Jump to content



Moddαροντας το CM Stacker 831 SE


gipinio1337

Recommended Posts

Ωραιο σφαξιμο! Εγω προτιμω το κουτι γνησιο παντως χωρις να το τρυπαω κλπ... το πολυ πολυ κανα βαψιμο, και ως εκει:X:

Ναι ειναι σπαστικα τα καλωδια που φαινονται εστω και λιγο. Καλο cable management εχει το νεο CM HafX.

Που μπορουμε να βρουμε αυτα τα φωτακια και τα λαμπιονια online; Το e-shop εχει σχεδον αδειασει (επρεπε να παρω οσο ηταν καιρος:laughing:)...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply
ειχα εναν απο πανω (η φωτο ειναι ακομα στο δεσιμο του κουτιου) αλλα τωρα περιμενω τα fan brackets που μπαινουν στην προσοψη και θα φυσαει απο μπροστα οπως σε μαμα κατασταση.

Από πάνω ο fan δροσίζει μόνο τον πρώτο :(.Το σωστό είναι από μπροστά αλλά δεν ξέρω πώς μπορεί να γίνει με το module της CM (έχω και αυτό που γράφει το λογότυπο)

ΥΓ: Κοπρίτη περιμένουμε τα φώτα σου :worship:

Link to comment
Share on other sites

Από πάνω ο fan δροσίζει μόνο τον πρώτο :(.Το σωστό είναι από μπροστά αλλά δεν ξέρω πώς μπορεί να γίνει με το module της CM (έχω και αυτό που γράφει το λογότυπο)

ΥΓ: Κοπρίτη περιμένουμε τα φώτα σου :worship:

ναι το ξερω γιαυτο εκανα ολοκληρη ιστορια να βρω τα fan brackrets του κουτιου. Μεχρι και απο Kυπρο ημουν ετοιμος να τα φερω αλλα ξηγηθηκαν οι τυποι στο CMStore

@ gipinio : η checkmate εχει κατι διαθεσιμα απο revoltec

http://www.checkmate.gr/products.php?cid=2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.