλές μου photo δεν δουλεψε σωστά.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό που με εντυπωσίασε είναι το skin/theme που χρησιμοποιούν για το λειτουργικό και το περιβάλλον της εφαρμογής. Πολύ ανώτερο από το default των 7.

:p

Λυπάμαι που σου το χαλάω αλλά είναι Mac.

Link to comment
Share on other sites

Πόσους πυρήνες να χρησιμοποιεί άραγε για να κάνει την επεξεργασία; Θα χρησιμοποιεί καθόλου τη δύναμη της GPU;

Το εκανε το CS4 (μερικως) οποτε λογικα καποια εξελιξη θα εχει γινει και σε αυτο τον τομεα πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.