Jump to content



5870 VAPOR-X


jimo_proxy

Recommended Posts

Παιδες, γνωριζει κανεις εκ των εσω ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕ θα ερθει η @μωκαρτα. Εχω 1.5 βδομαδα το συστημα και περιμενει να το στησω και δεν λεει να εμφανιστει.Pixamania φτανει τα 460 και δνε συμφερει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πήγαινα σε VaporX. Έχει απογοητεύσει αρκετό κόσμο από θέμα Overclocking. Καλύτερα προτίμησε κάτι σε MSI ή ASUS καλύτερα. Ειδικά αν είναι να πας σε τέτοια τιμή η lightning είναι ότι καλύτερο. Εναλλακτικά δίνεις 2 φράγκα παραπάνω και πας στην φτηνότερη 5970 που βρίσκεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, γνωριζει κανεις εκ των εσω ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕ θα ερθει η @μωκαρτα. Εχω 1.5 βδομαδα το συστημα και περιμενει να το στησω και δεν λεει να εμφανιστει.Pixamania φτανει τα 460 και δνε συμφερει.

multirama με 375 ευρω εαν θυμαμαι καλα! -> http://www.multirama.gr/products/product?pid=0452619&catid=020300

Link to comment
Share on other sites

Βασικα να εβγαζε η nvidia μια καρτα της προκοπης ηθελα και οχι vapor.Μετα απο τοσα χρονια σε ati και να μην βρισκεις και αυτο που θες.Αν θελω απαραιτητα vapor ? Και η msi lightning μου κανει.Αλλα δεν υπαρχει καμια αυτο ειναι το θεμα.Ολες οι αλλες δεν μου κανουν σαν υλοποιηση και temps οποτε η την vapor / lightning η δεν το στηνω και καθολου το συστημα (που την βρηκα τετοια υπομονη ηθελα να ξερα)

Finally to multirama θα εχει μαλλον παραλαβη απο μεσα Απριλη

Ευχαριστω για την προσφορα να βοηθησετε αλλα η ερευνα εχει γινει και δεν υπαρχει η καρτα γιαυτο ρωτησα εδω που ξερω οτι καποιοι δουλευουν στο πλαισιο μπας και ειχαν καμια πληροφορια.

Οποτε ακομα..........................:hang2:(waiting.......)

Link to comment
Share on other sites

περασαν απο τα χερια μου 5850 5870 5970.....καλύτερο value 5850.......ετη φωτος μπροστά

στο ιδιο ακριβως συστημα ενα μικρο συγκριτικό μια με 5850 μια με 5870 στα ιδια clocks κοιτα GPU score

γιατι στο συστημα με 5870 εχω τον i7 τσιμπημένο λίγο παραπάνω

post-9056-1416074380,2665_thumb.jpg

post-9056-1416074380,319_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.