Jump to content



ENERMAX vs LEVICOM


DragonFlight

Recommended Posts

Την Τριτη που ερχετε θα ειμαι Αθηνα, και σκεφτομαι για αγορα τροφοδοτικου.

Βρηκα αυτα τα 2 απο www.checkmate.gr και σκεφτομαι πιο θα μου ηταν καλυτερο.

Enermax Ultra Quiet 465W Power Supply 110e +φπα (+3.3V=A, +5V=A, +12V=A)

&

Levicom Ultra Quiet 550W Power Supply 140e +φπα (+3.3V=A, +5V=A, +12V=A)

Θα μπει πανω στην 8RDA3+ με τον 2500+ και 5-6fans.

Link to comment
Share on other sites

Το Enermax 465W εχει δουλεψει χωρις προβληματα σε overclocked P4 και Athlon XP αλλά και στον A64 με FX5900, δισκους, DVD-R, DVD-ROM κτλ Δεν ειχα ποτε προβληματα χωρις να εχω και τις πιο σταθερες τασεις (βεβαα αυτο ειναι και θεμα mainboard). Τα Levicom δεν τα εχω δουλεψει αλλα δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Η Lion hellas ειναι αντιπροσωπεια στην θεσαλονικη αλλα αποκλειεται να μην δινει και στην αθηνα .Κανε ενα search και θα βρεις τηλεφωνα τους και αλλα πολλα.Δες και εσυ κανα review και ετσι στο δικτυο μπορει να μην σου αρεσει.

Παρε και το λινκ απο την σελιδα της αντιπορσωπειας

http://www.lion.gr/Default.asp

Εαν πας new products θα το δεις , και δες και τα χαρακτηριστικα.Το ειδα απο κοντα και επαθα πλακα....

Α εμαθα οτι ταγκαν φερνει και το χακ γαι ρωτα τιμες και ετσι και εκει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πολυ καλο αλλα οχι καλυτερο απο το true control.Απο την αλλη ειναι εντελως αθορυβο και η τροφοδοσια του ειναι καλυτερη απο Antec480 και μαλλον και απο το απλο 550.Αψογο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.