Jump to content



Ebay και Paypal....


dfragos

Recommended Posts

???

Συγγνώμη, από την στιγμή που σου πίστωσαν στην κάρτα το ποσό, ποιο είναι το δικό σου πρόβλημα?? Το ότι δεν τα πήρες μετρητά? αν τα έκανες ανάληψη δλδ από την πιστωτική, ή δεν πλήρωνες την μηνιαία δόση στην κάρτα ώστε να φτάσεις το ποσό των 113$, ποια η διαφορά?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΛΑΒΑ ΠΟΤΕ!!!!!! ΟΥΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΩΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΡΤΑ. ΑΠΛΩΣ ΣΤΟ PAYPAL ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΩΜΕΝΑ ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΑ ΧΗΜΑΤΑ ΑΥΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

μα στα ελληνικά ακάουντς δεν υπάρχει επιλογή για πίστωση πιστωτικής κάρτας (πόσο μάλλον ελληνικής)

μόνο φόρμα για ανάληψη σε αμερικάνικο λογαριασμό τραπέζης. μας λες πως έγινε (έστω και αν δεν έγινε τελικά) ανάληψη σε πιστωτική?

αν θες μη γράφεις με κεφαλαία, είναι σα να φωνάζεις. ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ρε παιδια τι χρεωνει τελικα το paypal? Εκανα αγορα απο ebay και η πουτ@ν@ η western union μου χρεωσε 27ευρω εμβαστικα για αμερικη ΕΛΕΟΣ, Ενας φιλος μου πριν 4 μηνες ειχε δωσει 20. Οτι θελουνε κανουνε? Νομιζω οσα και να στειλεις το ποσο που σου χρεωνουν ειναι το ιδιο. Ξερει κανεις τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To Paypal χρεώνει αυτόν που εισπράττει τα χρήματα...

Το ποσοστό είναι από 2-4% ανάλογα με το αν γίνεται μετατροπή νομισμάτων , αν ο πωλητής είναι καλός πελάτης, κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.