Jump to content



Corsair h50


babooni75

Recommended Posts

Σας ευχαριστώ θα το κάνω άμεσα και θα ενημερώσω

Ο επεξεργαστης επέζησε αν και έφαγε γερό στρες Προλαβα και το έκλεισα όταν αρχησε να σφυραει

Τρεις σελίδες ποστ για να καταλήξουμε στο ότι τελικά ΔΕΝ έκανες ότι ακριβώς έλεγαν οι οδηγίες!

Την επόμενη φορά λοιπόν να μην βιάζεσαι να κράζεις αυτούς που ζητάς βοήθεια...

Μια διευκρίνηση μόνο το ευχαριστώ για την βοήθεια ήταν όντως ειληκρηνες και όχι ειρωνικό απλά μέσα στην βιασύνη μου και στον πανικό μου έπρεπε να γράψω δυο προτάσεις

Ευχαριστώ για την βοήθεια.

Κάηκε ο επεξεργαστης

Που ουσιαστικά απλά το bios. Μου έκλεισε το pc μολης ανέβηκε η θερμοκρασία και εγώ νομής ότι εκαψα τον επεξεργάστη.

Ζητώ ενα μεγάλο συγνώμη που φάνηκε να κατηγωρω και ειλικρινά ευχαριστώ για την βοήθεια όλων των παιδιών στο πρόβλημα μου

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Τώρα μόλις το εβγαλα και το δοκίμασα είχατε απόλυτο δίκαιο όλα λειτουργούν ρολόι

Με θερμοκρασία δωματίου 35c και με παιχνίδι όλα στο full settings (crysis) η ψυκτρα ΤΟΥΜΠΑΝΟ !!!!! Σταθερά κρατάει και τους 4 πυρήνες στους 50c

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια είχατε δίκαιο ήταν βλακεία δικιά μου που έβαλα ξένο σώμα ανάμεσα σε ψυκτρα και επεξεργάστη

Link to comment
Share on other sites

Φιλικη συμβουλη. Οταν βλεπεις οτι ρισκαρεις κατι, πχ θερμοκρασιες, μην περιμενεις να απαντησουν αμεσα απαντες. Κλεινεις υπολογιστη και δοκιμαζεις την επομενη μερα. :)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως τώρα που αφαιρεσα τον αισθητήρα ανάμεσα στην ψυκτρα και τον επεξεργάστη χρειάζεται να βάλω καινούρια θερμοαγωγιμη?

Εγώ θα το έκανα, ειδικά αν είχαν δημιουργηθεί κενά από τον αισθητήρα ή είχε κάνει φουσκάλες αέρα η θερμοαγώγιμη από το τράβηγμα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.