Jump to content



Πωλείται Asus Radeon 5870 από Πλαίσιο.


agelosLX

Recommended Posts

Πωλείται αυτή εδώ http://www.bit-tech.net/hardware/graphics/2009/10/20/asus-ati-radeon-hd-5870-volt-tweak-review/1 αγορασμένη από Πλαίσιο και με υπόλοιπο εγγύησης περίπου 3 χρόνια σε άριστη κατάσταση χωρίς overclock, καθώς είχε χρησιμοποιηθεί μόνο για gaming.

Στο κουτί της με όλα τα παρελκόμενα.

Δεκτός κάθε έλεγχος.

Προτίμηση από Αθήνα για άμεση συναλλαγή.

Τιμή 300 ευρώ.

Αγγελος.

Link to comment
Share on other sites

Hidden

Να σε ρωτήσω...είναι αυτή με μαύρη την ψύκτρα και την οριζόντια κόκκινη γραμμή(ver.1 παλιά) ή αυτή που στην ψύκτρα της είναι κολημένο ένα αυτοκόλητο ανθρακονήματος(ver.1 καινούρια)?

Link to comment
Hidden

Δεν γίνεται μέσω πμ!!!...

2. Υποχρεωτική τιμή η οποία δεν θα μπορεί να ανέβει. Αν υπάρχει υποψία ότι ο πωλητής συμφώνησε με άλλον αγοραστή εκτός thread (με PM/email κλπ) σε ανώτερη τιμή, θα υπάρξουν κυρώσεις (προσωρινό ή μόνιμο ban από το TheLab και για τους δυο εμπλεκόμενους). Όλες οι συνεννοήσεις για την αγορά θα πρέπει να γίνονται στο θέμα ενώ σε ΠΜ μόνο η ανταλλαγή στοιχείων.

Για αυτό ρωτάω εδώ!Τι εννοείς νομίζεις?Δεν ξέρεις τι κάρτα έχεις???

Link to comment
Hidden

ok!Μπορεί εσύ να έχεις αυτήν αλλά το πλαίσιο είχε και αυτήν που σου λέω.Στο λέω αυτό γιατί αυτήν που σου λέω έχω και την πήρα από το πλαίσιο!Απλά σκεφτόμουν για cf και ήθελα την ίδια!

http://www.overclock.net/ati/668443-my-asus-5870-arrived-today.html

φιλικά πάντα!;)

Link to comment
Hidden

Είναι πρόβλημα γιατί η ψύκτρα δεν είναι η ουσιαστική διαφορά ανάμεσα στις δύο κάρτες αλλά αυτό που τις κάνει να ξεχωρίζουν εμφανισιακά.Η ουσιαστική διαφορά τους είναι ότι αυτή που σου λέω εγώ είναι με πιο καινούρια chipάκια και με αποτέλεσμα καλύτερο o\c και temps!Οπότε σε ευχαριστώ αλλά δεν μου κάνει.

Link to comment
Hidden
Είναι πρόβλημα γιατί η ψύκτρα δεν είναι η ουσιαστική διαφορά ανάμεσα στις δύο κάρτες αλλά αυτό που τις κάνει να ξεχωρίζουν εμφανισιακά.Η ουσιαστική διαφορά τους είναι ότι αυτή που σου λέω εγώ είναι με πιο καινούρια chipάκια και με αποτέλεσμα καλύτερο o\c και temps!Οπότε σε ευχαριστώ αλλά δεν μου κάνει.

Δεν νομιζω να ισχυει κατι τετοιο.

Link to comment
Hidden

Ρε venom7 σε πιστεύουμε οκ...ασε μπας και την πουλήσω την δικιά μου που δεν είναι με ανθρακονήματα και έχει ψηλότερες θερμοκρασίες, παλιότερα τσιπάκια, μικρότερο o/c και δεν ξέρω τι άλλο....thanks για το feedback!:hm:

Link to comment
Hidden

Ναι ούτε εγώ του είπα τίποτα...απλώς το να spammarει το thread για μενα δεν είναι σωστό. Δικαίωμά του που δεν του κάνει η κάρτα, αλλά το να λέει πάρε και κάνε review να δεις ότι αυτή με τα ανθρακονήματα έχει καλύτερα τσιπάκια μέσα στο ποστ που εγώ προσπαθώ να πουλήσω την κάρτα που διαθέτω εν πάσει περιπτώσει είναι άκυρο.

Εγώ στο κάτω κάτω αυτήν πουλάω, τι να κάνουμε?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.