Jump to content



Θα αγοράσετε το BFBC2 Vietnam exp?


MUL

Θα αγοράσετε το BBC2 Vietnam exp?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Καλα,βλεπω να μη βγαζει patch.Να παθουμε ολοι το πατατρακ και μετα να μας ζηταει και Expansion,γιατι αυτοι ακομα δεν μας δωσαν το παλιοπατς που μας χρωστανε ενα μηνα τωρα και σχεδιαζουν expansions.... :tomato:

Θα το παρω μεχρι 15 ευρω το πολυ μετα τις Πανελλαδικες βεβαια.

Εως τοτε,ελπιζω να μην το "χρωστανε" και αυτο. :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Κλίνω προς το όχι, αλλά δεν το ψήφισα, γιατί είμαι καμένος...

Σε κανονικές συνθήκες, θα είχα δώσει το δισκάκι του παιχνιδιού στην γάτα μου, για να μάθει να χορεύει michael jackson πάνω του...

Είναι το πλέον απαράδεκτα γραμμένο παιχνίδι που έχω δει... ακόμα και το networking είναι λες και έχει γίνει port από τις κονσόλες...

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι προγραμματιστές από κονσόλες έχουν γράψει τον κώδικα για το δίκτυο, γι' αυτό είναι έτσι... έφτιαξαν έναν κοινό wrapper για να γίνει το port από τις κονσόλες έυκολα, αλλά το πρόβλημα φαίνεται να είναι τα κακογραμμένα sockets στα ίδια τα windows... και δεν λένε να το φτιάξουν, αυτό με τσαντίζει...

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι προγραμματιστές από κονσόλες έχουν γράψει τον κώδικα για το δίκτυο, γι' αυτό είναι έτσι... έφτιαξαν έναν κοινό wrapper για να γίνει το port από τις κονσόλες έυκολα, αλλά το πρόβλημα φαίνεται να είναι τα κακογραμμένα sockets στα ίδια τα windows... και δεν λένε να το φτιάξουν, αυτό με τσαντίζει...

Eχω δει κατι βιντεακια τις DICE που εχει το εξης μοτο..."Αν παίζει στο PS3 , παίζει παντου" , εχουν παραδεχτεί αλλωστε και οι ιδιοι οτι οι προτεραιότητες ειναι PS3 > XBOX > PC..Παράδειγμα τραγικό ειναι το BF1943 που ηταν να βγει στο pc (ps3 + xbox το εχουν κανονικά) και τελικά άναθέσαν στην ομάδα που εκανε το BF1943 να κανει το νεο MOH..:drool: το ιδιο κανει και η CRYtek ..σιγά - σιγά , γρήγορα - γρήγορα πανε εκει που εχει την λιγότερη πειρατεία..(PS3)

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω δει κάποια λίστα, νομίζω ότι στις πωλήσεις του bfbc2 ανά πλατφόρμα, το pc πρέπει να είναι πρώτο... αν όντως ισχύει αυτό, μιλάμε για ένα πολύ μεγάλο μερίδιο της αγοράς...

Πάντως, ακόμα πριν κυκλοφορήσει το παιχνίδι, έλεγα να μην χαιρόμαστε πολύ, γιατί πίσω από αυτό βρίσκεται η ίδια η εταιρία που έθαψε έναν από τους καλύτερους της τίτλους, το bf2... τελικά, καθώς υποχωρεί ο ενθουσιασμός, φαίνεται ότι τίποτα δεν έχει αλλάξει, τα ίδια λάθη κάνουν...

Link to comment
Share on other sites

Επείδη απο το μοχ ξενέρωσα ψήφισα ναι . Crysis δεν μου αρεσει..οποτε COD ή το νεο exp για μενα..ας ελπίσουμε οτι θα βάλουν 2 - 3 πίστες παραπάνω απο οσες λενε και θα το παρω σίγουρα...:nerd:

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θα παρω το expansion αφου το bf ειναι το μονο παιχνιδι που παιζω στο pc μου.Απο εκει και περα βλεπουμε τι λενε τα review των αλλων και αναλογος ψωνιζουμε το κατι παραπανω :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ψήφισα ναι, γιατί εχθές που έπαιζα με τον δεύτερο λογαριασμό μου BC2, παρατήρησα ότι ήταν πιο ενδιαφέρον όταν έχεις νέα unlocks, όταν το να ανεβαίνεις level έχει σημασία. Επίσης έχω βαρεθεί τις ίδιες πίστες και αν νέες πίστες σημαίνει να πάρω το expansion so be it. Έχει βγάλει με το παραπάνω τα 40€ που έδωσα και μέχρι τον Οκτώβρη θα τα έχει βγάλει άλλο τόσο, οπότε με 15€ θα αγόραζα άνετα το Vietnam.

Με την προϋπόθεση βέβαια ότι δεν είναι μεγάλη μπούρδα ή δεν προκύψει κάτι άλλο στο δρόμο. :yes4:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.