Jump to content



Αγορα compact φωτογραφικης μηχανης!


fatal

Recommended Posts

Γεια σας,

Μιας και καλοκαιριασε και η αδερφη μου θα βαφτησει.. σκεφτηκε ως δωρο για τον εαυτο της μια compact! Ε, εγω δεν εχω ιδεα απο αυτα και ειπα να ρωτησω εδω. Δεν εχει ιδιαιτερες απαιτησεις! Να βγαινουν καθαρες φωτογραφιες, οσο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ οθονη γινεται , και να εχει ΕΛΛΗΝΙΚΟ μενου! Απο τιμες 100-130 ευρω! Ευχαριστω προκαταβολικα!:victory:

ΕΝΤΙΤ: Αν γινεται να εχει χρωμα σε ροζ! Η' κανα κοκκινο οχι πολυ εντονο! Δεν ειναι τοσο αναγκαιο ομως...

Link to comment
Share on other sites

Την ειχα δει και εγω την συγκεκριμενη! Ελληνικο μενου εχει? Γιατι αυτο θελει η αδερφη μου! Με προβληματησε το γεγονος οτι δεν γραφει τιποτα στο πλαισιο και στο e-shop!

Link to comment
Share on other sites

Την ειχα δει και εγω την συγκεκριμενη! Ελληνικο μενου εχει? Γιατι αυτο θελει η αδερφη μου! Με προβληματησε το γεγονος οτι δεν γραφει τιποτα στο πλαισιο και στο e-shop!

Δεν θα στην πρότεινα αν δεν τα υποστήριζε. :fist:

Supported Languages: Arabic, Chinese (Simplified and Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish

http://support.nikonusa.com/app/answers/detail/a_id/16830/~/product-information---coolpix-s3000

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.