Jump to content



To Γέλιο της Αρκούδας..... Η Ιντελ θα είναι AMD64-compatible


kaynd

Recommended Posts

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

Αυτό το θέμα ξεκίνησε περισσότερο με έναν χαβαλετζήδικο χαρακτήρα

Δεν είναι μάχη!!!!!

Έλεος!!!!!!!

Όχι μόνο δεν αξίζει να συστρατεύεται κάποιος με εταιρίες κατασκευής υλικών για το οτιδήποτε αλλά αυτό έχει σοβαρές επιπτώσεις στην δυνατότητα αξιολόγησης και επιλογής προϊόντων.

Ποτέ μια εταιρία δεν είναι σταθερά η καλύτερη!!!!!!!

Και δε με ενδιαφέρει αν τώρα η μάχη γίνεται πάνω στους επεξεργαστές!

Το γενικεύω το θέμα και όχι μόνο στο Harware του υπολογιστή

Μη μένετε προσκολλημένοι στης εταιρίες!

Εγώ σε ένα πόστ έγραψα

ΕΕΕΕΕτσι πρέπει!! Ήρθε η σειρά της AMD.

Αυτά ήταν καθαρά ελαφρά λόγια, δείγμα κάποιου «ενθουσιασμό» που ευτυχώς η INTEL δεν είναι και ούτε θα γίνει τόσο εύκολα μονοπώλιο

Αυτό δε το γράφω επειδή «λατρεύω» την AMD στα @ρχiδi@ μου την έχω γραμμένη!!!!

Απλά ο ανταγωνισμός και μόνο αυτός οδηγεί στην εξέλιξη!!!!!!!!!!!

Δεν είναι αυτός λόγος να χαλάμε τον χαρακτήρα του forum!!!

Έλεος!! Μη γίνουν και εδώ τα καλά του Pc tech σας εκλιπαρώ!!!

Δεν ξέρω κατά πόσο ήταν θεμιτό αυτό που έκανα αλλά ήθελα οπωσδήποτε να τα πω αυτά και το προηγούμενο θέμα ήταν κλειδωμένο

Η διάθεση μου είναι καθαρά φιλική προς όλους!

:flower:

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, αλλά το θέμα δεν κλειδώθηκε επειδή έγραψες, "ΕΕΕΕΕτσι πρέπει!! Ήρθε η σειρά της AMD…."

Αλλίμονο....

Κλειδώθηκε γιατί φάνηκε ξεκάθαρα που πηγαίνει, γιατί το έργο το έχουμε ξαναδεί και γιατί δεν είχε τίποτε να προσφέρει δεδομένου του τρόπου με τον οποίο ξεκίνησε και συνέχισε....

Εδώ τι ακριβώς θέλεις να συζητήσουμε? το γιατί κλειδώθηκε το θέμα, ή για το "Η Ιντελ θα είναι AMD64-compatible" ? :)

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα μου δεν ήταν ότι το θέμα κλειδώθηκε

Ήθελα να το γράψω αυτό γιατί η συζήτηση έκλεισε με τα όπλα ανά χείρας και από εκεί μπορούν να συνεχιστούν οι αψιμαχίες και σε άλλα θέματα από άτομα των διαφορετικών στρατοπέδων.

Αυτό που προσπαθώ να φωνάξω είναι το:

ΜΗ ΣΤΡΑΤΕΥΕΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kaynd

Το πρόβλημα μου δεν ήταν ότι το θέμα κλειδώθηκε

Ήθελα να το γράψω αυτό γιατί η συζήτηση έκλεισε με τα όπλα ανά χείρας και από εκεί μπορούν να συνεχιστούν οι αψιμαχίες και σε άλλα θέματα από άτομα των διαφορετικών στρατοπέδων.

Αυτό που προσπαθώ να φωνάξω είναι το:

ΜΗ ΣΤΡΑΤΕΥΕΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πες τα Χρισόστομε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO

εκτός φυσικά και αν μας πληρώνουν. Αν μου τα στάξουν εγώ θα υποστηρίζω μέχρι τελευταίας ρανίδος τα συμφέροντα της ... Elite

Αν πληρώνουν τότε αλλάζει το θέμα LOL :cool::laughing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO

εκτός φυσικά και αν μας πληρώνουν. Αν μου τα στάξουν εγώ θα υποστηρίζω μέχρι τελευταίας ρανίδος τα συμφέροντα της ... Elite

Elite K7S5A... Best bang for the buck, την λατρεψα αυτη τη μητρικη... Λιγο πριν βγει το ΚΤ266Α, η Elite με το SiS735 στα μισα λεφτα δαμουσε κι εγερνε... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.